WhatsApp Destek Hattı
Sunfire HRS-12 Subwoofer Genişlet
Sunfire HRS-12 Subwoofer
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer size
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer
  • Sunfire HRS-12 Subwoofer

Sunfire HRS-12 Subwoofer

Sunfire

CA2648

Kullanılmış

110 v uygun çevirici ile gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI11 335 TL
EURO1 100 €
DOLAR1 312 $
POUND940 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

ABD versiyonudur (110v) uygun çevirici ile gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

 

High Resolution Series Subwoofer HRS-12 - subwoofer 

Yerden kazandıran tasarımdan gelen yoğun bas

Sunfire'ın sert vuruşlu HRS-12 odanızı derin, kalp atışlarına dayanıklı baslarla dolduracak ve aynı zamanda birçok donanımlı elektrikli subwoofer'dan daha az yer kaplayacak. Kaslı 1.000 watt'lık bir amplifikatör tarafından sürülen bu alt bölümün yüksek performanslı 12 inç woofer'ı, tüm filmlerinize ve müziğinize viseral etkiler katan hassas, düşük bozulma seslerine sahiptir. oda.

Sunfire HRS-12'nin ekstra uzun mesafeli 12 "sürücüsü ve 1.000 watt amplifikatörü, küçük bir kutudan şaşırtıcı derecede derin baslar sunmak için birleşiyor.

Ciddi oranda havayı çevirmek - taşımak

HRS-12'nin güçlü performansının çoğu, devasa, ekstra uzun atış 12 "woofer'dan geliyor. Woofer'ın son derece uzun geziler yapabilmesi, en derin basları üretmek için büyük miktarda havanın yer değiştirmesine izin veriyor. tasarlanan surround woofer konisini hareket halindeyken tam olarak yerinde tutar, mümkün olan en doğru ses için.

Güçlü ama kesin amplifikasyon

HRS-12'nin 1.000 watt'lık RMS amplifikatörü, minimum fiziksel boyut ve soğuk çalışma operasyonuyla büyük güç rezervleri için geleneksel amplifikatörlerden çok daha yüksek verimlilikte yüksek akım seviyeleri sunmak için Sunfire'ın özel Tracking Downconverter ™ güç kaynağını kullanır.

Sunfire'ın tescilli Frekans Filtreleme Tasarımı ™ (FFD) teknolojisi, en yüksek ses seviyelerinde ve en düşük frekanslarda bile müzikalitenin ve doğruluğun korunmasına yardımcı olur. Amplifikatörün yumuşak kırpma devresi ayrıca, woofer'ın, dinamik incelikleri ezmeden veya büyük aksiyon hareketleri sırasında etkisinden ödün vermeden tehlikeli bir şekilde aşırı yüklenmesini veya bariz bir bozulma üretmesini önler.

Çok yönlü sistem entegrasyonu

Hat seviyesi girişleri ve çıkışları ile hoparlör seviyesi girişleri bu alt sistemi çoğu ses sistemine kolayca bağlamanızı sağlar. Değişken arka panel ses seviyesi, geçiş ve faz kontrolleri, basları beğeninize göre ince ayar yapmanıza yardımcı olur. Ve alt kısmın şık, parlak piyano siyahı kaplaması hemen hemen her oda dekoruyla evde görünüyor.

Genel özellikler

Frekans yanıtı: 18-100 Hz

Dahili 1.000 watt amplifikatör (sürekli güç)

Downconverter ™ güç kaynağını izleme

Frekans Filtrasyonu Tasarım ™ (FFD) teknolojisi, düşük bozulma ile yüksek çıkış seviyelerine izin verir

Yumuşak kırpma devresi hoparlör hasarını önler

Önden ateşlemeli, ekstra uzun mesafeli 12 "woofer

Kapalı (akustik süspansiyon) muhafaza

Sürekli değişken düşük geçişli 30-100 Hz geçiş

Sürekli değişken faz kontrolü (0-180 °)

Arkaya monte edilen ses seviyesi, geçiş ve faz kontrolü

Sinyal algılayan otomatik açık / bekleme modu

Hoparlör seviyesi girişleri

Hat seviyesi / LFE girişleri

Hat seviyesi çıkışlar (70 Hz yüksek geçişli)

Parlak siyah kaplama

13-9 / 16 "G x 13-3 / 4" Y x 15-7 / 16 "D

Ağırlık: 38 lbs.

