WhatsApp Destek Hattı
AudioCast M5 Genişlet
AudioCast M5
  • AudioCast M5
  • AudioCast M5 BOX
  • AudioCast M5
  • AudioCast M5
  • AudioCast M5 SIZE

AudioCast M5

CA4577

Yeni

TÜRK LİRASI3 950 TL
EURO113 €
DOLAR122 $
POUND96 £

AudioCast M5 WLAN Müzik adaptörü

AudioCast nedir?

AudioCast, WiFi üzerinden müzik akışı sağlamak için aktif hoparlörünüze veya amplifikatörünüze takılan küçük bir cihazdır.

Kurulumdan sonra, en sevdiğiniz şarkıları evdeki en iyi hoparlörlere yayınlamak için iPhone ® , iPad ® , Android telefon ve tabletinizi, Mac ® ve Windows ® dizüstü bilgisayarınızı kullanmanız yeterlidir.

Öne çıkanlar

Zamanlanmış Otomatik Kapanma: Geri sayım dakikaları: 10 dakika / 20 dakika / 30 dakika / 60 dakika / 90 dakika.

Zamanlı Müzik : Müzik Kaynakları (yerel veya çevrimiçi) / Ses Seviyesi Tanımlama / Frekans / Alarm zamanı ayarı.

Cihaz Yeniden Adlandırma: Cihaz Yeniden Adlandırmayı Destekleyin, kullanıcının cihazı Oturma Odası / Mutfak / Yatak Odası gibi istedikleri adla değiştirmesine izin verin.

Cihaz Bilgisi: Ağ Durumu / Cihaz Adı / SSID / IP / Ürün Yazılımı Sürümü / Yapı Tarihi / Dil / Cihaz Şifresi / UUID / Fabrika Ayarını Geri Yükle.

Besleme: DC5V 1000mA -USBAnalog ses arayüzü ile: 3.5mm Kulaklık ses çıkışı

5V/500mah usb güç adaptörü dahil değildir.

 

DESTEKLENEN HOPARLÖR GİRİŞLERİ:

RCA - 3,5 mm

3,5 mm kablo dahildir. 

Eşleştirme zahmetine girmeden kolayca müzik yayınlayın

Müziği anında hoparlörlerinize aktarmak için AudioCast uygulamalarından cihazı seçin. Evinizin herhangi bir yerinde doğrudan telefonunuzdan sıradaki şarkıları arayın, çalın, duraklatın ve ses seviyesini değiştirin.

BUNUN BLUETOOTH İLE KIYASLANMASINI GÖRÜN.

Favorilerinizi istediğiniz zaman dinleyin

Spotify, Pandora, Tunein ve çok daha fazlasından yüz binlerce müziğinizi, radyonuzu, melodinizi dinleyin. Sürekli olarak yeni uygulamalar ekliyoruz, bu nedenle keyfini çıkarabileceğiniz müziğin, radyo istasyonlarının ve podcast'lerin sonu yok.

NASIL YAYIN YAPILACAĞINI ÖĞRENİN

Herhangi bir odada veya her odada aynı anda.

Oturma odasında, yatak odasında, hatta banyoda farklı bir şarkı çalın veya her odada aynı parçayı çalın ya da partide tek bir cihazla kontrol edilen rock müzik çalın 

Çalıştırma Adımları:

1. Öncelikle, lütfen USB kablosunu adaptöre ve Audiocast akış kutusuna takın ve adaptörü sokete, sonunda hoparlörlü veya amplifikatörlü Audiocast kutusunu ses kablosuyla takın.

2. "Audiocast" Uygulamasını indirin (iOS kullanıcısı "audiocast" i arayabilir. Android kullanıcısı için, herhangi bir Apk pazarında "Audiocast" araması yapabilir).

3. Lütfen cep telefonunuz evde 2.4GHz şebekesine bağlandı, "Audiocast" yazılımını açın, ev yönlendiricinizin şifresini girmek için sistem istemine göre "Cihaz ekle" yi tıklayın, ardından kutudaki WPS tuşuna basın. O zaman, kutu sesli olarak "WiFi bağlantısı aranıyor" hatırlatacak, 10-15 saniye sonra Audiocast streamer için kurulumu bitireceğiz.

Renk: siyah

Malzeme: plastik

Boyut: 5.55.51.7cm

Paket içeriği:1 * Airplay Receiver1 * 3.5mm ses kablosu1 * USB kablosu

Bir değerlendirme yazın

AudioCast M5

AudioCast M5