WhatsApp Destek Hattı
Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC Genişlet
Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC
  • Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC

Marantz ND8006 Network / CD Player / DAC / Preamp ( Silver )

MarantzMarantz

CA2435

Yeni

                     

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI77 649 TL
EURO2 180 €
DOLAR2 363 $
POUND1 832 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

ND8006 Network / CD Player / DAC / Preamp

Marantz ND8006 benzersiz bir tam dijital müzik kaynağı oynatıcısıdır.

Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay ve HEOS özellikli CD çalar / müzik flama / DAC

Genel bakış

Marantz ND8006, çevrimiçi akış hizmetleri, HEOS çoklu oda teknolojisi, yerel olarak depolanan yüksek çözünürlüklü ses dosyaları, CD çalma, Apple AirPlay, Bluetooth ve daha fazlası dahil olmak üzere sınırsız müzik kaynaklarından birinci sınıf ses sunan eksiksiz bir dijital müzik kaynağı oynatıcısıdır. 

Marantz tasarım mühendisleri Premium Serisini geliştirirken öğrendikleri her şeyi aldı ve bu türünün ilk örneği olan zarif oyuncuya uyguladı. Marantz ND8006 ile mevcut herhangi bir ses sistemini yükseltmek ve en iyi dijital müziğin keyfini çıkarmak kolaydır. En sevdiğiniz müzik nerede saklanırsa saklansın, şimdi saf kalitede keyfini çıkarın.

Daha fazla müzik seçeneğiyle ileri teknoloji dijital ses

Marantz buna "tam dijital müzik kaynağı oynatıcısı" diyor. Türünün ilk örneği olan ND8006, temelde bir arada dört bileşendir. Bir ağ oynatıcısı, bir CD oynatıcısı ve bir düşük profilli kasada yüksek performanslı bir DAC. Ayrıca değişken RCA çıkışları vardır, bu yüzden bunu bir preamplifikatör olarak da kullanabilirsiniz.

Bu çok yönlü bileşen, disklerden bilgisayarınızdan müzik akışına ve bilgisayarınızdan yüksek çözünürlüklü ses dosyalarına kadar çok çeşitli müzik kaynaklarından üstün Marantz ses kalitesi sağlar.

Sağlam performans için tasarlandı

Yapı kalitesi Marantz'dan beklediğimiz standartda dır, çift katmanlı şasi, toroidal transformatör ve yüksek sadakat, düşük bozulma sesi için sert ayaklar ile kaya gibi sağlam. ND8006'nın çıkış aşaması, amplifikatörünüze veya alıcınıza son derece hassas, ayrıntılı ses iletmek için Marantz'ın HDAM'lerini (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülleri) kullanır.

ND8006, çeşitli kulaklık türlerine sahip birinci sınıf özel dinleme oturumları için Marantz HDAM-SA2 amplifikatörü içeren yüksek kaliteli bir kulaklık amplifikatörüne sahiptir.

Ses kaynakları bolluğu

ND8006, CD'leri net ve ayrıntılı oynatmanın ve CD kalitesinden daha iyi yüksek çözünürlüklü ses formatlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Gelişmiş dijital-analog dönüştürücü, USB parmak sürücülerden optik veya koaksiyel dijital çıkışlara sahip geleneksel ses bileşenlerine kadar her türlü dijital ses kaynağı ile çalışır - daha sürükleyici bir dinleme deneyimi için ayrıntı ve derinlik sağlar. USB DAC işlevi bir bilgisayardan yüksek kaliteli oynatmayı destekler.

Hiçbir şey müzik akışının rahatlığını yenemez. Dahili Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay ve HEOS seçeneklerinizin bitmemesini sağlar.

HEOS ile müziğinizi kolaylaştırın

Dahili HEOS teknolojisi, kişisel kitaplığınızdan, internet radyosundan ve Pandora, Spotify ve TIDAL gibi popüler akış hizmetlerinden tüm müziklerinize erişmenizi sağlar.

ND8006, kablosuz çok odalı ses sistemine kolayca entegre edilebilir.  Farklı odalarda HEOS kablosuz hoparlörlere ve bileşenlere müzik aktarın ve ücretsiz HEOS uygulamasıyla her odanın hoparlörlerini bağımsız olarak kontrol edin. Uygulama, çalmayı kontrol etmenizi, müzik kaynaklarına göz atmanızı ve hangi odaları kullanmak istediğinizi seçmenizi sağlar. Evinizde aynı müziği çalın veya her odada farklı bir şey dinleyin.

Ana Özellikler

CD'leri, CD-R'leri ve CD-RW'leri, ayrıca MP3 ve WMA CD'lerini çalar

Ev stereo sisteminizle bilgisayarlardan, müzik sunucularından ve çevrimiçi servislerden dijital müzik çalar

Dijital girişler ve uzaktan ses kontrolü ND8006'yı stereo preamp olarak kullanmanızı sağlar

Yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının oynatılmasını destekler (FLAC, WAV, 192kHz / 24-bit'e kadar ALAC, 5.6 MHz'e kadar DSD)

USB DAC, yüksek çözünürlüklü müzik kaynaklarının yüksek kalitede oynatılmasını destekler (384kHz / 32-bit'e kadar PCM dosyaları, 11.2 MHz'e kadar DSD)

USB-B girişi, azaltılmış zamanlama titreşimi ve daha iyi ses için asenkron USB teknolojisi içerir

Kablosuz ev ağına kolay bağlantı için dahili Wi-Fi

Dahili HEOS teknolojisi, tüm ev ses sistemleri için uyumlu HEOS bileşenlerini kablosuz olarak bağlar

Ücretsiz HEOS uygulaması kolay Wi-Fi kontrolü, ayar ayarlamaları ve müzik seçimi ve oynatımı sunar

Uyumlu akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan müzik akışı için Bluetooth kablosuz bağlantısı

Bilgisayarınızdaki iPhone, iPod touch, iPad veya iTunes'dan müzik akışı için Apple AirPlay

Spotify Connect, akıllı telefonunuz veya tabletiniz tarafından kontrol edilen Spotify'ın canlı müzik kütüphanesini Wi-Fi üzerinden çalmanızı sağlar (Spotify uygulaması ve premium abonelik gerektirir)

USB flash sürücülerden ses çalma için ön panel USB bağlantı noktası

Çıkış aşamasında düşük gürültü ve gerçekçi ses için HDAM (Hiper Dinamik Amplifikasyon Modülleri) ve HDAM SA-2 modülleri kullanılır

FLAC, ALAC, WAV ve DSD dosyalarıyla boşluksuz oynatma

Yüksek kaliteli CD, CD-R / RW (MP3 / WMA) çalma

AirPlay 2, Bluetooth, İnternet Radyosu, Spotify Connect, Amazon Müzik, TIDAL, Deezer ve daha fazlası

Artık  - Apple AirPlay 2

(2) gürültü izolasyon devresi ile optik, koaksiyel ve USB tip B dijital girişler

Audiophile 192kHz / 32bit D / A dönüşümü (ESS9016) ve çift kristal saat

Marantz tescilli HDAM-SA2 devreleri

HDAM-SA2 ve kazanç kontrolüne sahip tam ayrı kulaklık amplifikatörü

Çift ekranlı toroidal transformatör, çift katmanlı alt plaka ve sert ayaklar

2,4 GHz / 5 GHz çift bant desteğine sahip dahili Wi-Fi

Dahili HEOS kablosuz çok odalı ses teknolojisi

HEOS Ev Eğlencesi Beceri

USB cihazları üzerinden WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC dosyası oynatma desteği

Optik ve koaksiyel dijital çıkışlar, değişken ve sabit analog çıkışlar (RS232)

Bağlantılar

2 stereo analog RCA çıkışı (bir değişken seviye, bir sabit)

Dijital ses girişi: 2 optik, 1 koaksiyel, 1 USB (Tip B)

Dijital ses çıkışı: 1 optik, 1 koaksiyel

Ethernet bağlantı noktası

USB bellek cihazından ses çalmak için ön panel USB girişi (Tip A)

1/4 "çıkış ve kazanç kontrolü ile ayrı kulaklık amplifikatörü

Harici kontrol cihazlarıyla kullanım için RS-232C, uzaktan kumanda ve IR flaşör bağlantıları

Çıkarılabilir güç kablosu (Dilediğiniz güç kablosunu takabilirsiniz)

marantz-nd-8006_camarossaudio_streamer_d

Komple Dijital Müzik Kaynağı Oynatıcısı

 ND8006, USB-B / USD-DAC ile 11.2Mhz dörtlü DSD ve 384kHz / 32-bit PCM'ye kadar dosya formatlarını kabul eden işlevsellikle geleceğe dönüktür.

HEOS müzik Akışı

ND8006'nın yerleşik HEOS teknolojisi, en sevdiğiniz müziği sınırsız kaynaklardan kablosuz olarak oynatmanızı ve çalmanızı sağlar. Spotify, TuneIn, İnternet radyosu, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer ve hatta yerel müzik dosyası kitaplıklarınızdan müziğin keyfini çıkarın. HEOS hoparlörlerinizde veya HEOS özellikli alıcılarınızda müzik çalarken tüm ev sesinin keyfini çıkarın ve hepsini HEOS uygulamasından sorunsuz bir şekilde kontrol edin.

Başlıca sesli kontrol temsilcileri için destek

Önde gelen ses aracılarından zahmetsiz ses kontrolü ve tam esnekliğin keyfini çıkarın. Amazon Alexa, Google Asistan, Apple Siri ve ileri teknoloji akıllı ev otomasyonu Josh.ai ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmayı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses aracıları arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

Amazon Alexa ses kontrolü

En sevdiğiniz müzik servislerini bu HEOS özellikli cihaza aktarmak için sesinizi kullanın. Alexa'dan Pandora, Amazon Music ve çok daha fazlasından müzik çalmasını isteyin. Girişler arasında geçiş yapın (Blu-ray, DVD, Media Player, vb.), Sesi yukarı veya aşağı çevirin, duraklatın, sessize alın ve bir sonraki şarkıyı sesinizle çalın.

Alexa ses komutlarıyla akışa başlamak için Alexa uygulamasını açın ve “Skills” i seçin. Etkinleştirmek için HEOS Home Entertainment'ı ekleyin. Ardından, Alexa uygulama menüsünde Akıllı
Ev'e gidin ve Cihazlar'ı seçin ve “Alexa, cihazlarımı keşfedin” deyin .

Google asistan ses kontrolü

Google Asistan, yerleşik veya diğer cihazlarınızı Google Asistan ile dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin. Özelliği 'Google Yardımcısı ile Çalışır' sürekli geliştiriyoruz

AirPlay 2 + Apple Siri ses kontrolü

Apple Music ve Spotify gibi en sevdiğiniz müzik hizmetlerinden ses akışı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den Youtube ve Netflix gibi hizmetlerden videolar izleyin ve hoparlörlerinizle Airplay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.

Airplay 2 ayrıca çok odalı sesi de destekler - sorunsuz ses oynatımı sağlamak için içeriği aynı anda birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarır. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplanmasını sağlar. Airplay 2'yi uygulama içi veya sesinizle Siri aracılığıyla kullanın.

Josh.ai akıllı ev sesli otomasyon

Üst düzey akıllı ev için yükseltilmiş bir ses ajanı olan Josh.ai, günlük deneyiminizin ve eğlence ortamınızın neredeyse her yönü için esnek ses kontrolü sunar. Termostatı, ışıkları, ev aletlerini, hoparlörleri, AVR ve daha fazlasını kontrol etmek için sesli komutları kullanın. Josh.ai, özel entegratörler tarafından yüklenir ve telefonunuza veya tabletinize bir uygulama aracılığıyla erişilir. İOS ve Android cihazlarla çalışır.

