WhatsApp Destek Hattı
Marantz ND8006 Genişlet
Marantz ND8006
  • Marantz ND8006
  • Marantz ND8006 BOX
  • Marantz ND8006
  • Marantz RC Remoet control
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 inside
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC

SATILDI

Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC Black

MarantzMarantz

CA2434

Kullanılmış

Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC

Marantz ND8006 benzersiz bir tam dijital müzik kaynağı oynatıcısıdır.

Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay ve HEOS özellikli CD çalar / müzik flama / DAC

Genel bakış

Marantz ND8006, çevrimiçi akış hizmetleri, HEOS çoklu oda teknolojisi, yerel olarak depolanan yüksek çözünürlüklü ses dosyaları, CD çalma, Apple AirPlay, Bluetooth ve daha fazlası dahil olmak üzere sınırsız müzik kaynaklarından birinci sınıf ses sunan eksiksiz bir dijital müzik kaynağı oynatıcısıdır. 

Marantz tasarım mühendisleri Premium Serisini geliştirirken öğrendikleri her şeyi aldı ve bu türünün ilk örneği olan zarif oyuncuya uyguladı. Marantz ND8006 ile mevcut herhangi bir ses sistemini yükseltmek ve en iyi dijital müziğin keyfini çıkarmak kolaydır. En sevdiğiniz müzik nerede saklanırsa saklansın, şimdi saf kalitede keyfini çıkarın.

Daha fazla müzik seçeneğiyle ileri teknoloji dijital ses

Marantz buna "tam dijital müzik kaynağı oynatıcısı" diyor. Türünün ilk örneği olan ND8006, temelde bir arada dört bileşendir. Bir ağ oynatıcısı, bir CD oynatıcısı ve bir düşük profilli kasada yüksek performanslı bir DAC. Ayrıca değişken RCA çıkışları vardır, bu yüzden bunu bir preamplifikatör olarak da kullanabilirsiniz.

Bu çok yönlü bileşen, disklerden bilgisayarınızdan müzik akışına ve bilgisayarınızdan yüksek çözünürlüklü ses dosyalarına kadar çok çeşitli müzik kaynaklarından üstün Marantz ses kalitesi sağlar.

Sağlam performans için tasarlandı

Yapı kalitesi Marantz'dan beklediğimiz standartda dır, çift katmanlı şasi, toroidal transformatör ve yüksek sadakat, düşük bozulma sesi için sert ayaklar ile kaya gibi sağlam. ND8006'nın çıkış aşaması, amplifikatörünüze veya alıcınıza son derece hassas, ayrıntılı ses iletmek için Marantz'ın HDAM'lerini (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülleri) kullanır.

ND8006, çeşitli kulaklık türlerine sahip birinci sınıf özel dinleme oturumları için Marantz HDAM-SA2 amplifikatörü içeren yüksek kaliteli bir kulaklık amplifikatörüne sahiptir.

Ses kaynakları bolluğu

ND8006, CD'leri net ve ayrıntılı oynatmanın ve CD kalitesinden daha iyi yüksek çözünürlüklü ses formatlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Gelişmiş dijital-analog dönüştürücü, USB parmak sürücülerden optik veya koaksiyel dijital çıkışlara sahip geleneksel ses bileşenlerine kadar her türlü dijital ses kaynağı ile çalışır - daha sürükleyici bir dinleme deneyimi için ayrıntı ve derinlik sağlar. USB DAC işlevi bir bilgisayardan yüksek kaliteli oynatmayı destekler.

Hiçbir şey müzik akışının rahatlığını yenemez. Dahili Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay ve HEOS seçeneklerinizin bitmemesini sağlar.

HEOS ile müziğinizi kolaylaştırın

Dahili HEOS teknolojisi, kişisel kitaplığınızdan, internet radyosundan ve Pandora, Spotify ve TIDAL gibi popüler akış hizmetlerinden tüm müziklerinize erişmenizi sağlar.

ND8006, kablosuz çok odalı ses sistemine kolayca entegre edilebilir.  Farklı odalarda HEOS kablosuz hoparlörlere ve bileşenlere müzik aktarın ve ücretsiz HEOS uygulamasıyla her odanın hoparlörlerini bağımsız olarak kontrol edin. Uygulama, çalmayı kontrol etmenizi, müzik kaynaklarına göz atmanızı ve hangi odaları kullanmak istediğinizi seçmenizi sağlar. Evinizde aynı müziği çalın veya her odada farklı bir şey dinleyin.

