WhatsApp Destek Hattı
Bose Acoustimass 10 Series IV Genişlet
Bose Acoustimass 10 Series IV
  • Bose Acoustimass 10 Series IV
  • Bose Acoustimass 10 Series IV UFS-20 STAND
  • Bose Acoustimass 10 Series IV CENTER SPEAKER
  • Bose Acoustimass 10 Series IV
  • Bose Acoustimass 10 Series IV
  • Bose Acoustimass 10 Series IV
  • Bose Acoustimass 10 Series IV

Bose Acoustimass 10 Series IV

BoseBose

CA3553

Kullanılmış

                

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI7 830 TL
EURO760 €
DOLAR893 $
POUND650 £

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

(opsiyonel) 4 Adet UFS-20 Stand satışa dahildir,

tüm bağlantı (orijinal) kabloları ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

Acoustimass 10 Series IV

Zarif, dekor dostu Bose® Acoustimass® 10 Series IV ev eğlencesi hoparlör sistemi, odanızı görsel olarak ele geçirmeden yüksek kaliteli ev sineması sesi sunar. Beş küçük hoparlör ve ince bir Acoustimass® modülü birlikte çalışarak geniş, doğal sesli müzik ve yüksek etkili ev sineması ses efektleri sunar. Bose'un yenilikçi yaklaşımı anahtardır.

Dört küçük çift küp uydu, Bose'un patentli döner tasarımına sahiptir. Doğrudan ve yansıtıcı sesin mükemmel karışımını elde etmek için her hoparlörün küplerini ayarlayabilirsiniz. Düşük profilli merkez kanal hoparlörü televizyonunuzun üzerine kolayca sığar veya düz panel TV'nin altına duvara monte edebilirsiniz. Bu sistemin şık, güçlü Acoustimass® modülü iki adet 5-1/4" woofer'a sahiptir ve bir masanın veya kanepenin arkasına kolayca sığar.

Renk kodlu kablolar kurulumu son derece hızlı ve kolay hale getirir.

Bose'un sağlam yapı kalitesi ve elektronik koruma devresi, bunu garanti eder. sistem gelecek yıllar boyunca odanızı harika bir sesle dolduracaktır.

Doğrudan/Yansıtan Küp Hoparlör Dizileri

Çok küçük bir ayak izi ile (4) küçük küp hoparlörler, olağanüstü bir ses sinyali-gürültü ile nefes kesici bir boşluk payı sunma yeteneğine sahiptir. Benzersiz konfigürasyonu, teknolojik yenilik dijital işleme ve akustik geometriyi birleştirerek ev sinema sistemi kurulumunuza birden fazla hoparlör kurma ihtiyacını ortadan kaldırır. Döner tasarımı, sesi bozmadan daha büyük, daha dolu çok kanallı bir dinleme alanı oluşturmak için sesi ev sinema odanızdaki duvarlardan yansıtma ve yansıtma yeteneği sunar.

Olağanüstü Surround Ses

Dinamik aralık o kadar iyi dengelenmiş ve uyumlu ki merkez, ön ve arka kanallar kusursuz ve zahmetsizce gerçeküstü bir ev sineması deneyimine dönüşüyor.

Şık Tasarım

Bose, Acoustimass 10IV uydu hoparlör dizilerini benzersiz bir küp istifleme tasarımıyla tasarladı ve her odanın dekorunu tamamlayacak dekoratif bir saten siyahla tamamlandı.

Manyetik Korumalı

(4) uydu ve merkez hoparlörler, TV'nizin veya ekranınızın yanına yerleştirildiğinde görüntü parazitini önlemek için manyetik olarak korumalıdır.

4 adet çift küp hoparlör, 1 adet merkez kanal hoparlör ve 1 adet güçlendirilmiş Acoustimass® modülü içerir

4 ila 8 ohm arasında derecelendirilmiş alıcılarla önerilen güç 10-200 watt

Çift ​​küp hoparlörler

Döner Direct/Reflecting® tasarımı

Video korumalı

İki adet 2-1 / 2" sürücü

3-1/8"G x 6-1/4"Y x 4-1/16"D

Orta hoparlör

Düşük profilli tasarım

Video korumalı

İki adet 2-1 / 2" sürücü

6-1/16"G x 3-1/8"Y x 4-1/8"D

Acoustimass® modülü

İki 5-1/4" woofer

8-3/16"G x 16-1/4"Y x 25-3/8"D

Renk kodlu kablolar

Acoustimass Bas Modülü

Acoustimass modülü, üstün bas reprodüksiyonu ve aşağı-ateşli sürücü tasarımı ile (3) 5-1/4" aşağı-ateşleme sürücüleri ile tüm zımbaları işleme kapasitesine sahiptir. bas dengeleme değişken ayarı ve LFE seviye kontrolü uyumlu alıcılarla birlikte çalışır.Modül, en yüksek seviyelerde bile en düşük frekanslara kadar saf düşük frekanslı yeniden üretimin netliğini sunar.

