WhatsApp Destek Hattı
Marantz NA7004 Network Audio Player Genişlet
Marantz NA7004 Network Audio Player
  • Marantz NA7004 Network Audio Player
  • Marantz NA7004 İnputs
  • Marantz NA7004 Network Audio Player REMOTE CONTROL
  • Marantz NA7004 Network Audio Player
  • Marantz NA7004 Network Audio Player
  • Marantz NA7004 Network Audio Player
  • Marantz RC001NA Remote control

Marantz NA7004 Network Audio Player

MarantzMarantz

CA1762

Kullanılmış

  

  

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, ilk sahibinden, uzaktan kumandası, güç kablosu, anteni ve kullanıcı kitabı ile birlikte gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

        

NA7004

marantz_na7004_gold_network_mesiaplayer_

NA7004, en sevdiğiniz müzik için ideal bağlantıdır, nereden gelirse gelsin - PC'nizden mi, harici sabit diskinizden mi, yoksa ülkenizdeki FM, DAB veya DAB + radyo istasyonu olsun, hatta diğer tarafında İnternet radyosu üzerinden  NA7004 hepsine bağlanır. Bunun nedeni, ses akışı için DLNA1.5 standardına dayanan teknolojiyi içeriyor olmasıdır. Bu işlevsellik başka ürünlerden de bulunabilir, fakat burada Marantz en yüksek kalitedeki sesi sağlamak için her şeyi yaptı: Marantz, ünlü HDAM'yi uygulayan sert kabinet yapısı, güçlü güç kaynağı, ses çıkış aşaması. -SA2 ve özelleştirilmiş bileşenler tarafından ince ayar. 

Bu ağ ses çalar, evde ağ yüklü olmayan insanlar için bile idealdir. 

NA7004'ü arkasındaki USB konektörüyle PC'nize bağlayın ve NA7004'ü harici bir ses kartı olarak tanıyacaksınız. 

Mükemmel kalitenin keyfini çıkarmanın en direkt yolu budur. Ve dahası var: dijital girişler, iPod dijital uyumlu USB ve isteğe bağlı Bluetooth alımı. Bu, çok yönlülükte çok yönlüdür, ancak şaşırtıcı bir şekilde, büyük ekran üzerinden kullanımı son derece kolaydır. 

Her şey NA7004'ü açık kapı, sayısız müzik istasyonu, podcast, belgesel kanalı ve daha fazlasını mümkün hale getiriyor  hepsi de mümkün olan en iyi ses kalitesine sahip, ama inanılmaz bir şekilde, geniş ekran üzerinden kullanımı son derece kolaydır. Her şey NA7004'ü açık kapı, sayısız müzik istasyonu, podcast, belgesel kanalı ve daha fazlasını mümkün hale getiriyor, hepsi de mümkün olan en iyi ses kalitesine sahip.

marantz_na_7004_ (4).jpg

Öne çıkan özellikleri

Codec bileşenleri: MP3, WMA, MPEG-4 AAC, WAV ve FLAC

DAC: Cirrus Logic CS4398

MFR: 2 Hz – 50 kHz – 3 dB

THD+N: %0,001 @1 kHz

Çıkışlar: RCA Analog, Headphone, Coax, Toslink Optical Digital

Girişler: Ethernet, Coax, Toslink Optik Dijital, USB (2)

marantz_na_7004_ (4).jpg

DAB +

DAB bir dijital radyo sistemidir. CD kalitesinde ses, daha fazla istasyon, ek radyo ve veri hizmetleri ve dolayısıyla daha geniş program seçenekleri, dinleyici için ayarlama ve parazitsiz yayın kolaylığı, ayrıca veri, grafik ve metin bilgisi potansiyeli sunuyor. DAB, karasal ağlarda yayınlanır ve bunu yalnızca küçük bir yönlendirme dışı koçanı kullanarak alabilirsiniz.