Ana Özellikler

CD'leri, CD-R'leri ve CD-RW'leri, ayrıca MP3 ve WMA CD'lerini çalar

Ev stereo sisteminizle bilgisayarlardan, müzik sunucularından ve çevrimiçi servislerden dijital müzik çalar

Dijital girişler ve uzaktan ses kontrolü ND8006'yı stereo preamp olarak kullanmanızı sağlar

Yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının oynatılmasını destekler (FLAC, WAV, 192kHz / 24-bit'e kadar ALAC, 5.6 MHz'e kadar DSD)

USB DAC, yüksek çözünürlüklü müzik kaynaklarının yüksek kalitede oynatılmasını destekler (384kHz / 32-bit'e kadar PCM dosyaları, 11.2 MHz'e kadar DSD)

USB-B girişi, azaltılmış zamanlama titreşimi ve daha iyi ses için asenkron USB teknolojisi içerir

Kablosuz ev ağına kolay bağlantı için dahili Wi-Fi

Dahili HEOS teknolojisi, tüm ev ses sistemleri için uyumlu HEOS bileşenlerini kablosuz olarak bağlar

Ücretsiz HEOS uygulaması kolay Wi-Fi kontrolü, ayar ayarlamaları ve müzik seçimi ve oynatımı sunar

Uyumlu akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan müzik akışı için Bluetooth kablosuz bağlantısı

Bilgisayarınızdaki iPhone, iPod touch, iPad veya iTunes'dan müzik akışı için Apple AirPlay

Spotify Connect, akıllı telefonunuz veya tabletiniz tarafından kontrol edilen Spotify'ın canlı müzik kütüphanesini Wi-Fi üzerinden çalmanızı sağlar (Spotify uygulaması ve premium abonelik gerektirir)

USB flash sürücülerden ses çalma için ön panel USB bağlantı noktası

Çıkış aşamasında düşük gürültü ve gerçekçi ses için HDAM (Hiper Dinamik Amplifikasyon Modülleri) ve HDAM SA-2 modülleri kullanılır

FLAC, ALAC, WAV ve DSD dosyalarıyla boşluksuz oynatma

Yüksek kaliteli CD, CD-R / RW (MP3 / WMA) çalma

AirPlay 2, Bluetooth, İnternet Radyosu, Spotify Connect, Amazon Müzik, TIDAL, Deezer ve daha fazlası

Artık  - Apple AirPlay 2

(2) gürültü izolasyon devresi ile optik, koaksiyel ve USB tip B dijital girişler

Audiophile 192kHz / 32bit D / A dönüşümü (ESS9016) ve çift kristal saat

Marantz tescilli HDAM-SA2 devreleri

HDAM-SA2 ve kazanç kontrolüne sahip tam ayrı kulaklık amplifikatörü

Çift ekranlı toroidal transformatör, çift katmanlı alt plaka ve sert ayaklar

2,4 GHz / 5 GHz çift bant desteğine sahip dahili Wi-Fi

Dahili HEOS kablosuz çok odalı ses teknolojisi

HEOS Ev Eğlencesi Beceri

USB cihazları üzerinden WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC dosyası oynatma desteği

Optik ve koaksiyel dijital çıkışlar, değişken ve sabit analog çıkışlar (RS232)

Bağlantılar

2 stereo analog RCA çıkışı (bir değişken seviye, bir sabit)

Dijital ses girişi: 2 optik, 1 koaksiyel, 1 USB (Tip B)

Dijital ses çıkışı: 1 optik, 1 koaksiyel

Ethernet bağlantı noktası

USB bellek cihazından ses çalmak için ön panel USB girişi (Tip A)

1/4 "çıkış ve kazanç kontrolü ile ayrı kulaklık amplifikatörü

Harici kontrol cihazlarıyla kullanım için RS-232C, uzaktan kumanda ve IR flaşör bağlantıları

Çıkarılabilir güç kablosu (Dilediğiniz güç kablosunu takabilirsiniz)

Komple Dijital Müzik Kaynağı Oynatıcısı

 ND8006, USB-B / USD-DAC ile 11.2Mhz dörtlü DSD ve 384kHz / 32-bit PCM'ye kadar dosya formatlarını kabul eden işlevsellikle geleceğe dönüktür.

HEOS müzik Akışı

ND8006'nın yerleşik HEOS teknolojisi, en sevdiğiniz müziği sınırsız kaynaklardan kablosuz olarak oynatmanızı ve çalmanızı sağlar. Spotify, TuneIn, İnternet radyosu, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer ve hatta yerel müzik dosyası kitaplıklarınızdan müziğin keyfini çıkarın. HEOS hoparlörlerinizde veya HEOS özellikli alıcılarınızda müzik çalarken tüm ev sesinin keyfini çıkarın ve hepsini HEOS uygulamasından sorunsuz bir şekilde kontrol edin.

