WhatsApp Destek Hattı
DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control Genişlet
DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control
  • DENON AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control

Denon AVR-X2500H 7.2 Ch. 4K AV Receiver with Amazon Alexa Voice Control

DenonDenon

CA1841

Yeni

TÜRK LİRASI11 848 TL
EURO1 150 €
DOLAR1 351 $
POUND984 £

7.2 Ch. Amazon Alexa Ses Kontrolü ile 4K AV Alıcısı

AVR-X2500H, en son video teknolojileri olan Dolby Atmos ve DTS: X özelliklerine sahiptir; 4K Ultra HD, Dolby Vision ™, HDR10 ve HLG; ve tüm portlarda HDCP 2.2 desteği ile 8 HDMI girişi / 2 çıkışı. Yerleşik Spotify®, Amazon Müzik, Deezer, Tidal ve daha fazlası ile HEOS yerleşik. Özellikler Amazon Alexa ses uyumluluğu. Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, kusursuz bir kurulum deneyimi sunar.

GENEL BAKIŞ

Denon AVR-X2500H, Dolby Atmos®, DTS: X ™ ve DTS Virtual: X® teknolojilerini ve Dolby Vision ™, HDR, HLG ve 4K video yükseltme gibi en yeni video teknolojilerini destekler. Tüm HDMI bağlantı noktalarında 8 adet HDMI girişi ve 2 adet HDCP 2.2 çıkışı bulunmaktadır. HEOS çoklu oda kablosuz teknolojisiyle Stream Spotify®, Pandora®, Tidal ve daha fazlası, birden fazla odada müzik çalın ve Amazon Alexa uyumluluğu ile sesinizi kontrol edin. Özel entegrasyonlar için ideal olan AVR-X2500H, mükemmel ev sinemanızı oluşturmanıza yardımcı olacak eğlence merkezidir. Denon'da 100 yıldan fazla ses mükemmelliği ile, gerçek ses meraklıları en iyi kalitede ses garantilidir.

EN SON ANA SİNEMA SPECS İLE GÜÇLÜ 7.2 KANALLI AMPLİFİKATÖR

Tüm kanallarda ayrı yüksek akım amplifikatörleri bulunan AVR-X2500H, kanal başına 95 watt (8 ohm, 20Hz-20kHz,% 0,08 THD) yüksek güç performansı sunar. Düşük empedanslı sürücüler, çok çeşitli hoparlörler için operasyonel stabilite sağlar ve dengeli, tonal ses oluşturur. AVR-X2500H, Dolby Atmos, DTS: X ve DTS Virtual: X gibi üç boyutlu ses formatlarına, HDCP 2.2 desteği ile HDMI bölümüne ve HDMI kaynakları için 4K büyütme özelliğine sahip gelişmiş video işleme özelliğine sahiptir.

BLOCKBUSTING 3D-SES

Tam anlamıyla herhangi bir yönden sinema sesinde kendinizi kuşatın.

Dolby Atmos'deki her boyutu hissedin. Dolby Atmos, nefes kesici gerçekçilik ile etrafınızdaki akan hareketli seslerle sizi hikayeye taşıyor. En iyi ev sineması deneyimi için 2 üst düzey hoparlörü veya 2 Dolby Atmos yükseltici hoparlörü içeren bir 5.2.2 surround ses hoparlör sisteminin keyfini çıkarın - eski içerik için Dolby Surround yükseltici dahil.

DTS: X ™ sürükleyici ses alanları, uzayda doğal olarak meydana gelebilecekleri bir ses, evde gerçeğe yakın, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratır. Gelişmiş daldırma ve yükseltilmiş gerçeklik, sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çekiyor. Ürünle birlikte verilen DTS Neural: X ™, film, oyun ve müziğinize geleneksel 5.1 surround sesin eşsiz bir gerçekçilik katıyor.

DTS Virtual: X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar, 5.1, 7.1 veya 2.1 hoparlör düzeninde sanal yükseklik efektleri oluşturur.

4K ULTRA HD 

Hem analog hem de dijital SD kaynaklardan ultra yüksek çözünürlüğün keyfini çıkarın.

AVR-X2500H, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) video formatını destekler. Dolby Vision ve HLG (Hybrid Log Gamma) için bile hazır. Dolby Vision, görüntüleme deneyimlerini şaşırtıcı parlaklık, kontrast ve renk ile dönüştürür. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunmaktadır.

En iyi ev sineması deneyimi için en yeni HDMI özellikleri. Tüm sekiz HDMI girişi - ve iki HDMI çıkışı - kopya korumalı içeriğin sınırsız keyfini çıkarmanızı sağlayan HDCP 2.2 desteğine sahiptir. 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color alt örnekleme, Dolby Vision, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10), Hibrid Log-Gama (HLG) ve 21: 9 video, 3D ve BT ile filmleri ve şovları izleyin. Olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 2020 geçiş desteği.

KURULUM VE KOLAYLA BAĞLAN

AVR-X2500H'nizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde hazırlayın, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şekilde tasarlayın.