Yüksek çözünürlüklü ses

Optik ve koaksiyel dijital girişler ve bir USB-B bağlantı noktası, doğrudan PC, Mac ve diğer dijital kaynaklardan müzik akışı yapmanızı sağlar. USB-B, maksimum performans için 384kHz / 32bits yüksek çözünürlüklü sesi, DSD 2.8MHz, 5.6MHz ve hatta 11.2MHz formatlarını desteklemek için senkron modda çalışır. Bir bilgisayara bağlıyken kaliteyi korumak için Marantz, ND8006'ya giren bilgisayar tarafından üretilen yüksek frekanslı gürültü olasılığını ortadan kaldırmak için USB-B girişi etrafında genişletilmiş izolasyon oluşturdu. Ön USB bağlantı noktası, standart müzik dosyası oynatmak için USB başparmak veya sabit sürücüleri kabul eder.

Marantz müzikal dijital filtreleme (MMDF)

ND8006, odyofil referans sınıfı teknolojimizden ilham alan eşsiz Marantz Müzikal Dijital Filtreleme'ye (MMDF) sahiptir. Marantz için, standart dijital filtre çözümlerinin kullanılması bir seçenek değildir, çünkü bu filtreleme dijital giriş sinyallerinin ses üretimi için çok önemlidir. Ses mühendislerimiz, ödüllü Premium Range 10 Serisi ürünlerinde kullanılan, çok beğenilen Marantz Müzik Mastering teknolojisini geliştirdi. ND8006 donanım tasarımına uyarlanan bu ileri teknoloji, Marantz Müzikal Dijital Filtreleme olarak adlandırılır. İki seçilebilir dijital filtre özelliği, farklı zevklere kolayca hitap eder, her biri dijital ses sinyalinde en az özenle en ince ayrıntıyı işler ve yeni medya dosyalarını en iyi yüksek çözünürlüklü oynatmaya dönüştürür.

Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay 2 Özelliği

Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısına sahip ND8006, kalabalık kentsel ortamlarda bile sağlam akış için gelişmiş bir çift antenli alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, Apple AirPlay 2 uyumluluğu iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarınızdan en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

Eşsiz ses kalitesi

Bağımsız "KAPALI mod" ayarı, parazit olasılığını önlemek ve ses kaynağı sinyal yollarını mümkün olduğunca saf tutmak için ND8006'nın kullanılmayan bölümlerini kapatmanıza ve ses kalitesini daha da artırmanıza olanak tanır. Korumalı toroidal transformatör dahili gürültüyü en aza indirirken, sert, çift katmanlı şasi optimum koruma ve stabilite sağlar.

Audiophile D / A dönüşümü ve benzersiz Marantz HDAM

Efsanevi Marantz ses kalitesi taahhüdü ile inşa edilen ND8006, tüm dijital sinyallerin doğru şekilde işlenmesini sağlamak için çift kristal saatli odyofil standart ESS9016 Saber DAC içerir. Ünlü Marantz Hiper Dinamik Amplifikatör Modülleri (HDAM'ler) ile birlikte gelen analog devre, geniş dinamik aralık ve daha düşük bozulma oluşturur. Başka bir yerde kullanılan hepsi bir arada “çip amplifikatörler” yerine, bu minyatür HDAM'lar en iyi ses kalitesi için ayrı, optimize edilmiş bileşenlerden üretilmiştir ve Marantz ürünlerinde Reference serisi oynatıcılara ve amplifikatörlere kadar bulunur

Yüksek kaliteli kulaklık çıkışı

Özel amplifikatör modülü HDAM-SA2 özelliğine sahip yüksek kaliteli bir kulaklık sahnesiyle doğrudan kulaklığınızdan müziğin keyfini çıkarın. Daha çeşitli kulaklıklarla çalışmak için, kazanç faktörü kademeli olarak artırılabilir, böylece düşük ila yüksek empedanslı kulaklıkların sorunsuz bir şekilde sürülmesi sağlanır.

marantz-nd-8006_streamer_dac_media-playe

Bağımsız değişken çıkış terminali

ND8006, güçlü hoparlörlere, aktif hoparlörlere veya güç amplifikatörü doğrudan girişine ayrı bir değişken seviye bağlantı çıkışı sağlayarak çok kaynaklı dijital oynatıcı / ön amplifikatör olarak kullanmanızı sağlar. Ses seviyesi uzak telefondan veya uygulamalar üzerinden kontrol edilebilir.

Teknik özellikler :

Tasarım: DAC Modlu Ağ CD Çalar

D / A Dönüşümü: ESS Hiper Akışı

Kulaklık Amfisi: HDAM SA2

Frekans Tepkisi: 2 Hz - 20 kHz

Dinamik aralık: 100 dB

Sinyal Gürültü Oranı: 110 dB

Toplam Harmonik Bozulma:% 0.00002

Kanal Ayrımı: 105 dB

Ağ Müzik Yayını

Ethernet: Evet

Wi-Fi: Evet, Çift Anten / Çift Bant

Airplay: Evet

İnternet Radyosu: Evet

Desteklenen Akış Hizmetleri: Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud

Desteklenen Formatlar: MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV

DSD Aktarımı: 2,8 MHz / 5,6 MHz

Boşluksuz Oynatma: Evet

Akıllı Telefonlar için Uzaktan Uygulama: Evet (Android / iOS)

Bağlantı

Ön USB Girişi Örnekleme Hızı: 192 kHz / 24 bit ve DSD2.8 / DSD5.6

Arka USB Girişi: Tip B

Analog Çıkış: Evet

Ethernet Bağlantı Noktası: Evet

RS232: Evet

Kulaklık Çıkışı: Evet

Dijital Girişler: 1x Koaksiyel, 2x Optik

Dijital Çıkışlar: 1x Koaksiyel, 1x Optik

Diğer özellikler

Uzaktan Kumanda: Evet

Otomatik Kapanma: Evet

Çıkarılabilir Güç Kablosu: Evet

Güç Tüketimi (Açık / Beklemede): 42W / 0.3W

Boyutlar (GxYxD): 440 x 106 x 341mm

Ağırlık: 8,0 kg

Kutuda ne var:

Ağ CD Çalar

6 'AC güç kablosu

Uzaktan kumanda (RC001PMND)

2 "AAA" pil

2 Harici anten (Bluetooth / WiFi için)

42 inç Stereo RCA kablosu

29 "Mono-RCA uzaktan bağlantı kablosu

CD-ROM'daki Kullanıcı Kılavuzu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Garanti Bilgileri (ABD / CA)