Enfes 5.1 Kanallı Hoparlör Sistemi

Acoustimass 10IV, ev sinema sistemi alıcınız için mükemmel bir ektir; Her şeyi saran surround ses dünyasına girmek için ihtiyacınız olan tüm hoparlörleri sağlar. Ses seçimlerinizi tamamlamak için çok çeşitli ses frekanslarını yeniden üreterek, en sonunda bu iyi hazırlanmış sistemle en sevdiğiniz filmlerin canlanmasını izleyebilirsiniz.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Özellikleri

Virtually Invisible Hoparlör Sistemi Tasarımı: Virtually Invisible hoparlör sistemi tasarımı, dekorunuza hakim olmadan size geniş bir ses sunar. Acoustimass modülü, duyulabilir bağlantı noktası gürültüsü olmadan derin, güçlü bas sağlar, böylece dinleme alanının neredeyse her yerine gizlenebilir. Müzik ve ses efektleri, küçük küp hoparlör dizilerinden geliyor gibi görünüyor.

Güçlendirilmiş Acoustimass Modülü: Acoustimass modülü, netlik ve denge ile derin, zengin bas üretmek için tescilli bir muhafaza ve patentli teknolojiler kullanır.

Doğrudan/Yansıtan Hoparlör Teknolojisi: Doğrudan/Yansıtan hoparlör teknolojisi, kompakt küp hoparlör dizilerinin dinleme alanı boyunca daha açık, geniş ses sağlamasına yardımcı olur. Gelişmiş surround ses ve daha büyük bir ses sahnesi ile olağanüstü gerçekçi stereo duyarsınız.

Yatay Merkez Kanal Hoparlörü: Kulağa doğal gelen diyaloglar ve vokaller sunarken düz panel TV ekranlarını görsel olarak tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

Entegre Sinyal İşleme: Bose patentli entegre sinyal işleme, insan kulağının düşük ses seviyelerinde basa karşı azaltılmış hassasiyetini telafi eder. Çok düşük, gece yarısı dinleme seviyelerinde bile uygun derin bas dengesini duyarsınız ve diyaloglar kulağa doğal gelmeye devam eder.

Otomatik Sistem Koruma Devresi: Yüksek sesle çalındığında, bu sistemin otomatik koruma devresi devreye girerek sistemin elektriksel stres veya aşırı yüklenmeden zarar görmesini engeller. Bu olduğunda, ses seviyesinde hafif bir azalma fark edebilirsiniz, bu normaldir.

Sürücüler: Güçlendirilmiş Acoustimass modülü, her biri köpük çevreli iki adet 5-1/4" yüksek gezinimli kağıt koni woofer kullanır. Dört küp hoparlör dizisinin her biri çift 2-1 / 2" geniş aralıklı Twiddler'a sahiptir. Küp hoparlör dizilerinin üst ve alt bölümleri, odayı dolduran ses kalıpları oluşturmak için döndürülebilir. Yatay merkez hoparlör, küp dizileriyle aynı ikili 2-1 / 2" geniş aralıklı Twiddler'ı kullanır.

Kontroller

Acoustimass Modülünün Sağ Tarafı:

LFE: film müzikleri üzerindeki göreli düşük frekanslı efektlerin seviyesini artırır veya azaltır

Bas: Acoustimass modülünün bas seviyesini artırır veya azaltır

Bağlantılar

Acoustimass Modülünün Alt Kısmı:

Ses Girişi: Birlikte verilen sistem giriş kablosuyla kullanım için 15 pimli erkek jak, sistem giriş kablosunun diğer ucunda sol ön, sağ ön, orta, sol arka ve sağ arka hoparlör çıkışlarına bağlanan kalaylı tel ve bir mono erkek A/V alıcısının veya amplifikatörün subwoofer çıkışına bağlanan RCA fişi

Ses Çıkışı: 5 RCA jakı (Sol Ön, Sağ Ön, Merkez, Sol Arka ve Sağ Arka); verilen hoparlör kablolarını kullanarak, bu jaklar küp hoparlör dizilerine bağlanır

Güç: verilen AC güç kablosuyla kullanım için jak

Montaj Seçenekleri

Hoparlör Montajı: Her bir küp hoparlör dizisi ve merkez kanal hoparlörü, arkaya monte edilmiş 5 mm dişi dişli bir ara parçaya sahiptir. Dişli ekler, isteğe bağlı ayaklıklar veya duvara montaj braketleri kullanarak hoparlör dizilerini monte etmenize olanak tanır.

Özellikler

Bağlanabilirlik: AM10, kanal başına 10 ila 150 watt ve 4 ila 8 ohm arasında değişen A/V alıcıları ve amplifikatörlerle uyumludur.

Bir değerlendirme yazın