WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Conncet Wireless Transmitter Genişlet
Dynaudio Conncet Wireless Transmitter
  • Dynaudio Conncet Wireless Transmitter
  • Dynaudio Conncet Wireless Transmitter

Dynaudio Conncet Wireless Transmitter

DynaudioDynaudio

CA3643

Yeni

   

Stok sorunuz..

Daha Fazla Detaylar

Conncet Wireless Transmitter

Yeni Dynaudio Connect kablosuz verici. Connect, yeni Focus XD dijital aktif hoparlörlere ve ikinci nesil Xeo (Xeo 4 ve Xeo 6) modellerine daha yüksek düzeyde bağlantı ve rahatlık sunar.

Connect, Dynaudio Hub ile aynı form faktörünü paylaşır ve her bir Mini stereo ve RCA stereo analoğunun yanı sıra birer Optik, Koaks ve USB dijital giriş ile aynı ses girişi tamamlayıcısına sahiptir. Connect'in Hub'dan yükseltme olarak eklediği şey, akış için Bluetooth bağlantısı (A2DP, apt-x ve AAC uyumluluğu), Spotify Connect, Optik ve Koaksiyel dijital girişlerde 24/192 kaynak uyumluluğu ve Wi-Fi entegrasyonudur. Bir kişinin ağından DLNA akışını kolaylaştırmak ve aynı zamanda tam sistem Uygulama Kontrolüne (iOS cihazları aracılığıyla) izin vermek içindir.

 

Bir Focus XD sisteminde kullanıldığında, Connect, hoparlörlere tam 24 bit derinlikte ve 96 kHz'e kadar örnekleme hızlarında (bir bölgeye) tamamen kablosuz yüksek çözünürlüklü kayıpsız akış sağlayabilir. Çok odalı, çok bölgeli sistemler de üç adede kadar Focus XD veya Xeo (ikinci nesil) hoparlör bölgesine 16 bit 48 kHz kablosuz iletimle yapılandırılabilir. 

Connect, kişinin ev Wi-Fi ağına otomatik olarak bağlanacak ve böylece doğrudan bir mobil cihazdan veya bilgisayardan müzik akışına izin verecek. Entegre Spotify Connect özelliği, kullanıcıların doğrudan Spotify hesaplarından kolaylıkla müzik akışı yapmasına olanak tanır. Ağa bağlı DLNA oynatıcılar ayrıca WI-Fi arabirimi aracılığıyla Connect aracılığıyla kablosuz olarak hoparlörlere kolayca aktarılacaktır.

 

Dynaudio'nun Uygulaması, ilgili hoparlörlerin içerdiği uzaktan kumandalar yerine Focus XD veya Xeo 4/Xeo 6 sisteminin çalışmasına büyük kolaylık sağlar. Kullanıcılar Connect ve Dynaudio Uygulaması aracılığıyla girişi seçebilir, ses seviyesini ayarlayabilir veya sistemi açıp kapatabilir. Uygulama aynı zamanda girişlerin yeniden adlandırılmasına izin verir, örneğin Coax "CD Player" olarak yeniden adlandırılabilir, Optik yeniden "Apple TV" olarak adlandırılabilir. Çok odalı kurulumlarda, Bölgeler örneğin "Mavi"den "Aile Odası"na yeniden adlandırılabilir. Dynaudio Uygulaması böylece kişiselleştirilmiş bir kişiselleştirme düzeyine ve sistemin çok daha basitleştirilmiş çalışmasına olanak tanır.

Teknik özellikler

Analog Girişler:Yardımcı Giriş / Hat Girişi

Dijital Girişler:   Optik / Koaksiyel / USB / WiFi / Bluetooth

Kablosuz: 24bit / 96kHz'e kadar kabul eder

Connect bölüm 1 için teknik özellik sayfası

Maksimum Güç Tüketimi: 8W

Ağırlık:  0,2 kg / 0,4 lb

Boyutlar (G x Y x D): 140x32x105mm - 5.5x1.3x4.0in

İletim Sinyali Frekansları: A: 5,2 Ghz (Düşük), B: 5,2 Ghz (Yüksek), C: 5,8 Ghz

Güç kaynağı: Adaptör: 100V - 240V, 5V/dak 2000mA

dynaudio-speakers.jpg

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Conncet Wireless Transmitter

Dynaudio Conncet Wireless Transmitter