Önemli güvenlik TALİMATLARI

Radyo İle İlgili Notlar

Spotify broşürü

marantz-nd-8006_camarossaudio_streamer_d

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Ürün incelemesi :

Ses Bölümü

Audiophile DAC + Marantz HDAM: ND8006, efsanevi Marantz ses kalitesi taahhüdü ile üretilmiştir. Çift kristalli saatli audiophile ESS9016 Saber DAC, tüm dijital sinyallerin (32-bit / 384kHz ve DSD 11.2MHz'e kadar) doğru kullanımını sağlar. Analog devre, özenle seçilmiş bileşenleri ve ayrıca geniş dinamik aralık ve en düşük bozulmayı sağlayan ünlü Marantz Hiper Dinamik Amplifikatör Modüllerini (HDAM) kullanır. Birçok başka bileşende kullanılan hepsi bir arada "çip amplifikatörleri" yerine, bu minyatür amplifikatörler, en iyi ses kalitesi için ayrı, optimize edilmiş bileşenlerden üretilmiştir ve Marantz ürünlerinde tamamen Referans seri çalarlar ve yükselteçler.

Marantz Müzik Dijital Filtre (MMDF): ND8006, odyofil referans sınıfı teknolojilerinden esinlenilmiş eşsiz Marantz Müzikal Dijital Filtreleme'ye (MMDF) sahiptir. Marantz için, standart dijital filtre çözümlerinin kullanılması bir seçenek değildir, çünkü bu filtreleme dijital giriş sinyallerinin ses üretimi için çok önemlidir. Sonuç olarak, ödüllü Premium Range 10 Serisi ürünlerde kullanılan yüksek beğeni toplayan Marantz Müzik Mastering teknolojisine yol açarak uzman bilgi edinmeye büyük yatırım yaptılar. ND8006 donanım tasarımına uyarlanan çözüme Marantz Musical Digital Filtering denir. İki seçilebilir dijital filtre özelliği farklı zevklere hitap eder ve her biri dijital ses sinyalinde sevgi dolu özenle en ince ayrıntıyı bile ele alır ve yeni medya dosyalarını en iyi yüksek çözünürlüklü oynatmaya dönüştürür.

Filtre 1: Hem yankı öncesi hem de yankı için kısa bir dürtü yanıtı sunar. Geniş bilgi içerikli ses için uygundur. Ses kaynaklarının açıkça tanımlanmış konumsal ilişkileriyle derin bir ses görüntüsü üretir.

Filtre 2: Bu özellik asimetrik dürtü yanıtı olarak bilinir. Direk eko, yankıdan biraz daha uzundur. Ses özellikleri daha analog gibidir.

Saf Ses Kalitesi: Bağımsız "KAPALI mod" ayarı, ND8006'nın kullanılmayan bölümlerinin herhangi bir parazit olasılığını önlemek ve daha iyi ses kalitesi için kullanımda mümkün olduğunca saf kalmasını sağlamak için kapatılmasını sağlar. Korumalı toroidal transformatör dahili gürültüyü daha da azaltırken, sert çift katmanlı şasi optimum ekranlama ve stabilite sağlar.

Ayrık Kulaklık Amplifikatörü: ND8006, doğrudan kulaklık aracılığıyla en sevdikleri kaydın keyfini çıkaran müzik severler için özel amplifikatör modülü HDAM-SA2 ile yüksek kaliteli bir kulaklık sahnesine sahiptir. Daha geniş bir kulaklıkla çalışmak için, kazanç faktörü düşük ila orta arasında değişebilir. Bunu kullanarak, düşük ila yüksek empedanslı kulaklıkları sorunsuz bir şekilde sürmek mümkündür.

Sabit ve Değişken Analog Çıkışlar: Mükemmel eşleşen PM8006 (ayrı satılır) gibi entegre bir amplifikatörle kullanım için geleneksel Sabit stereo RCA hat seviyesi çıkışının yanı sıra ND8006, özel bir güce bağlantı için ayrı bir Değişken stereo RCA hat seviyesi çıkışı sağlar amp, Network CD Oynatıcısının çok kaynaklı dijital oynatıcı / preamp olarak kullanılmasına izin verir.

Optik ve Koaksiyel Dijital Çıkış: Marantz ND8006, Sabit ve Değişken stereo RCA hat seviyesi çıkışlarına ek olarak bir optik (toslink) dijital çıkış ve bir koaksiyel (RCA) dijital çıkış ile donatılmıştır.

Dahili CD Çalar + Dijital Girişler

Disk Uyumluluğu: Marantz ND 8006, CD-Audio, CD-R ve CD-RW diskler için çalma desteğine sahip yerleşik bir CD çalara sahiptir. MP3 ve WMA müzik dosyaları (ISO9660 düzey 1'de biçimlendirilmiş) sonlandırılmış bir CD-R veya CD-RW diskte çalınabilir. Ağ CD Çalar 256 klasöre veya toplam 512 klasör ve dosyayı tanıyabilir. Ünite Oynat / Duraklat, Durdur, Hızlı İleri / Geri, Önceki / Sonraki Parça ve Rastgele / Tekrarla gibi temel çalma ve arama işlevleri sunar. Ayrıca Doğrudan Arama ve Program Oynatma (25 parçaya kadar) gibi gelişmiş kontroller de sunar. Müzikçalar ayrıca şarkı / sanatçı / albüm bilgileri ekranı için ID3-Tag ve Meta-Tag verilerini destekler.

