WhatsApp Destek Hattı
Yeni Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter Genişlet
Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter
  • Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter
  • Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter
  • Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter
  • Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter
  • Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter

Chord Electronics Qutest DAC D / A Converter (Class "A" )

CHORD CHORD

CA2676

Yeni

% 5 İndirim.....

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI11 477 TL
EURO1 476 €
DOLAR1 673 $
POUND1 326 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Qutest, performansı kompaktlığıyla tamamen ters düşen bağımsız bir DAC’tır. DAC mimarisi ödüllü Hugo 2’nin üzerine kurulmuş olan Qutest onu sınıfının birincisi yapacak düzeyde bir dijital dönüştürme sağlar.  

  

Qutest sadece bir DAC’tır (yani ekürilerinde olduğu gibi içinde kulaklık amplisi ya da şarj edilebilir piller bulunmaz) ve yalnızca ev ortamında ses kalitesini iyileştirmek üzere tasarlanmıştır. Bol ödüllü 2Qute’ın tahtına oturabilecek ve aynı zamanda son derece hesaplı bir DAC’tır.     

CES 2018’in bir What Hi-Fi? Yıldızı olan Qutest, Hugo 2DAC/kulaklık amplimizde de kullandığımız firmamıza tescilli ve yine bol ödüllü FPGA teknolojisi üzerine kuruludur, zaten teknik ve ses performansı bakımından onu birinciliğe taşıyan da bu özelliğidir. Mükemmel şekilde donatılmış olan Qutest geniş bir yelpazeye yayılan bağlı cihazlara bizim dijital teknolojimizi taşımaktadır. Galvanizle izole edilmiş USB-B, optik ve koaksiyel girişi sayesinde, performansı iyileştirir ve aynı zamanda artık biraz yaşlanmış dijital kaynak bileşenleri modernize edebilir.

Qutest yepyeni bir şasiye sahip. Öncülüne kıyasla kütlesi ciddi ölçüde büyük olan Qutest’in şasisi uçaklarda kullanılan türde tamamen masif bir alüminyum levhadan işlendi. Qutest’in baskılı devre kartı (PCB) şasinin üzerindeki sığ bir yuvaya yerleştirilmiş olduğundan, devre kartı bu metal şasi tarafından korunmakta ve önceki tasarımlara kıyasla harici titreşimlere karşı ek bir yalıtıma sahip olmaktadır.    

Hugo 2’de bulunan firmamıza tescilli, kullanıcı tarafından seçilebilir frekans şekillendirme filtresi ve giriş seçimi kontrolleri Qutest’te de bulunmaktadır. Küresel göstergeleri ön panelinde yer almaktadır. RCA analog çıkışlarının mevcut olması sebebiyle entegre amplilere, preamplilerde ve kulaklık amplileriyle kullanılabilir ve ayrıca gelecek nesil Chord Electronics ürünleriyle bağlanabilirliği garantiye alacak şekilde yüksek çözünürlüklü dual-verili dijital girişleri de bulunmaktadır. Kullanıcı tarafından seçilebilen çıkış voltajı 1, 2 ve 3 V RMS seçenekleriyle mevcuttur.  

Teknik özellikler

Yonga seti: Akor Elektronik özel kodlu Xilinx Artix 7 (XC7A15T) FPGA

Musluk uzunluğu: 49,152

Darbe dizisi: 10 elemanlı darbe dizisi tasarımı

Frekans yanıtı: 20Hz - 20kHz +/- 0.2dB

Çıkış katı: Sınıf A

THD: <0.0001% 1kHz 3v RMS 300Ω

THD ve 3v RMS'de gürültü: 1kHz 300ohms 'A' ağırlıklı 117dB (referans 2.5v)

Gürültü 2.6 uV 'A' ağırlıklı: Ölçülebilir gürültü zemini modülasyonu yok

Kanal ayırma: 1kHz 300Ω'de 138dB

Ağırlık: 770g

Boyutlar:  4,5 cm (Y) 16 cm (G) 8,8 cm (D)

Kutulu Ağırlık: 1500g

made-in-England-.jpg

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın