WhatsApp Destek Hattı
NAD MDC BluOS-2i Genişlet
NAD MDC BluOS-2i
  • NAD MDC BluOS-2i
  • NAD MDC BluOS-2i
  • NAD MDC BluOS-2i
  • NAD MDC BluOS-2i
  • NAD MDC BluOS-2i

NAD MDC BluOS-2i

NadNad

CA3897

Yeni

         

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI15 110 TL
EURO480 €
DOLAR523 $
POUND412 £

MDC BluOS-2i

Yüksek Çözünürlüklü Ses, ağ akışı ve müzik kontrolünü kolayca entegre edin. NAD'ın kardeş markası Bluesound tarafından geliştirilen müzik yönetim yazılımı BluOS'a sahip BluOS 2i modülü, inanılmaz uygun fiyata eksiksiz bir dijital müzik çözümüdür. Modüler Tasarım Yapısının ileriye dönük yeniliği sayesinde, artık NAD C 390DD, NAD Masters M12 ve M32 veya NAD Classic modelleri C 368 ve C 388'e gelişmiş müzik yönetimi ile BluOS ağı ve internet müzik akışıekleyebilirsiniz.

nad-mdc.jpg

Öne çıkan özellikleri

Modüler NAD bileşenleri için ilave modül

Uyumlu modeller : C 368 , C 388 , C 390DD , M32 , M12

Spotify, Deezer, TIDAL, Qobuz, Amazon Music, Napster ve Calm Radio desteği içerir

TuneIn Radio ve iHeartRadio'dan ücretsiz internet radyosu

Bluesound kablosuz hoparlörlerle daha fazla genişletme için BluOS uyumluluğu

iOS®, Android, Windows ve Mac OS X için ücretsiz BluOS kontrol uygulaması

Uyumlu bir mobil cihazdan veya bilgisayardan kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth uyumluluğu

aptX® kodlaması, uyumlu cihazlardan yüksek kaliteli müzik akışı sağlar

Apple® AirPlay® 2, doğrudan bir iPhone® veya iPad®'den akış yapmanızı ve Siri'den Apple Music'i çalmasını istemenizi sağlar

Uyumlu kablosuz hoparlörlerle çok odalı sesi destekler

Uyumlu dosya türleri: MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF ve MQA

Yüksek çözünürlüklü oynatmayı destekler (24 bit/192 kHz çözünürlüğe kadar)

Ethernet bağlantı noktası

Sinyal gücünü optimize etmek için harici USB Wi-Fi modülü

USB flaş sürücüleri ve uyumlu harici sabit sürücüleri bağlamak için USB (Tip A) girişi

Dahili Wi-Fi modülünü bağlamak için ikinci USB (Tip A) girişi

Yalnızca servis için USB mini (Tip B) girişi

nad_mdc_bluos_2i (4).jpg

Kolay Entegrasyon İçin

BluOS 2 modülü, daha hızlı, daha duyarlı bir kullanıcı deneyimi için yeni ve daha güçlü bir ARM İşlemciye sahiptir. Dahili modül olarak harici kablo veya güç kaynağı gerekmez ve ürün yazılımı ile entegrasyon el ele gerçekleştirilir. Hem Ethernet hem de Wi-Fi, en düşük titreşim performansı için eşzamansız modda çalışır ve yerel ağda herhangi bir yerde depolanan veya Spotify Connect, Tidal ve TuneIn gibi popüler müzik hizmetleri kullanılarak doğrudan İnternet'ten aktarılan müziğe bağlantı sağlar. Ayrıca USB A bağlantı noktası aracılığıyla bir USB sürücüsünden veya sabit sürücüden müzik çalabilirsiniz. AptX'li Bluetooth® da yerel olarak entegre edilmiştir, böylece menzil içindeki herhangi bir akıllı telefona, tablete veya Bluetooth özellikli cihaza kablosuz olarak bağlanabilir ve en sevdiğiniz müzik uygulamalarını veya kitaplıklarını yüksek doğrulukla aktarabilirsiniz.

BluOS'a yerel alan ağı ve müziğinizi kontrol etmek ve yönetmek için mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için ücretsiz uygulamalar kullanılarak erişilir BluOS ayrıca birçok üçüncü taraf ev otomasyon sistemiyle entegre olur.

ALEXA İLE ELLER SERBEST SES KONTROLÜ

BluOS Voice Skill'i Amazon Alexa uygulamasına ekleyin ve basitleştirilmiş komutların bir listesini kullanarak kişisel müzik koleksiyonları, akış hizmetleri ve daha fazlasını eller serbest sesle kontrol edin. Bir Echo cihazı kullanarak Alexa'dan Tidal'daki popüler şarkıları çalmasını, kayıtlı çalma listelerini sıraya koymasını, farklı odalarda ses seviyesini ayarlamasını veya Mutfakta ne çaldığını sormasını isteyebilirsiniz. Yankı cihazı yok ve denemek mi istiyorsunuz? Sorun yok. Amazon Alexa uygulamasını indirin, beceriyi etkinleştirin, Amazon Alexa uygulamasının alt çekmecesindeki konuşma balonuna dokunun ve komut listesinden istediğinizi söyleyin.

Oynat/Duraklat/Atla'nın beklenen işlevleri mevcut olsa da, BluOS yerel olarak depolanan müzikleri (iTunes gibi) ve müzik akışı hizmetlerini entegre ederek tüm müziklerinizi bir araya getirir. BluOS, doğal sınırlamaları olan UPnP/DLNA/AirPlay gibi ara yazılımlara güvenmez, bunun yerine 24/192'ye kadar veri hızlarıyla FLAC, ALAC ve WAV dahil tüm formatlarda müzikle doğrudan paylaşımlar oluşturur. Oynatma listeleri, doğrudan BluOS Uygulaması içinde oluşturulabilir ve yönetilebilir. Aralıksız oynatma desteklenir ve BluOS-2 modülü, entegre tüm ev sistemlerini oluşturmak için Bluesound Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Çok Odalı Oynatıcılarla tamamen uyumludur.

AirPlay 2* ile evin her yerine AirPlay özellikli birden fazla cihazı bağlayabilir ve AirPlay aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Odadan odaya yürürken müziğinizi mükemmel bir senkronizasyonla dinleyin veya farklı odalarda farklı şarkılar çalın ve Apple cihazınızdaki her şeyi kontrol edin. Hatta dinlemek istediğiniz şarkıyı ve nerede olduğunu söyleyebilir ve Siri'nin müzik deneyiminizin kontrolünü ele geçirmesine izin verebilirsiniz.

Sinyal gücünü optimize etmek için harici bir USB WiFi modülü içerir.

*Apple AirPlay 2 şu anda yalnızca C 368 ve C 388'de MDC BluOS 2i yüklendiğinde kullanılabilir.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

NAD MDC BluOS-2i

NAD MDC BluOS-2i