WhatsApp Destek Hattı
Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi Genişlet
Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi Beyaz
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi Gri
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi
  • Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi

Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi

JAMOJAMO

CA4203

Yeni

TÜRK LİRASI44 999 TL
EURO1 429 €
DOLAR1 557 $
POUND1 232 £

            

S71-25HCS 

En sevdiğiniz filmlerin, TV şovlarının, film müziklerinin, futbol maçlarının ve oyunların keyfini yüksek çözünürlüklü ve odayı dolduran sesle çıkarın.

Mühendislerimiz, size inanılmaz bir deneyim sunmak için ustalıkla dile getirilen ve sayısız saatle doğrulanan en üst düzey bileşenleri kullandı.

5.0 Ev Sineması Paket içeriği

2 x  S7-25F Kule tipi Hoparlörler

Surround Ses için 2 x S7-15B Raf tipi Hoparlörler

1 x S7-25C Merkez Kanal Hoparlörü

İSKANDİNAV HAVASI KADAR SAF BİR SES

Bir hoparlör sürücüsü ses ürettiğinde, enerji hoparlörün bölmesi boyunca kabinin kenarına doğru yayılır. Kabinin yuvarlatılmış köşeleri sayesinde kırınım azaltılır, böylece enerji sinyali renklendirmeden yumuşak ve doğal bir şekilde dağılabilir.

 jamo_s7_25c_cen (9).jpg

KRİSTAL BERABER YÜKSEK FREKANSLAR

Hassasiyeti artıran ve doğrusal olmayan bozulmayı azaltan bakır faraday halkasına sahip tamamen yeni 1 inçlik bir tweeter, yüksek frekanslı görevleri yerine getirir. Tweeter ve surround, kumaştan yapılmıştır ve yorucu olmayan ancak ayrıntılı bir ses için mükemmel bozulma özellikleri ve geniş bant genişliği sergiler.

 jamo_s7_25_hcs (3).jpg

DOĞAL BAS

Bas sürücüleri kabartmalı kağıt konilere, güç kullanımını iyileştiren ve bozulmayı azaltan alüminyum endüktans kısa devre halkaları içeren yüksek mukavemetli motor düzeneklerine sahiptir. Alüminyum kısa devre halkası, temiz, dinamik bas için bozulmayı azaltır ve alüminyum halka bir ısı emici görevi gördüğü için güç kullanımını artırır. "Thor'un Çekici" ayrıntılarına sahip kabartmalı kağıt koni, sert ama doğal bas için geçici yanıtı iyileştirmek üzere sertliği artırır.

 

Jamo, Studio7 serisinin renklerini İskandinav manzaralarının kromatik paletinden seçti. Norveç fiyortları koyu maviye ilham verirken, gri kaplama bir Fin ormanının üzerinde asılı duran sisin tonunu yansıtır. Jamo Studio7, hangi rengi seçerseniz seçin yaşam alanınızı güzelleştirecektir.

Bir değerlendirme yazın

Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi

Jamo S7-25HCS Ev sinema sistemi