Akıllı TV'nizle Denon AVR-X2500H'nizi, Smart TV'nizle ilişkili HDMI CEC işlevselliği aracılığıyla kontrol edin. “HDMI Kontrol” ünüzü alıcınızda AÇIK olarak ayarlayın, ardından “Akıllı Menü” yi AÇIK olarak ayarlayın ve AVR-X2500H'yi TV'nizin uzaktan kumandası ile kontrol etmeye başlayın. Smart Menu ana ekranı, kaynak ve surround modu seçimlerine, AVR'nin kurulum menüsüne ve dört Smart Select'e hızlı erişim sağlar.

AVR-X2500H, Audyssey MultEQ XT oda akustik ölçüm sistemine sahiptir. Verilen mikrofon ile her kanalı optimize etmek için her bir hoparlörün çıkışını hassas bir şekilde analiz eder. Artı, (satın alınabilir) Ek Audyssey MultEQ Editör uygulaması gelişmiş kullanıcılar daha fazla düzenlemek ve ses ortamının özelleştirme için "gizli olarak" devam etmesini sağlıyor.

Kablosuz ağınızın kalbi. Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısıyla, Denon AVR-X2500H bile kalabalık yerleşim yerlerinde sağlam akışı için gelişmiş bir ikili anten alıcı verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.

Arka cebinizde daha iyi kontrol. IOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Remote uygulaması AVR-X2500H'yi daha da kolay bir hale getiriyor —destirme hacmini artırıyor, açıp kapatıyor, müziği kapatıyor, bir kaynak seçiyor veya HEOS'a geçiyor. Akıllı telefonunuza bugün ücretsiz Denon Uzaktan uygulamasını indirin.

Denon AVR-X2500H ön panelinde, her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını kaydeden dört Hızlı Seçim düğmesi bulunur. TV sesi, Blu-Ray, medya oynatıcılar ve daha fazlası arasında geçiş yapın - AVR-X2500H, EQ ayarlarını bu medya kaynağı için tercihlerinize göre ayarlar. Ön paneldeki düğmeleri kullanın veya daha hızlı kontrol için AVR kumandasındaki aynı Hızlı Seçimleri tercih edin.

İLERİ SES İŞLEME

Hem müzik hem de filmlerden olağanüstü ses kalitesi yaşayın.

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz sadakatini keşfedin ve sanatçının istediği gibi müziğin keyfini çıkarın. AVR-X2500H, ALAC, FLAC, WAV (24 bit / 192 kHz'ye kadar) ve DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçaları (SACD'nin audiophile formatı) dahil olmak üzere birçok kayıpsız dosya tipini çözme özelliğine sahiptir. Bilgisayarınız veya NAS veya ağa bağlı bir cihaz gibi ağa bağlı cihazlar aracılığıyla yüksek çözünürlüklü ses dinleyin.

Birlikte verilen fono girişi ile AVR-X2500H, döner tablanızı bağlamanıza ve vinil kayıt çalmanıza izin verir. Olağanüstü kalite ve ses ile vintage koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

Düzgün dağıtılmış, doğru basa dalın. AVR-X2500H, düşük frekansları düzeltmek ve daha iyi dağılım sağlamak için iki adet subwoofer çıkışı sunar. Sesli pikler ya da dips yok - sadece güçlü, odayı dolduran bas.

ŞAŞIRTICI 
HEOS DENEYİMİ ALIN

Yerleşik HEOS teknolojisiyle evinizin herhangi bir odasındaki favouritemusic'in keyfini çıkarın. Her odada aynı şarkıyı çalın veya her bağlantılı oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Ayrıca, tüm ev eğlenceleriniz için son teknoloji ses kontrolü ve inanılmaz ses sağlayan Amazon Alexa ile çalışır ya da tüm bunları ücretsiz HEOS uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz.

Ev ağınızda depolanan müzik akışı yapın - HEOS kablosuz hoparlörlere veya diğer HEOS özellikli alıcılara bağlanın ve tüm ev boyunca dinleyin. TuneIn, Internet Radio, ®, Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud®, Tidal, Napster veya Deezer'den müziğin keyfini çıkarın.

AMAZON ALEXA SES KONTROLÜ

AVR hands-free'inizi Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişler ve daha fazlası - “Sadece Sor”. AVR-X2500H, HEOS cihazlarınız ve diğer seçilmiş Denon ürünleriniz için Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için HEOS Home Entertainment Skill'i indirin . * Kullanılabilirlik bölgeye ve ülkeye göre değişir

DIŞ KONTROL VE IP KONTROL KABİLİYETLERİ

AVR-X2500H, Denon'un zengin özelliklere sahip gelişmiş kontrol yetenekleri ve üçüncü taraf ve özel entegrasyon çözümleri ile uyumluluğuna sahip Denon'un özel entegrasyon dostu AV bileşenlerinin bir parçasıdır.

AVR-X2500H, Control4 ev otomasyon ekipmanı ile hızlı ve kolay entegrasyon için büyük üçüncü taraf kontrol cihazları ve Control4 SDDP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikası ile entegrasyon için IP kontrol özelliğine sahiptir. Harici ev otomasyonuna ve kontrol ekipmanlarına doğrudan bağlantı için.

İLERİ MÜHENDİSLİK

Sıfır ürün, Extreme Audio garantili.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Bir değerlendirme yazın