WhatsApp Destek Hattı
Krix Phonix Genişlet
Krix Phonix
  • Krix Phonix
  • Krix Phonix
  • Krix Phonix

Krix Phonix

KrixKrix

CA4155

Yeni

TÜRK LİRASI42 106 TL
EURO1 200 €
DOLAR1 282 $
POUND1 015 £

         

Phonix

Phonix-surround.jpg

Phonix son derece kolay kurulumuyla net ve güçlü surround efektler sunarak aksiyonun tam ortasında olmanızı sağlıyor.

15 derece açılı ön ekran hoparlörü

Kolay duvar montajı

Kompakt tasarım

SARMALAYAN SES DENEYİMİ

Phonix, uygun boyuttaki kabiniyle her şeyi kapsayan bir sinema deneyimi için, Krix'in ticari sinema surround hoparlörlerinde kullanılan kama şeklindeki tasarımdan faydalanılarak tasarlandı. Üstelik tüm dinleme konumlarında mükemmel ses kontrolü ve kapsayıcılık için dinleyiciden yükseğe ve uzağa monte edilebiliyor.

Yan ve arka surround sese yönelik duvara monte edilebilen Phonix, yüksek güç idaresiyle 45 Hz’e kadar düşük frekans uzantısı sağlamaktadır.

165 mm’lik oldukça büyük bas sürücüsü, alüminyumdan yapılmış çok güçlü bir bobin kalıbının üzerine sarılmış 33 mm’lik bir ses bobinine sahiptir, ayrıca distorsiyonun düşük tutulmasına yönelik olarak havalandırmalı spider ve alüminyum akım dengeleme halkası da kullanılmıştır. Bas sürücünün kâğıt konisi ve surround’u mümkün olabilecek en pürüzsüz cevap, dinamik ve kulağı yormayan vokal orta bant aralığı için geliştirilmiştir.

Tiz frekans sürücü ünitesi özel olarak sönümlenmiş, gücü yüksek, 26 mm’lik katkılı kumaştan kubbeli tweeter’dır. Ödünsüz, profesyonel düzeyde bileşenler kullanılarak tasarlanıp üretilmiş olan crossover ağıyla birlikte ortaya çıkan sonuç olağanüstü pürüzsüzlükte ve çok kontrollü bir sestir.

Gerdirilmiş, iyice sönümlenmiş muhafazası şık bir siyah kumaş ızgara ile tamamlanmış olan Phonix surround hoparlör ses üretimine yeni bir standart getiriyor.

Evde en üst düzey sinema deneyimi için, Krix’i tercih edin.

 krix-surround-range.jpg

Teknik özellikler

Frekans aralığı:45 Hz - 20 kHz (oda yanıtı)

Güç kontrolü: 50 - 150 Watt RMS önerilen amplifikatör gücü

Duyarlılık: 88 dB (2,83V / 1m)

İç direnç: 8 ohm

Yapılandırma: 2 yol

Geçiş noktası: 1,8 kHz

Düşük Frekans Sürücüsü: Tek 165 mm (6½”) lamine polipropilen koniler. Düşük bozulma için havalandırmalı örümcek ve alüminyum akı stabilizasyon halkası ile yüksek güçlü alüminyum oluşturucuya sarılı 33 mm (1¼”) ses bobini

Yüksek Frekans Sürücüsü: 26 mm (1") katkılı kumaş kubbe ve büyük rulo çerçeve. Ferro sıvı soğutuldu.

Krix tarafından tasarlanmış 90 x 40 kısa mesafeli dalga kılavuzuna bağlı

Muhafaza Tipi: Bas refleksi, ön havalandırmalı

Giriş Terminalleri: Altın kaplama bağlama direkleri

Boyutlar: 387 mm yükseklik x 260 mm genişlik x 132 mm derinlik

Net ağırlık: 7 kilo

 

 Krix, dünya çapında 30'dan fazla ülkede 3.000'den fazla sinemaya kurulan hoparlörlerle 35 yılı aşkın bir süredir ticari sinemalar için ses çözümleri sağlıyor. Krix'in ticari sinema pazarında elde ettiği başarının büyük bir kısmı, sonsuz bölme duvar konseptinin geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır.

Sonsuz bölme duvarı konsepti, hoparlör ön bölmeleriyle sürekli olan sağlam bir duvar veya yarı boşluk sağlar. Bu, yansıyan sesi hoparlörlerden gelen doğrudan sesle karıştırarak ses netliğini etkileyebilecek olan ekranın arkasındaki boşluğa ses sızıntısını azaltır.

Krix aynı zamanda horn ve waveguide hoparlörler üzerinde kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları yürüterek verimlilik, yönlülük ve distorsiyon özelliklerinde iyileştirmelere yol açmıştır. Krix yenilikleri, sürekli yönlendirilebilirlik horn alanında birkaç patentle sonuçlanmıştır ve Krix'i sinema ses endüstrisinde teknoloji ve tasarımda lider konumuna getirmiştir.

Bir değerlendirme yazın

Krix Phonix

Krix Phonix