WhatsApp Destek Hattı
SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER Genişlet
SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER
  • SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER
  • SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER
  • SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER
  • SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER
  • SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER

SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER

SCHİİT

CA2049

Kullanılmış

TÜRK LİRASI3 495 TL
EURO100 €
DOLAR109 $
POUND86 £

Bu cihaz ne işe yarar ?

 
USB DAC'inizi bilgisayarınızdan gelen gürültülü USB gücünden izole eder ve USB 2.0 paketlerini bir USB hub yongasıyla tekrarlamak için kararlı, hassas bir osilatör sağlar.

Bunu neden isteyeyim ki?

Çünkü bazı bilgisayarlar USB DAC'lerle iyi oynamıyor ve garip sesler çıkarıyor veya aksaklıklar yaratıyorlar. Veya bunun sisteminizin daha iyi görünmesini sağladığına inanıyorsunuz.

 

Sonic faydaları? Çok fazla hoo-ha!

Haklısın. Herhangi bir sistemin daha iyi ses çıkarması için hiçbir neden yoktur. USB güç kaynağı gürültüsündeki farkı ölçebilsek de, bitlerin halletmesi önemli değil. Buna rağmen, bazı dinleyiciler Wyrd kullanmanın sonik faydaları olduğunu söyledi. Biz, konuyla ilgili İsviçreli olarak kalıyoruz - sonik nirvana'yı vaat ederek satışlar yapmıyoruz.

 

Bana Wyrd'in ne yaptığı hakkında biraz teknik detay ver.

Wyrd iki şey yapar: 2.5uV RMS gürültüsüne sahip hassas regülatörlerle bilgisayarınızdan gelen gürültülü USB gücünü düşük gürültülü bir doğrusal güç kaynağıyla (burada anahtarlayıcı yok!) Değiştirir. (Ya da Mike Moffat'ın dediği gibi, “8. günde, Tanrı Ulusal Yarı İletken'i aradı ve onlara dünyadaki en iyi düzenleyiciyi LM723'ü nasıl yapacaklarını söyledi.”). 500mV'a kadar yüksek frekanslı gürültüye sahip olan ölçülmüş, aynı zamanda mümkün olan en iyi kararlılık için USB tekrarlayıcı yongası için kendi filtrelenmiş güç kaynağında sıkı bir şekilde belirlenmiş kristal osilatör kullanmaktadır. 

 

USB DAC'im varsa bu şeyi almam gerektiğini mi söylüyorsun?

Hayır, hiç de değil. Çoğu USB DAC, bilgisayar gücüyle çalışırken, herhangi bir aksama, aksaklık veya garip ses olmadan çalışır. Ancak, USB güç sorununuz varsa, bu sorunları gidermenin harika bir yoludur. Özellikle USB destekli bir DAC ise.

 

Görünüşe göre USB'nin bozulması artık gerçekten sorun oluyor. Tabii ki, diğer insanlar buna farklı şeyler söylüyor, ama kabul edelim, Wyrd hem düşük gürültülü, hem doğrusal güç kaynağını hem de USB hub yongasını yenilenmeyi" birleştiren ilk cihazdı. hassas kristal osilatör. 

Gürültü ve Hataların Tedavisi

USB DAC'inizden garip sesler duydunuz mu? Veya bilgisayarınız DAC'inizi tanımakta hiç zorlanıyor mu? Gürültülü USB gücü veya USB bağlantı noktası güç yönetimi nedeniyle olabilir. 

 Wyrd, doğrusal bir güç kaynağı (gürültülü anahtarlayıcı değil) ve USB portunuzdan çıkanlardan 200.000 kata kadar daha az gürültü için ayrı geçiş elemanları içeren hassas 2.5uV LM723 regülatörleri içeren tek USB dekrapektördür. 500mA'ya kadar tam USB 2.0 özelliği

 

 Veri Stabilite mproves

Bazı dinleyiciler Wyrd’ün sistemlerinin sesini iyileştirdiğini söylüyor. Sonic nirvana için böyle bir iddiada bulunmayacağız, üzgünüm, beklenti ön yargısı yaratmak ve nöro-dilbilgisi programlaması bizim yaptığımız bir şey değil. Sonik gelişmeler sizin karar vermeniz içindir. 

 

Herhangi bir USB DAC ile çalışır

Wyrd, Schiit ürünleriyle çalışmakla sınırlı değildir. Herhangi bir USB DAC — 2.0, 1.0, 32/384, DSD1024 ile kullanabilirsiniz, ne olursa olsun, önemli değil. Tek yaptığı USB bağlantısını temizlemek ve tüm USB Ses Standartlarını destekliyor.

 

ABD'de Tasarlandı ve Montajlandı

“ABD'de tasarlandı ve birleştirildi”  Wyrd'in toplam üretim maliyetinin (şasi, panolar, trafolar, montaj vb.) Büyük çoğunluğu ABD'de üretim yapan ABD şirketlerinden sağlanır. Bizim tesislerimiz PCB'lerimiz tepenin hemen üzerinde ya da NorCal'da yapıldı .

 

USB bağlantı noktaları: dışarı (Tip B) 1 ve 1 (Tip A) 
USB Modu: USB 2.0 (480Mbps), USB 1.1 ile geriye dönük uyumlu 
USB Paket Tekrarlayıcı: 20ppm kristal osilatör aracılığı Kontrollü 
USB Güç Akım Capability: 500mA Üzeri (tam USB 2.0 spec) 
Güç Kaynağı Tipi: doğrusal, hassas, düşük gürültülü (2.5uV) voltaj regülatörleri ile 
AC Güç: 9VA 6VAC duvar siğili 
Güç Tüketimi: Maksimum 6W, <1W tipik (USB aygıtının gücüne bağlı olarak değişir) 
Boyut: 5 x 3,5 x 1,25 ” 
Ağırlık: 1 lb

Özenle kullanılmıştır, yeni gibidir,

 orijinal adaptörü ile birlikte gönderilecektir, 

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

MADE IN USA

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER

SCHIIT WYRD USB DECRAPIFIER