MP3:  örnekleme frekansı = 44,1 veya 48 kHz; bit hızı = 2 ila 320kbps

WMA: örnekleme frekansı = 44.1 veya 48kHz; bit hızı = 64 ila 192kbps

Ön Panel USB-A Bağlantı Noktası: Marantz ND8006, USB flash sürücü veya harici sabit sürücü gibi bir USB yığın depolama sınıfı bellek aygıtından çeşitli yüksek çözünürlüklü ve sıkıştırılmış müzik dosyalarının keyfini çıkarmanızı sağlayan ön panel USB (A tipi) bağlantı noktası ile donatılmıştır (FAT16 veya FAT32 olarak biçimlendirilmiştir). Müzikçalar en fazla 500 klasör ve 5.000 dosya tanıyabilir. Apple iOS veya Android cihazınızdaki HEOS uygulamasından USB cihazınızın müziğini kontrol edebilir ve şarkı / sanatçı bilgilerini (albüm resmiyle birlikte) görüntüleyebilirsiniz. Oynatma ve arama işlevlerini birlikte verilen IR uzaktan kumandadan da kontrol edebilirsiniz. USB bağlantı noktaları, takılı cihaza maksimum 5V / 1A güç sağlayacak şekilde derecelendirilmiştir. Bu genellikle USB flash sürücüleri ve flash bellek kartı okuyucularını çalıştırmak için yeterlidir, ancak tüm USB sabit diskleri için yeterli olmayabilir (harici güç kaynağı gerektirebilir).

MP3: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48Khz; bit hızı = 32 ila 320kbps

WMA: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48 Khz; bit hızı = 48 ila192kbps

AAC: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48 Khz; bit hızı = 16 ila 320kbps

Apple Kayıpsız: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96 veya 192kHz

WAV: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 veya 192kHz

FLAC: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 veya 192kHz

DSD: örnekleme frekansı = 2.8 veya 5.6Mhz

Not: Bir uzatma kablosu veya USB hub ile kullanmayın.

Arka Panel USB-B Bağlantı Noktası: ND8006, 2ch PCM ve DSD müzik dosyalarının çalınması için Windows PC veya Mac bilgisayarınıza bağlanmak için bir arka panel USB-B bağlantı noktasına sahiptir. USB-B girişi, yalnızca 32 bit / 384kHz yüksek çözünürlüklü 2ch PCM sesini değil, aynı zamanda maksimum performans ve bilgisayarınızdan mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarmanın en doğrudan yolu için DSD 2.8 / 5.6 / 11.2MHz'i desteklemek için eşzamansız modda çalışır veya dizüstü bilgisayar. Bir bilgisayara bağlandığında kaliteyi korumak için Marantz, ND8006'ya giren bilgisayar tarafından üretilen yüksek frekanslı gürültü olasılığını ortadan kaldırmak için USB-B girişi etrafında genişletilmiş izolasyon oluşturdu.

Bilgisayar Gereksinimleri: Windows (7, 8, 8.1 veya 10) / Mac OS X (OS X 10.10, 10.11 veya 10.12)

Desteklenen Ses Formatları: 2Ch Doğrusal PCM (44.1, 48, 8.2, 96. 176.4, 192, 352.8 veya 384kHz [16- / 24- / 32-bit]) / 2Ch DSD (2.8, 5.6 veya 11.2MHz [1- bit])

Notlar: ND8006'yı Windows PC'nize bağlamadan önce, Marantz web sitesinden özel USB sürücü yazılımını bilgisayarınıza yükleyin (Mac bilgisayarlar bu USB sürücüsünün yüklenmesini gerektirmez). Ayrıca, aşağı örnekleme yapmadan 352.8 / 384kHz örnekleme frekansına sahip dosyaları oynatmak için Ses Akışı Giriş Çıkışı (ASIO) sürücüsünü destekleyen Windows Player yazılımı gerekir (ASIO sürücüsü ile dosyaları oynatmadan önce oynatıcı yazılımınızı kontrol edin).

Optik ve Koaksiyel Dijital Girişler: Network CD Çalar, harici dijital ses kaynaklarını düşük DAC'lara bağlamak için iki optik (toslink) dijital giriş ve bir koaksiyel (RCA) dijital giriş ile donatılmıştır, böylece ND8006'nın audiophile sınıfı DAC'den yararlanabilirsiniz . Bu dijital girişler, 44.1, 48, 65, 88.2, 96, 176.4 ve 192 kHz (16 veya 24 bit) örnekleme frekanslarına sahip Doğrusal PCM sinyallerini (stereo) destekler.

Not: Müzikçaların optik ve koaksiyel dijital girişleri Dolby Digital veya DTS'yi desteklemez.

Ağ ve Bluetooth Ses

Kablolu veya Kablosuz Ağ Bağlantısı: Marantz ND8006, oynatıcıyı ev ağınıza bağlamak için RJ-45 Ethernet (LAN) bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Ünite ayrıca kablosuz ağ bağlantısı için dahili çift bantlı WiFi (IEEE 802.11 a / b / g / n; 2,4 / 5GHz) sunar; WPS, WEP (64- / 128-bit) veya WPA / WPA2-PSK (AES / TKIP) güvenlik koruması desteklenir. Her iki ağ bağlantısı da müzikçalara HEOS müzik uygulamalarına (TuneIn, Pandora, Spotify, Tidal vb.), Apple iOS veya Android cihazınızdaki müzik kitaplığınıza Apple AirPlay üzerinden ve Windows PC'nizdeki veya DLNA müziğinizdeki müzik içeriğine erişim sağlar sunucusu. Kablosuz ağ kurulumu WPS düğmesi, Erişim Noktası Taraması, Manuel Ayarlama veya hatta Apple iOS aygıtınız (5.0+) üzerinden yapılabilir.

HEOS Hesabı: ND8006 Network CD Çalar'ı kullanmadan önce ücretsiz HEOS hesabınızı kurmanız gerekir. HEOS hesabınız, tüm müzik hizmeti girişleriniz ve HEOS çalma listeleri gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize birden fazla akıllı telefon veya tablet denetleyicisi eklemek istediğinizde, her yeni cihazda yalnızca HEOS kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmanız gerekir. Tüm müzik servisleriniz ve HEOS çalma listeleriniz yeni kontrol cihazında da anında kullanılabilir. İsterseniz, tek bir evde birden fazla HEOS hesabını destekliyoruz. Bu şekilde, her aile üyesi kendi kişiselleştirilmiş Pandora veya Spotify hesap ayarlarının keyfini çıkarabilir ve aynı hoparlörleri evde paylaşabilir.