Teknik özellikler

Çıkarılabilir Izgaralar : Evet

Amplifikasyon Türü : Aktif

Hoparlör Sürücü Çapı : 12"

Hoparlör Sürücü Çapı (metrik) : 305 mm (milimetre)

Frekans tepkisi : 18-100 Hz

Nominal Empedans : 30 KOhm

Çıkış Seviyesi (SPL) : 108 dB

Geçiş Frekansı : 30 - 100Hz

Ses amplifikatörü : Birleşik

Aktif Bas Sürücü Amplifikatör Gücü : 1000 Watt

Kontroller : Subwoofer kesme frekansı, subwoofer fazı, subwoofer ses seviyesi kontrolü

Güç kaynağı : AC güç adaptörü

Keyifli alışverişler dileriz

HRS12

12 "Woofer / 1000W Amp: Sunfire yüksek çözünürlük serisi HRS-12 motorlu alt, 1.000W izleme Downconverter amplifikatörü ve 12" uzun mesafeli yüksek Back-emf woofer'ı birleştirir. Bu güçlü kombinasyon, küçük bir buzdolabının büyüklüğünde bir kabine monte edilmiş 15 "sürücü kadar bas üretir ve genişletilmiş frekans tepkisi, güçlendirilmiş subwoofer'ın neredeyse her hoparlöre mükemmel uyum sağladığı anlamına gelir.

Yüksek Geri EMF: 12 "woofer, Sunfire'ın özel olarak tasarlanmış ses bobini ve Yüksek Geri emf elektromotor kuvveti üreten büyük boyutlu mıknatısı) ve çok yüksek çıkışı sayesinde oldukça verimlidir.

Takip Downcoverter Teknolojisi: Sunfire'ın patentli Tracking Downcoverter güç kaynağı tasarımı, Sunfire amplifikatörünün çıkışını gelen ses sinyalinin gereksinimlerine uyacak şekilde dinamik olarak ayarlar. Dikkat çekici bir şekilde, bu güç kaynağı ve amplifikatör tasarımı, rakiplerinden% 50'ye kadar daha fazla voltaj sağlarken inanılmaz derecede serin kalıyor. Daha fazla voltaj, subwoofer'ın daha fazla kontrolü anlamına gelir. Daha fazla kontrol daha derin, daha doğru bas, en sevdiğiniz müzikleri ve filmleri her dinlediğinizde gerçekten takdir edeceğiniz bir şey anlamına gelir. En zorlu bas parçaları için bile isteğe bağlı güç sağlanırken, yüksek verimliliği amplifikatörü dokunuşta serin tutar; rakiplerinden % 30 daha serin.

Yumuşak Kırpma Devresi: Giriş sinyal seviyesi sürücüyü aşırı yükleyecek bir seviyeye ulaşırsa, bir kompresör devresi otomatik olarak devreye girer. Bu, çıkışta kırpılmadan bir tavan tutar. Giriş sinyali daha da ileri sürülürse, sürücünün hasar görmesini önlemek için Yumuşak Kırpma devresi etkinleştirilir.

MDF Muhafazası: Sunfire'ın Yüksek Çözünürlük serisi HRS-12 motorlu alt sistemi, titreşime ve daha sıkı baslara direnmek için ağır hizmet tipi 3/4 "MDF muhafaza kullanır.

Kontroller: Ses seviyesini, geçiş frekansını ve fazını ayarlamak için kontroller, subwoofer'ın herhangi bir dinleme ortamına ve ses bileşenlerine mükemmel şekilde eşleşmesini sağlar.