DAC Modu

DAC modu ile, ürünün harici bir Dijitalden Analog Dönüştürücü (DAC) olarak çalışmasını tarif ediyoruz. Optik / koaksiyel dijital girişler veya harici CD sürücüsü, dijital bant, müzik sunucusu, PC veya ağ istemcisi gibi USB tip B giriş kaynakları ile bağlayabilirsiniz. Bu kaynaklar yüksek kaliteli D / A dönüştürücüsünü ve ses kalitesini zenginleştirmek için HDAM modülleriyle donatılmış analog çıkış aşamasını kullanabilir. Lütfen USB Tip B tanımlamasını da kontrol edin.

marantz_na_7004_ (11).jpg

DLNA

DLNA onaylı ürünlerin garanti istikrarlı ve hızlı bağlantı, çapraz marka interoperatebility, Evrensel Tak ve Çalıştır (UPnP), otomatik IP adresleme ve kolay ev ağı ile kablolu ya da kablosuz kurulumunda kullanmak: favori müzik Paylaşımı fotoğrafın ve Video, PC'nizde, NAS sürücünüzde, Musicserver'ınızda veya HD kaydedicinizde ses / video kurulumunuzda saklanabilir.

marantz_na7004_gold_network_mesiaplayer_

HDAM SA2

Marantz, standart IC'leri değiştirmek için kendi ayrı devre kartlarını geliştirdi. Bu HDAM'lar kısa ayna görüntüsü L / R sinyal yollarına sahip ayrı yüzey montaj bileşenlerinden oluşur. Bu cihazlar, Op-Amp'ler ile tam olarak aynı şeyi yapıyorlar, ancak normal IC Op-amper'lerden daha yüksek performansa sahip olduklarını ve bu sayede çok daha dinamik, doğru ve ayrıntılı bir ses elde ettiklerini görüyoruz. Yıllar boyunca Marantz, kaliteyi artırmak ve CD veya amplifikatör gibi bir ürün kategorisinin özel gereksinimlerine uymak için farklı HDAM türleri geliştirdi.

IPhone / Made for iPod için üretildi

'Made for iPod' ve 'Made for iPhone', elektronik bir aksesuarın özellikle iPod'a bağlanmak için tasarlandığı ve Apple performans standartlarını karşılayacak şekilde onaylandığı anlamına gelir. logo 'iPod Made for' taşıyan Güncel Marantz ürünleri aşağıdaki iPod modelleriyle uyumludur: 5. Nesil iPod veya üstü, iPod Classic, iPod Nano (1., 2., 3. ve 4. nesil), iPod video ve iPod Touch. 5. Nesil iPod, iPod Nano veya iPod Touch için ses iletimi dijitaldir. 'Made for iPhone', iPhone uyumluluğunu bu listeye ekler.

marantz_na_7004_ (8).jpg

Napster

İnternet servis sağlayıcısı Napster, dijital müziğin öncüsüdür ve interaktif müzik deneyimlerinde son noktayı sunar. Şirketin servisi, aylık olarak ücret karşılığında, kalıcı koleksiyonunuz için indirilebilir MP3'lerle sınırsız isteğe bağlı müzik akışını birleştiriyor. 

Aylık bir ücret karşılığında kendi müzik kütüphanenizi çevrimiçi oluşturabilir ve seçtiğiniz müzikleri kolayca Napster özellikli Marantz ürünü üzerinden dinleyebilirsiniz. Sadece bir kez giriş yapın ve sanatçı, albüm, başlık, tür, vb. Sıraya göre en sevdiğiniz müzik koleksiyonunun keyfini çıkarın.

İnternet radyosuna kıyasla neyin oynandığına siz karar verin. Bugün tüm Avrupa ülkelerinde mevcut değildir. Daha fazla bilgi için lütfen www.napster.co.uk veya www.napster.de adresini ziyaret edin.

marantz_na_7004_ (9).jpg

PC Ses akışı

Bir bilgisayara veya NAS'a (ağ erişimi depolama - ağ sabit disk sürücüsü) depolanan dijital medya giderek daha popüler hale geliyor. Ancak, taşınabilir medya oynatıcınız üzerinden sadece "hareket halindeyken" müzik dinlemek veya bir PC'nin önünde oturmak artık bir zorunluluk değildir. Ses akışını destekleyen ürünlerimizle HiFi sistemi üzerinden müziğin keyfini yüksek kalitede ve kanepenizde otururken çıkarabilirsiniz.