Başlıca sesli kontrol temsilcileri için destek

Önde gelen ses aracılarından zahmetsiz ses kontrolü ve tam esnekliğin keyfini çıkarın. Amazon Alexa, Google Asistan, Apple Siri ve ileri teknoloji akıllı ev otomasyonu Josh.ai ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmayı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses aracıları arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

Amazon Alexa ses kontrolü

En sevdiğiniz müzik servislerini bu HEOS özellikli cihaza aktarmak için sesinizi kullanın. Alexa'dan Pandora, Amazon Music ve çok daha fazlasından müzik çalmasını isteyin. Girişler arasında geçiş yapın (Blu-ray, DVD, Media Player, vb.), Sesi yukarı veya aşağı çevirin, duraklatın, sessize alın ve bir sonraki şarkıyı sesinizle çalın.

Alexa ses komutlarıyla akışa başlamak için Alexa uygulamasını açın ve “Skills” i seçin. Etkinleştirmek için HEOS Home Entertainment'ı ekleyin. Ardından, Alexa uygulama menüsünde Akıllı
Ev'e gidin ve Cihazlar'ı seçin ve “Alexa, cihazlarımı keşfedin” deyin .

Google asistan ses kontrolü

Google Asistan, yerleşik veya diğer cihazlarınızı Google Asistan ile dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin. Özelliği 'Google Yardımcısı ile Çalışır' sürekli geliştiriyoruz

AirPlay 2 + Apple Siri ses kontrolü

Apple Music ve Spotify gibi en sevdiğiniz müzik hizmetlerinden ses akışı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den Youtube ve Netflix gibi hizmetlerden videolar izleyin ve hoparlörlerinizle Airplay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.

Airplay 2 ayrıca çok odalı sesi de destekler - sorunsuz ses oynatımı sağlamak için içeriği aynı anda birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarır. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplanmasını sağlar. Airplay 2'yi uygulama içi veya sesinizle Siri aracılığıyla kullanın.

Josh.ai akıllı ev sesli otomasyon

Üst düzey akıllı ev için yükseltilmiş bir ses ajanı olan Josh.ai, günlük deneyiminizin ve eğlence ortamınızın neredeyse her yönü için esnek ses kontrolü sunar. Termostatı, ışıkları, ev aletlerini, hoparlörleri, AVR ve daha fazlasını kontrol etmek için sesli komutları kullanın. Josh.ai, özel entegratörler tarafından yüklenir ve telefonunuza veya tabletinize bir uygulama aracılığıyla erişilir. İOS ve Android cihazlarla çalışır.

Yüksek çözünürlüklü ses

Optik ve koaksiyel dijital girişler ve bir USB-B bağlantı noktası, doğrudan PC, Mac ve diğer dijital kaynaklardan müzik akışı yapmanızı sağlar. USB-B, maksimum performans için 384kHz / 32bits yüksek çözünürlüklü sesi, DSD 2.8MHz, 5.6MHz ve hatta 11.2MHz formatlarını desteklemek için senkron modda çalışır. Bir bilgisayara bağlıyken kaliteyi korumak için Marantz, ND8006'ya giren bilgisayar tarafından üretilen yüksek frekanslı gürültü olasılığını ortadan kaldırmak için USB-B girişi etrafında genişletilmiş izolasyon oluşturdu. Ön USB bağlantı noktası, standart müzik dosyası oynatmak için USB başparmak veya sabit sürücüleri kabul eder.

Marantz müzikal dijital filtreleme (MMDF)

ND8006, odyofil referans sınıfı teknolojimizden ilham alan eşsiz Marantz Müzikal Dijital Filtreleme'ye (MMDF) sahiptir. Marantz için, standart dijital filtre çözümlerinin kullanılması bir seçenek değildir, çünkü bu filtreleme dijital giriş sinyallerinin ses üretimi için çok önemlidir. Ses mühendislerimiz, ödüllü Premium Range 10 Serisi ürünlerinde kullanılan, çok beğenilen Marantz Müzik Mastering teknolojisini geliştirdi. ND8006 donanım tasarımına uyarlanan bu ileri teknoloji, Marantz Müzikal Dijital Filtreleme olarak adlandırılır. İki seçilebilir dijital filtre özelliği, farklı zevklere kolayca hitap eder, her biri dijital ses sinyalinde en az özenle en ince ayrıntıyı işler ve yeni medya dosyalarını en iyi yüksek çözünürlüklü oynatmaya dönüştürür.

Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay 2 Özelliği

Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısına sahip ND8006, kalabalık kentsel ortamlarda bile sağlam akış için gelişmiş bir çift antenli alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, Apple AirPlay 2 uyumluluğu iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarınızdan en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

Eşsiz ses kalitesi

Bağımsız "KAPALI mod" ayarı, parazit olasılığını önlemek ve ses kaynağı sinyal yollarını mümkün olduğunca saf tutmak için ND8006'nın kullanılmayan bölümlerini kapatmanıza ve ses kalitesini daha da artırmanıza olanak tanır. Korumalı toroidal transformatör dahili gürültüyü en aza indirirken, sert, çift katmanlı şasi optimum koruma ve stabilite sağlar.

Audiophile D / A dönüşümü ve benzersiz Marantz HDAM

Efsanevi Marantz ses kalitesi taahhüdü ile inşa edilen ND8006, tüm dijital sinyallerin doğru şekilde işlenmesini sağlamak için çift kristal saatli odyofil standart ESS9016 Saber DAC içerir. Ünlü Marantz Hiper Dinamik Amplifikatör Modülleri (HDAM'ler) ile birlikte gelen analog devre, geniş dinamik aralık ve daha düşük bozulma oluşturur. Başka bir yerde kullanılan hepsi bir arada “çip amplifikatörler” yerine, bu minyatür HDAM'lar en iyi ses kalitesi için ayrı, optimize edilmiş bileşenlerden üretilmiştir ve Marantz ürünlerinde Reference serisi oynatıcılara ve amplifikatörlere kadar bulunur

Yüksek kaliteli kulaklık çıkışı

Özel amplifikatör modülü HDAM-SA2 özelliğine sahip yüksek kaliteli bir kulaklık sahnesiyle doğrudan kulaklığınızdan müziğin keyfini çıkarın. Daha çeşitli kulaklıklarla çalışmak için, kazanç faktörü kademeli olarak artırılabilir, böylece düşük ila yüksek empedanslı kulaklıkların sorunsuz bir şekilde sürülmesi sağlanır.

marantz-nd-8006_streamer_dac_media-playe

Bağımsız değişken çıkış terminali

ND8006, güçlü hoparlörlere, aktif hoparlörlere veya güç amplifikatörü doğrudan girişine ayrı bir değişken seviye bağlantı çıkışı sağlayarak çok kaynaklı dijital oynatıcı / ön amplifikatör olarak kullanmanızı sağlar. Ses seviyesi uzak telefondan veya uygulamalar üzerinden kontrol edilebilir.

Teknik özellikler :

Tasarım: DAC Modlu Ağ CD Çalar

D / A Dönüşümü: ESS Hiper Akışı

Kulaklık Amfisi: HDAM SA2

Frekans Tepkisi: 2 Hz - 20 kHz

Dinamik aralık: 100 dB

Sinyal Gürültü Oranı: 110 dB

Toplam Harmonik Bozulma:% 0.00002

Kanal Ayrımı: 105 dB

Ağ Müzik Yayını

Ethernet: Evet

Wi-Fi: Evet, Çift Anten / Çift Bant

Airplay: Evet

İnternet Radyosu: Evet

Desteklenen Akış Hizmetleri: Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud

Desteklenen Formatlar: MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV

DSD Aktarımı: 2,8 MHz / 5,6 MHz

Boşluksuz Oynatma: Evet

Akıllı Telefonlar için Uzaktan Uygulama: Evet (Android / iOS)

Bağlantı

Ön USB Girişi Örnekleme Hızı: 192 kHz / 24 bit ve DSD2.8 / DSD5.6

Arka USB Girişi: Tip B

Analog Çıkış: Evet

Ethernet Bağlantı Noktası: Evet

RS232: Evet

Kulaklık Çıkışı: Evet

Dijital Girişler: 1x Koaksiyel, 2x Optik

Dijital Çıkışlar: 1x Koaksiyel, 1x Optik

Diğer özellikler

Uzaktan Kumanda: Evet

Otomatik Kapanma: Evet

Çıkarılabilir Güç Kablosu: Evet

Güç Tüketimi (Açık / Beklemede): 42W / 0.3W

Boyutlar (GxYxD): 440 x 106 x 341mm

Ağırlık: 8,0 kg

Kutuda ne var:

Ağ CD Çalar

6 'AC güç kablosu

Uzaktan kumanda (RC001PMND)

2 "AAA" pil

2 Harici anten (Bluetooth / WiFi için)

42 inç Stereo RCA kablosu

29 "Mono-RCA uzaktan bağlantı kablosu

CD-ROM'daki Kullanıcı Kılavuzu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Garanti Bilgileri (ABD / CA)

Önemli güvenlik TALİMATLARI

Radyo İle İlgili Notlar

Spotify broşürü

Bir değerlendirme yazın

Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC Black

Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC Black