Ses Seviyesi: Bu kontrol, subwoofer'ın çıkış seviyesini diğer hoparlörlerin seviyesiyle eşleştirmenizi sağlar. 

Bu kontrol saat yönünde döndürüldüğünde subwoofer çıkışı artacaktır .

Düşük geçiş : Bu kontrol, yüksek frekans kesme noktasını değiştirir. Kumanda 100 Hz olarak ayarlandığında, subwoofer 100 Hz'e kadar frekanslar üretecektir. Kumanda tamamen saat yönünde ayarlanırsa, geçiş atlanır ve subwoofer geniş bir frekans aralığı üretir. Kumanda tamamen saat yönünün tersine olduğunda subwoofer 30 Hz'e kadar dar bir aralık üretir. Bas doğal gelene kadar kontrolü çevirin. Orta bas doğal geliyorsa ancak daha düşük bas istiyorsanız, bu kontrolü biraz azaltın, ardından Ses seviyesi kontrolünü yaklaşık aynı miktarda artırın. Bu, orta bas çıkışını aynı bırakırken düşük bas çıkışını artırır.

Faz: Bu kontrol , subwoofer'ın bağıl fazını (0 ° -180 ° ) diğer hoparlörlere göre değiştirir. Subwoofer'ı sistemin geri kalanıyla karıştırmaya yardımcı olması için bu kontrolü kullanın. Bu, dinleme konumunuzda en fazla bas dinlerken kumandayı küçük artışlarla ayarlayarak gerçekleştirilir. Son bir ayar olarak, Faz ayarlandıktan sonra Geçiş Frekansı ve Ses Düzeyi kontrollerini yeniden ayarlayın.

Bağlantılar: Sunfire HRS-12 motorlu alt kısım, daha fazla esneklik için hat seviyesi ve hoparlör seviyesi bağlantılarla donatılmıştır.

LFE / RCA Girişleri: Bu dengesiz girişleri RCA tipi patch kablolarla alıcınızın veya ön amplifikatörünüzün hat seviyesi çıkışlarına bağlayın. Ön amplifikatörünüzde veya alıcınızda tek bir alt / LFE çıkışı varsa, bunu sol RCA giriş jakına bağlayın.

Hoparlör seviyesi girişleri: Yalnızca hoparlör seviyesi çıkışları olan bir alıcı kullanıyorsanız, bunu güç verilen alt hoparlör seviyesi girişlerini kullanarak bağlayabilirsiniz. Bu bağlama direği hoparlör terminalleri çıplak kablo (10AWG'ye kadar) pim konektörleri veya muz fişlerini (çift veya tek) kabul edebilir.

Hat Seviyesi Çıkışları: Bu stereo RCA çıkış jakları, bas sabit bir yüksek geçişli çapraz devre (75Hz) tarafından çıkarılmış olması dışında, güç verilen alt girişlere giden sinyallerin bir kopyasıdır. Çıkış, subwoofer'ın kontrollerinden etkilenmez.

Otomatik Açma / Bekleme: Elektrikli subwoofer, hoparlöre bir sinyal verildiğinde otomatik olarak çalışan subwoofer'ı açan ve sinyal olmadığında (yaklaşık 15 dakika) kapatan özel bir güç devresine sahiptir.

Uygulamalar: Sunfire'ın yüksek çözünürlüklü HRS-12 serisi alt sistemleri, hem müzik hem de filmlerin keyfini çıkardığı orta boy ve çok amaçlı odalar için tasarlanmıştır.

Yerleşim: Düşük frekanslar yönsüz olmasına rağmen, oda yansımaları, duran dalgalar, rezonans ve emilim gibi faktörler subwoofer'ınızın performansını büyük ölçüde etkiler. Subwoofer'ın bir yerden başka bir yere taşınması bas yanıtı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Sunfire HRS-12 destekli subwoofer, optimum performans için bir köşeye yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır.

Bir değerlendirme yazın

Sunfire HRS-12 Subwoofer

Sunfire HRS-12 Subwoofer