marantz_na7004_gold_network_mesiaplayer_

vTuner

vTuner, İnternet özellikli ürününüzü akışlı müzik ve konuşma dünyasına bağlar. vTuner, güvenilir ve bakımlı bir platformda binlerce İnternet radyo istasyonunu ve podcast'i barındırır. Sundukları içerik miktarı büyümeye devam ediyor. İstasyonlar bölge ve tür, vb. Gibi çeşitli ölçütlerle aranabilir, ancak bir istasyonu isimle arayabilir veya henüz listelenmemişse belirli bir istasyonun URL'sini de ekleyebilirsiniz. vTuner'ın bir aboneliğe ihtiyacı yoktur ve etkinleştirilmiş Marantz ürünleriyle ücretsizdir.

Teknik özellikleri

Uyumlu dosya türleri: MP3 / WMA / AAC / WAV / FLAC     Evet evet evet evet evet

Kontrol: Web / iPhone Uygulaması / iTouch Uygulaması       Evet evet evet

Özelleştirilmiş Bileşenler: Evet

DAC çalışma modu: USB B tipi / Koaksiyel / Optik: Evet evet evet

DLNA Sertifikalı: Evet (v1.5)

HDAM sürümü  HDAM + HDAM SA2

Yüksek Dereceli Ses Bileşenleri:Evet

Internet radyosu: Evet

Güç Trafosu: Toroidal / El:Hayır / Evet (korumalı)

PC'den ses akışı: Evet

Simetrik devre düzeni: Evet

Alıcı: FM / AM   Hayır hayır Hayır Hayır Hayır

USB Ses (Ön ) / iPod için Üretildi / iPhone ile Çalışır: Evet evet evet

vTuner / Napster / Rhapsody / Pandora: Evet evet evet evet

Ekran: Kısma / Kapalı: Evet evet

Çift katmanlı şasi: Evet

Kulaklık: Standart / Tampon / Akım geribildirimi             : Hayır / Evet / Hayır

Uyku / Zamanlayıcı: Evet Hayır

Girişler/Çıkışlar

Analog Çıkış: 1

Dijital Girişler: Koaksiyel / Optik: Evet evet

Dijital Çıkışlar: Koaksiyel / Optik: Evet evet

Ethernet bağlantı noktası: Evet

FM Anteni: Evet

iPod / iPhone uyumlu USB (ön): Evet

Marantz Uzaktan kumanda: Evet

RX101 için M-XPort: Evet

RS232: Evet

Numune Hızı S/PDIF Girişi: 192 kHz / 24 bit

Örnek Hızı USB Girişi: 96 kHz / 24 bit

PC için USB B tipi girişi (arka): Evet

Özellikler

Kanal Seçiciliği (FM): 50 dB

D/A DönüşümüÇoklu bit, Delta-Sigma

DAC entegresi: CS4398

Dijital Filtre: CS4398

Frekans aralığı:87,5 - 108 MHz

Frekans tepkisi:50 Hz - 15 kHz

Kulaklık amfisi: NJM2068

Düşük Geçişli Filtre aşaması: HDAM SA2

Gürültü Şekillendirici: CS4398

Çıkış Tamponu:HDAM SA2

Alım Aralığı (Bant III / Bant L): Evet Hayır

Sinyal Gürültü Oranı (Mono / Stereo): 65 / 60 dB

Stereo Ayırma:  42dB

Toplam Harmonik Bozulma (Mono / Stereo): 0.8 / 1.0%

Kullanılabilir HassasiyetIHF 1.8 uV / 16.4 dBf

Genel

Ayrılabilir Güç Kablosu: Evet

Maksimum Boyutlar (G x D x Y) mm olarak: 17,3 x 13,9 x 4,2

W cinsinden Güç Tüketimi: 23 / 1

W cinsinden Bekleme Tüketimi:0 / 1

Ağırlık lbs.: 14.33

marantz_na7004_gold_network_mesiaplayer_

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Bir değerlendirme yazın

Marantz NA7004 Network Audio Player

Marantz NA7004 Network Audio Player