Çevrimiçi Müzik Hizmetleri:  ND8006'nın yerleşik HEOS teknolojisi, Pandora, iHeart Radyo, SiriusXM, Tidal, Amazon, Rhapsody, TuneIn, Spotify Connect ve Amazon Müzik gibi en sevdiğiniz çevrimiçi müzik hizmetlerini yayınlamanızı sağlar (yakında daha fazla akışlı müzik hizmetleri - kalın ayarlı). Apple iOS veya Android cihazınızdaki HEOS uygulaması, bu uygulamalar için denetleyici görevi görecek ve Albüm Kapağı ile şarkı / sanatçı bilgileri sağlayacaktır. Bir "Favori" istasyon listesi oluşturabilirsiniz, böylece favori internet radyo istasyonlarınıza ve çevrimiçi müzik kanallarına hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bu çevrimiçi müzik hizmetleri, ev ağınıza bağlı diğer HEOS ürünlerine dağıtılabilir.

TuneIn : HEOS sistemi, TuneIn radyo servisi aracılığıyla dünyanın her köşesinden 100.000'den fazla ücretsiz internet radyo akışına erişim içerir. Ana Müzik menüsünden TuneIn logosunu seçin ve popüler kategoriler halinde özenle düzenlenmiş 100.000 istasyona göz atın ve ruh halinize hitap eden bir istasyon seçin. HEOS uygulamasına ek olarak, TuneIn İnternet Radyosuna oynatıcının IR uzaktan kumandasından da erişilebilir. 

Pandora : Pandora seveceğiniz müzik ve komedi çalan ücretsiz, kişiselleştirilmiş bir radyodur. En sevdiğiniz sanatçıların, şarkıların, komedyenlerin veya bestecilerin adıyla başlayın ve Pandora benzer parçaları çalan özel bir istasyon oluşturacak. Şarkıları çalarken de derecelendirebilir (beğenmedim / beğenmedim) ve Pandora istasyonları geri bildiriminize uyarlayacaktır. Hatta 100 istasyona kadar yer imi koyabilir ve sık kullanılanlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Spotify Bağlan : Eğer abone olursanız Spotify ve üzerinde Spotify App sahip Apple iOS veya Android akıllı telefon, sen HEOS sistemine Spotify yayınlayabilirsiniz. Spotify, dünyanın en büyük müzik kütüphanelerinden birine (15 milyondan fazla parça ve sayma) isteğe bağlı erişim sağlayan dijital bir müzik hizmetidir. Spotify, arkadaşlarınızla müzik keşfetmeyi, yönetmeyi ve paylaşmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Müziğe sanatçı, albüm, parça veya en popüler olarak göz atabilirsiniz; ve özelleştirilmiş çalma listeleriyle kendi müzik kitaplığınızı oluşturun.

iHeart Radyo : iHeartRadio, ülke çapında binlerce canlı istasyonu dinlemenizi ve seçtiğiniz sanatçının şarkılarını ve benzer müzikleri içeren kişiselleştirilmiş özel istasyonlar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz, hepsi bir arada dijital radyo ve müzik akışı hizmetidir .

SiriusXM: SiriusXM İnternet Radyosu , 120'den fazla reklamsız müzik dinleme, radyo, haber, spor, eğlence ve daha fazlasını dinlemenizi sağlar .

Rhapsody : Rhapsody, 10 milyondan fazla şarkıdan oluşan bir koleksiyondan, isteğe bağlı olarak seçtiğiniz tam uzunlukta şarkıları reklamsız olarak ve müzik satın almak veya indirmek zorunda kalmadan çalmanıza olanak tanıyan bir akışlı müzik abonelik hizmetidir (ayda 10 ABD Doları'ndan başlar). .

TIDAL: TIDAL, 30 milyondan fazla şarkıya yüksek kalitede CD ses kalitesi sunan global bir akış hizmetidir. TIDAL'in iki fiyatlandırma katmanı vardır; ayda 9,99 dolar veya 19,99 dolar. Her iki fiyatlandırma düzeyi de TIDAL'in tüm müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. 19,99 $ katmanı, CD düzeyinde kalitede yüksek kaliteli ses avantajına sahiptir.

Amazon Müzik : Amazon Prime ve Sınırsız Müzik ile bir milyondan fazla şarkı, binlerce çalma listesi ve reklamsız kişiselleştirilmiş istasyon dinleyin. Amazon Müzik HD'nin eklenmesiyle, artık Amazon Müzik'i seçerken HEOS Uygulamasından desteklenen HEOS cihazlarında Ultra HD müzik çalabileceksiniz. Amazon HD, en az 24 bit / 48kHz ve 192kHz'e kadar ses akışı anlamına gelir. Amazon aboneliği ve hesabı gerektirir.

Not: Çevrimiçi müzik servislerinin kullanılabilirliği bölgeye göre değişebilir. Satın alma sırasında tüm hizmetler mevcut olmayabilir. Bazı servisler, müzik servis sağlayıcılarının veya diğerlerinin kararlarına dayanarak zaman zaman eklenebilir veya durdurulabilir.

DLNA Sertifikalı: Marantz ND8006 Ağ CD Çalar DLNA (Digital Living Network Alliance) 1.5 ve Windows 7/8 uyumludur. Bu, ağa bağlı Windows PC'nizde veya DLNA sertifikalı NAS sürücülerinizde depolanan çeşitli yüksek çözünürlüklü ve sıkıştırılmış müzik dosyalarını kablosuz olarak ND8006'ya aktarmanıza olanak tanır. Uyumlu Apple iOS veya Android cihazınızdaki HEOS uygulamasından müzik dosyalarına göz atabilir, çalmayı kontrol edebilir ve albüm kapağıyla şarkı / sanatçı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Temel oynatma işlevlerini birlikte verilen IR uzaktan kumandadan da kontrol edebilirsiniz. Uyumlu müzik dosyaları şunları içerir -

MP3: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48Khz; bit hızı = 32 ila 320kbps

WMA: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48 Khz; bit hızı = 48 ila192kbps

AAC: örnekleme frekansı = 32, 44.1 veya 48 Khz; bit hızı = 16 ila 320kbps

Apple Kayıpsız: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96 veya 192kHz

