WhatsApp Destek Hattı
Chord Electronics 2go Portable Music Streamer Genişlet
Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go BOX
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer
  • Chord Electronics 2go Portable Music Streamer

Chord Electronics 2go Portable Music Streamer

Chord ElectronicsChord Electronics

CA2678

Yeni

TÜRK LİRASI48 754 TL
EURO1 389 €
DOLAR1 485 $
POUND1 175 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

2go, Hugo 2 DAC’ı, Wi-Fi ve Ethernet’i etkinleştirilmiş sınırsız özellikli bir cihaza dönüştüren yüksek performanslı bir streamer/sunucu. Ayrıca 4 TB’a kadar katı hal kütüphane geriçalımı özelliğini de getiren 2go, ödüllü Hugo 2 DAC’ın kanıtlanmış ses kalitesini network audio ile birleştiriyor.

2go, dijital depolama ve geri çalım için imkân sağlayan 2x2TB-ölçekli micro SD kart slotlarıyla, müzik stream etme yetilerinin yanında Hugo 2’yi kapasitesi yüksek bir dijital müzik sunucusu (MPD’yi kullanan) haline getiriyor. En önemlisi, Hugo 2’yi 2go ile birlikte kullandığınızda her tür dijital geri çalım biçimleri (bir kez şarj edildiğinde) pil gücünden faydalanabilir hale geldiğinde, seste nihai saflık ustası için harici bir güç kaynağına gerek kalmıyor.

Oldukça ileri düzey bir minyatürize elektronik mühendisliği barındıran 2go, tüm amplilerimiz ve DAC’larımızla da uyumlu olarak firmamıza tescilli bir teknolojiye sahiptir. 2go ile Hugo2’yi beraber kullanmak demek, günümüzde mevcut, ses bakımdan en ileri kompakt müzik streamer cihazını yaratmak anlamına gelmektedir.

2go’da kablosuz kullanım özelliği (2.4GHz Wi-Fi ve A2DP Bluetooth) kablolu (Gigabit) Ethernet bağlantısının dengesi ve performansıyla birleşmiştir ve bu saydıklarımızdan ikincisi kurulum gerektirmeyen tak ve çal işletimini mümkün kılmaktadır. 2go ayrıca çok kapsamlı bir ses arayüzünden yararlandığından Tidal, Qobuz erişimini, Spotify ile İnternet radyosu geri çalımını (ve diğerlerini) desteklemektedir ve gelecekte çıkabilecek türlü hizmetleri desteklemeye hazırdır. 2go ayrıca Roon Ready özelliğine sahip olarak aralıksız ses (gapless audio) ve DoP/Bit Perfect desteği sağlar ve aynı zamanda tamamen DLNA (sunucu/ses işleyici) ve Air-Play uyumludur.

2go’nun en önemli özelliklerinden biri de otomatik geçişli giriş özelliğidir: Tüm ses arayüzleri daima açık durumda olduğundan, girişler arasında geçişler, seçilmiş olan kumanda noktası uygulaması üzerinde “çal” butonuna basmak kadar kolay bir şey haline gelmektedir. 2go tüm girişler arasında otomatik geçiş sağlayan elverişli anahtarları sayesinde, farklı kaynaklardan müzik çalarken ye ve hatta streaming servislerinden müzik dinlerken kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Teknik özellikler :

Uyumluluk: 

2go, nun tamamen işlevsel bir flama olarak çalışması için Hugo 2 (DAC / Preamp / Kulaklık amplifikatörü) veya 2yu ile bağlantı gerekir.

Güç kaynağı:

8 saate kadar çalma özelliğine sahip dahili pil. Masaüstü modu, Mikro USB şarj kablosu takıldığında etkinleştirilir).

Kablosuz bağlantı: Uzun menzilli 2.4GHz WiFi - Bluetooth 4.1 A2Dp

WiFi modları:

Bağlan (2go'nun mevcut bir 2.4GHz WiFi ağına bağlanmasına izin verir) veya Hotspot moduna (Gofigure uygulamasında etkinleştirilir; bu, 2go'nun, cihazın statik bir ağa bağlanamaması durumunda kendi WiFi ağını SSID ve parola ile yayınlamasına izin verir ).

Kablolu bağlantı: Gigabit (GbE) Ethernet

PCM ve DSD Desteği: 44.1kHz - 768kHZ (16bit - 32bit) | DSD 64 - DSD 256 (DoP üzerinden)

Dosya formatı desteği: ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3 ve daha fazlası…

İlk kurulum, yapılandırma ve güncellemeler: İOS ve Google Play mağazasında bulunan ücretsiz Gofigure uygulamasıyla

Müzik depolama: 2x Yerleşik Micro SD kart yuvası (toplam 4 TB'a kadar depolama alanı)

Geri çalma: Roon (Uç Nokta), DLNA (sunucu ve render), AirPlay, Bluetooth ses (A2DP), Tidal, Qobuz, İnternet radyosu ve daha fazlası…

Aralıksız oynatma: destekli

made-in-England-.jpg

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Chord Electronics 2go Portable Music Streamer

Chord Electronics 2go Portable Music Streamer