WhatsApp Destek Hattı
Definitive Technology BPVX Genişlet
Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX Dimensions
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX
  • Definitive Technology BPVX

SATILDI

Definitive Technology BPVX

Definitive TechnologyDefinitive Technology

CA4115

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, tamamen orijinal olup özenle kullanılmıştır. Serinin en büyük modelidir. Ender bulunur.

BP3000/CLR3000/BPVX takım olarak satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

DEFINITIVE BPVX

Bu devrim niteliğindeki hoparlör, uzun yıllar boyunca dinleme odanızda mümkün olan en gerçekçi sesi elde etmek için son teknoloji ürünü bileşenler (dökme sepethomopolimer konik bas / orta seviye sürücüler, hareketli bobin ferroakışkan soğutmalı kubbe yüksek frekanslı radyatörler, tek fazlı çapraz ağlar, vb.), Rezonanssız monokok bir kabin ve düşük kırınım yapısı kullanır.

Definitive Technology'nin bipolar surround hoparlörlerini bir kez duyduğunuzda, bir daha asla geleneksel surround seslere geri dönmek istemeyeceksiniz. Birinci sınıf BPVX hoparlörleri, daha büyük, iki kutuplu zemin tipi modelleriyle aynı yüksek kaliteli malzemelerin çoğuna sahiptir. Her hoparlör, çok yönlü bir modelde tam aralıklı ses yayan sol ve sağ ateşleme sürücü dizileri içerir, ekrandaki hareket odanın bir tarafından diğerine sorunsuz bir şekilde geçtiği için farkı gerçekten duyacaksınız.

 

Bipolar tasarım size geniş bir arka ses alanı sağlar

BPVX'teki her bir sürücü dizisi, daha büyük odalarda kaybolmayan sağlam, sorunsuz bir şekilde harmanlanmış ses için 1" kubbe tweeter ile eşleştirilmiş çift 6-1 / 2" woofer'dan oluşur. Bu iki kutuplu tasarım, surround hoparlörler için gerçekten etkili olan büyük, sürükleyici bir ses alanı yaratır.

 

Çok yönlü yerleştirme seçenekleri

Definitive'in bipolar çevreleri yerleştirme konusunda özgürdür. Bir çift BPVX, 5.1 sistemler için yan duvarlarınızda veya 7.1 sistem için yan ve arka duvarlarda iyi çalışır. Her hoparlör, duvara montaj için kullanımı kolay bir montaj plakası ile birlikte gelir. Ayrıca bu hoparlörü bir rafa veya sehpaya yerleştirebilir ve eşit derecede harika sesin keyfini çıkarabilirsiniz. 

BPVX, öncelikle DolbyPro Logic*, DSP*, DTS* veya Dolby AC-3* (5.1)Surround Ses sisteminde arka veya yan hoparlör olarak kullanılmak üzere tasarlanmış kompakt, yüksek kaliteli bipolar (eşit ses hem ön hem de arka ses yayar) hoparlör sistemidir.

Ek olarak, çok kanallı DSP sistemlerinde ön "efekt" hoparlörü olarak veya ön ana sol ve sağ hoparlör olarak da kullanılabilir.

definitive-technology-bpvx-bipolar-surro

Konumlandırma seçenekleri

BPVX'ler, surround hoparlör olarak kullanıldığında yerleşimleri açısından son derece esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Yan duvarlarda, arka duvarlarda veya dinleme odasının arka köşelerinde kullanılabilirler. Yan duvarlar boyunca yerleştirildiğinde, hoparlörler normalde dinleme pozisyonunun bitişiğinde veya arkasında bulunmalıdır.

Hoparlörler ayrıca odanın arka köşelerine yakın bir yere yerleştirilebilir veya oradaki duvara yerleştirilebilir. Kanepeniz veya dinleme pozisyonunuz arka duvarın yakınında veya karşısındaysa, BPVX'lerin arka duvara yerleştirilmesini ve kanepenin her iki tarafına ve yan duvardan içeri yerleştirilmesini öneririz.

Yüksek yerleştirme tercih edilir, ancak orta duvar veya zemin yerleşimi kabul edilebilir. Normalde hoparlörler, giriş bağlantı plakası duvara yaslanmış olarak duvara asılacaktır, ancak BPVX'ler raflara veya standlara da yerleştirilebilir. Tabii ki, kendi odanızda en iyi performansı elde etmek için denemeler tavsiye edilir.

Başlangıç noktası olarak, hoparlörleri yan duvarlara monte etmenizi öneririz dinleme pozisyonunun arkasında, yerden yaklaşık 1-2 mt yükseklikte ve dinleme pozisyonu ile arka duvar arasında.

BPVX'ler, DSP kurulumlarında ön efekt hoparlörleri olarak kullanım için idealdir. Tel terminalleri duvara yaslanmış ve hoparlörler ön duvarın yaklaşık üçte ikisi ile ayrılmış olarak ön duvara yerleştirilmelidir. Mümkünse kulak seviyesinin üzerine yerleştirilmesi önerilir; ancak, gerekirse daha düşük yerleştirme mümkündür

Mümkünse, hoparlörleri dinleme pozisyonunun önüne koymayın.

Mükemmel performans özellikleri nedeniyle, BPVX'ler ön ana sistem olarak da kullanılabilir. Bu konfigürasyonda normalde yerleştirilmeleri gerekir.

Yaklaşık 2-2.5 metre arayla kulak seviyesinde, iç bakan bölme, sürücülerin üzerine monte edilmiş, dinleme pozisyonuna doğru bakacak şekilde.

Teknik özellikler

Bipolar hoparlör teknolojisi

Frekans yanıtı: 31-30.000 Hz

Hassasiyet: 90 dB

Empedans: 8 ohm

Güç: 20- 400 watt'a kadar

Sol dizi: çift 6-1 / 2" woofer ve 1" saf alüminyum kubbe tweeter

Sağ dizi: çift 6-1 / 2" woofer ve 1" saf alüminyum kubbe tweeter

Entegre duvara montaj plakası

Piyano parlak siyah kaplama + Yıkanabilir grill

Boyutlar: (Metrik) :11-3/8" G x 7-3/4" D x 22-1/8" Y | 28,9 x 19,7 x 56,2 cm

Ağırlık: 27 lbs. – 12.3 Kg

Bir değerlendirme yazın

Definitive Technology BPVX

Definitive Technology BPVX