WAV: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 veya 192kHz

FLAC: örnekleme frekansı = 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 veya 192kHz

DSD: örnekleme frekansı = 2.8 veya 5.6Mhz

AirPlay 2 (mevcut ürün yazılımı güncellemesi ile): Mevcut bir ürün yazılımı güncellemesi sayesinde Marantz oynatıcı AirPlay 2'yi destekleyecektir. AirPlay 2, iTunes, Apple Music ve diğer uyumlu Apple iOS uygulamaları için gelişmiş ve kullanımı kolay bir kablosuz çok odalı ses platformudur. AirPlay 2 ile Apple iOS cihazınızdan (iOS 11.4 veya daha yenisini çalıştıran) veya Mac bilgisayarınızdan (OS X 10.13.2 çalıştıran) Marantz oynatıcıda ve evinizdeki diğer uyumlu AirPlay 2 hoparlörlerinden herhangi bir ses çalabilirsiniz. Ayrıca Siri özellikli cihazlardan (Apple iPhone, iPad veya Watch gibi) Apple Müziğinizin Marantz oynatıcısında oynatılmasını kontrol etmesini isteyebilirsiniz. Bir odada ses çalmayı, gruplandırılmış odalarda aynı sesi çalmayı veya her odada aynı sesi çalmayı seçebilirsiniz (doğrudan Apple iOS aygıtınızdaki Apple'ın Müzik Uygulaması ve Ev uygulamasından kontrol edebilir ve gruplayabilirsiniz).

Dahili Bluetooth: Marantz ND8006, müzik akışı (A2DP 1.2) ve kontrol (AVRCP 1.5) için 98 'kablosuz kapsama alanına sahip dahili Bluetooth (sürüm 3.0 + EDR) özelliğine sahiptir. Bluetooth özellikli akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan ve daha fazlasından depolanan müzik ve müzik uygulamalarını Marantz Network CD Çalar'a kablosuz olarak aktarabileceksiniz. Birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanarak temel çalma işlevlerini (Çal / Duraklat & Önceki / Sonraki Parça) da kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş müzik işlemi ve şarkı / sanatçı / albüm bilgileri Bluetooth kaynak cihazınızdan hala yapılacaktır. ND8006 modelinde en fazla sekiz Bluetooth cihazı eşleştirilebilir, ancak aynı anda yalnızca bir cihaz bağlanabilir ve kullanılabilir.

Çok Odalı Uzaktan Kumanda

HEOS Kablosuz Çok Odalı Ses: Dahili HEOS teknolojisi, AVR-X1400H'nin Denon kablosuz çok odalı ses eko sistemi ile HEOS'un bir parçası olmasını sağlayarak, yerel ve çevrimiçi müziği evinizdeki herhangi bir yerden zahmetsizce akış ve kontrol etmenizi sağlar. Kablosuz bir WiFi ağ bağlantısı üzerinden uyumlu Apple iOS veya Android mobil cihazınızda HEOS Uygulaması. HEOS sistemi, farklı odalardan gelen müziğinizin (24-bit / 192kHz Yüksek Çözünürlüklü ses) mükemmel şekilde senkronize olması ve her zaman şaşırtıcı olması için birden fazla HEOS cihazı arasında ses çalmayı otomatik olarak senkronize eden gerçek bir çok odalı ses sistemidir. Her odada veya her odada farklı bir şarkı da dahil olmak üzere seçtiğiniz herhangi bir oda kombinasyonunda aynı ses kaynağını çalabilirsiniz.

Sistemler: Denon'un HEOS kablosuz çok odalı ses sistemi, tek bir kablosuz ağda (IEEE 802.11 g / n; 2.4) 32 adede kadar HEOS hoparlörü, alıcıyı, amplifikatörü, oynatıcıyı ve / veya ön amplifikatörü (hepsi ayrı satılır) destekleyebilir. / 5 GHz).

Kaynaklar: Aşağıdaki kaynaklar HEOS çok odalı ses sistemi aracılığıyla dağıtılabilir - TuneIn Internet Radio, Spotify Connect ve diğer HEOS uyumlu çevrimiçi müzik hizmetleri; Windows PC / DLNA müzik sunucuları; Bluetooth ve USB ses; ayrıca Apple iOS veya Android mobil cihazınızda depolanan müzik kitaplıkları. HEOS kablosuz çok odalı ses AirPlay'i desteklemez.

Gruplar: Sekiz adede kadar ayrı hoparlörü veya amplifikatörü tek bir hoparlör gibi işlev gören bir hoparlör grubuna katıp gruplandırabilirsiniz. HEOS Uygulaması ayrıca 16'ya kadar Grup oluşturabileceğiniz kadar esnektir (Grup başına 2 hoparlör / amplifikatör).

Parti Modu: "Tutam" hareketini kullanarak 16 odayı kolayca Parti Modunda  gruplandırabilirsiniz.

HEOS Uygulaması: Marantz ND8006'da HEOS işlevinin keyfini çıkarmak için HEOS Uygulamasını Apple iOS 7.0+ veya Android OS 4.0 cihazınıza indirmeniz gerekir. Mobil cihazınızı ve HEOS uygulamasını kullanarak, HEOS sistemini doğrudan avucunuzun içinde, evinizin herhangi bir yerinden kurabilir, tarayabilir, keşfedebilir ve kontrol edebilirsiniz. Uyumlu Apple iOS veya Android cihazınız, ND8006 ve tüm HEOS sisteminizle aynı ev kablosuz (WiFi) ağına bağlı olmalıdır. HEOS uygulaması 4 kontrol ekranından oluşur.

Ayarlar: "Ayarlar" ekranı, evinizin kablosuz ağına bir veya daha fazla HEOS hoparlörü, alıcı, amplifikatör, oynatıcı ve / veya ön amplifikatör bağlamanızı sağlar.

Odalar: Apple iOS veya Android cihazınızdaki uygulamadan, oynatmak istediğiniz odaları seçebilirsiniz. Odaları bir araya getirerek aynı müziği birden fazla odada çalabilir veya her odada farklı bir kaynak dinleyebilirsiniz.

Müzik / Kaynaklar: Uygulamadan hangi müziği ve hangi kaynağı dinlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Pandora, Spotify, TuneIn, Tidal, vb. Çevrimiçi müzik hizmetleri arasından seçim yapın .; Apple iOS veya Android cihazınızdaki, Windows PC / DLNA sunucunuzdaki veya USB parmak sürücünüzdeki müzik kitaplığınız; dijital girişler; ve ND8006'da Bluetooth. Ayrıca, oluşturduğunuz Çalma Listeleri, kaydettiğiniz Sık Kullanılanlar ve son dinleme Geçmişinizden müzik seçebilirsiniz.

Şimdi Çalınıyor: "Şimdi Çalınıyor" ekranı şarkı, sanatçı ve albüm bilgilerini görüntüler; Album Art ile birlikte. Ayrıca Oynat / Duraklat ve Önceki / Sonraki Parça gibi temel oynatma kontrollerine ve ayrıca Yukarı / Aşağı ve Sessiz Ses kontrollerine de sahip olursunuz. Ek olarak "Now Play" ekran, seçilen çevrimiçi müzik servisine veya müzik kütüphanesine özgü işlevler sunar.

Alexa Uyumlu (bellenim güncellemesi ile): Bir ağ bellenim güncellemesi sayesinde, HEOS ve Amazon Alexa müşterileri artık Alexa ses kontrolü ve yüksek kaliteli kablosuz ev sesinin keyfini çıkarabilirler. HEOS bileşenlerinizi mobil cihazınızdaki veya tabletinizdeki HEOS uygulamasıyla kontrol etmenin yanı sıra, artık Amazon Alexa ses teknolojisi ve bir Amazon Alexa cihazı ( Amazon Echo , Echo Dot , Tap ve Echo Show dahil olmak üzere - hepsi ayrı satılır) ile kontrol edebilirsiniz. ). Sesle kontrol özellikleri şunları içerir -

Alex sesli komutları Ses Düzeyi (yukarı / aşağı, belirli ses numarası ve sessiz); Oynatma (Oynat, Duraklat, Durdur, Sonraki, Önceki, Devam); ve Güç açma / kapama. En son ürün yazılımı güncellemesi sayesinde, HEOS etkin AV alıcıları ve ses çubuklarındaki girişleri değiştirmek için Alexa'yı bile kullanabilirsiniz.

Alexa uyumlu bir ada sahip HEOS uygulamasını kullanarak HEOS özellikli cihazlarınızı gruplandırabilirsiniz. Gruplandırıldıktan sonra, Alexa sesli komutları grubu bir bütün olarak kontrol edecektir. Gruptaki yalnızca bir HEOS etkin cihazdan ses içeriği oynatmak istiyorsanız, cihazın HEOS uygulamasında grubunu çözmelisiniz.

Amazon Müzik, Pandora, TuneIn, iHeartRadio, Spotify Connect ve SiriusXM gibi HEOS ve Alexa uyumlu müzik uygulamalarından şarkı, albüm ve sanatçı ve hatta podcast ve internet istasyonu aramak için sesli komutları kullanabilirsiniz.

HEOS HomeEntertainment Skill tarafından desteklenen güncel Alexa ses komutlarının listesi için buraya tıklayın.  

Not: HEOS ürünlerinizi sesli komutla çalıştırmak için Alexa özellikli bir cihaza (Amazon Echo, Echo Dot, Tap veya Echo Show - hepsi ayrı satılır) ihtiyacınız olacaktır. HEOS bileşenleriniz ve Alex özellikli cihazlarınız aynı ağda olmalıdır.

Google Asistan Desteği (ürün yazılımı güncellemesi yoluyla): Google Home'unuza , Google uygulamasına ( Apple iOS 10.0+ ve Android OS 4.4+ için ) veya dinleme ortamınızdaki HEOS içeriğini kontrol etmek için yerleşik Google Asistan'a sahip diğer cihazlara sorun. HEOS uygulamasında müziğe başladıktan sonra, Google Asistan'dan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. HEOS etkin cihazlarınızı HEOS uygulamasını kullanarak grupladıktan sonra, bir grup HEOS cihazını bir bütün olarak kontrol etmek için Google Asistan ve sesli komutları kullanabilirsiniz. Ünitede en son HEOS yazılımı ve ürün yazılımı güncellemesinin kurulu olduğundan emin olun.

Notlar:

Bir ürün yazılımı güncellemesi (2019 için planlanan), müzik hizmetlerini sıralamak, cihazları açmak / kapatmak, girişleri değiştirmek ve daha fazlası için Google Asistan'ı ve sesinizi kullanmanıza olanak tanır.

HEOS için Google Asistan hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın .

Uzaktan Kumanda: Birlikte verilen IR uzaktan kumanda, Network CD Çalar'ın kablosuz çalışmasını sağlar; CD, Bluetooth, USB, çevrimiçi müzik uygulamaları, DLNA ve AirPlay için çalma işlevleri dahil. Arka paneldeki RCA giriş / çıkış konektörleri, ND8006'yı bir uzaktan kumandadan çalıştırmak için uzaktan kumanda (RC-5) terminalleri ile donatılmış bir Marantz bileşenine bağlamanızı sağlar. Arka panel Flaşör Girişi, ND8006'yı harici bir tuş takımından (ayrı satılır) kontrol etmek için kullanılan dişi bir 3,5 mm jaktan oluşur. Arka panelde, Ağ CD Çalarını çalıştırmak için harici bir 3. taraf denetleyici ile birlikte kullanılabilen bir RS-232C bağlantı noktası da vardır.

Otomatik Bekleme ve Uyku Zamanlayıcısı: 1/5/15 dakika boyunca herhangi bir giriş sinyali veya işlem olmazsa, Marantz Network CD Çalar otomatik olarak Bekleme moduna geçer. Ayrıca belirli bir süre geçtikten sonra (10 ila 90 dakika) ünitenin gücünün otomatik olarak Bekleme moduna geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu, uyurken dinlemek için uygundur.

https://www.crutchfield.com/

Teşekkür ederiz.

Bir değerlendirme yazın