WhatsApp Destek Hattı
TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz ) Genişlet
TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )
  • TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

ÇİFT FİYATIDIR

MADE IN FRANCE

EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz ) Çift

triangle-ext7-outdoor-speaker_camarossau

EXT7 su geçirmez, tropikleştirilmiş bir hoparlör. 160 mm çapında bir sürücü ile donatılmış olan EXT7 ayarlanabilir duvara montaj imkânıyla birlikte sunuluyor. Dış mekân ses sistemleri veya iş yerleri için uygundur.


SECRET hoparlörler TRIANGLE sesini herhangi bir iç mekânda da minimal görsel etki ve kusursuz entegrasyonla sunmaktadır.

Serinin diğer hoparlörleri gibi EXT de geniş alanlarda üstün ses üretmek üzere tasarlandı. Gerek dış mekânda (teraslar, bahçeler, tekneler veya havuzlar) gerekse restoran veya bar gibi daha profesyonel uygulamalarda harika bir ses üretmeye hazır ideal bir hoparlör.

Tropik koşullara bir tamamen uygun olan EXT7’nın IP66 sertifikası bulunuyor, yani aşırı hava sıcaklıklarına ve her türlü hava koşuluna (yağmur, su sıçraması, rüzgar, yüksek nem oranı, tekne vb. gibi) dayanıklıdır. EXT7 dış mekan hoparlörünun 25 mm’lik (1 inç) alüminyum tweeter kubbesi capcanlı detaylar, 16 cm’lik (6,5 inç) woofer’ı hızlı ve güçlü baslar sunar.

IP Koruma Sınıfı Nedir?
Bir nesnenin toz, kum ve kir gibi katı cisimlere ve sıvılara karşı sahip olduğu koruma ölçüsüne IP Koruma Sınıfı adı verilir.

Evrensel olarak nitelendirilebilen IP koruma kodları; merkezi Brüksel’ de bulunan CENELEC Avrupa Komisyonu (European Committee for Electromechanical Standardization) tarafından yayınlanan IEC-60529 nolu standartına göre belirlenmiş olup, tüm dünya tarafından kabul edilmiştir.

IP derecelendirmesi 2 ya da 3 basamaklı bir sayıdan oluşmaktadır.

IP Sınıflandırmasında Kullanılan Basamaklar ve Anlamları

1. Katı cisimlere karşı koruma

2. Sıvılara karşı koruma

IP66: Toz geçirmez ve her yönden gelebilecek yüksek tazyikli sulara karşı koruma sağlar.

Teknik özellikler

Tip:  Dış / İç mekan, hava koşullarına dayanıklı (IP66)

Sürücü çapı:  165 mm (alüminyum)

Sürücü çapı:  25 mm (alüminyum)

Hareketli tweeter:  Evet

Tweeter / orta ayar:  Evet (0 / -3dB)

Hassasiyet:  88 dB / W / m

Bant genişliği (+/- 3db) 60 HZ - 22 KHz

Müzik gücü:  160 W

Minimum empedans:  7 ohm

Boyutlar:  201 x 210 x 320 mm

Birim net ağırlık 3.15 kg - 3.75 kg sabitlemeli

EAN kodu (siyah / beyaz) 3660216005724/3660216005366

(Ürün bilgileri CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

triangle-ext7-outdoor-speaker_camarossau

Keyifli alışverişler dileriz

Dış mekan hoparlörleri teras, tekne, çardak, bahçe, vb. seslendirmek için tasarlanmıştır.

Hoparlörün tasarımı, nem, yüksek sıcaklık dalgalanmaları, UV radyasyonu, sis veya kuvvetli rüzgar gibi bir dizi faktöre maruz kalır. Bu nedenle, dış mekan hoparlörleri uygun şekilde seçilmiş malzemelerden yapılmalı ve ayrıca zorlu hava koşullarına dayanıklılık açısından kapsamlı bir şekilde test edilmelidir.

Harici hoparlörlerin muhafazası ABS plastikten yapılmalı, suya, dona ve UV ışınlarına dayanıklı olmalıdır. Transdüserlerde su hasarını önlemek için, metal veya polipropilenden yapılmıştır ve uygun bir koruma ile kaplanmıştır. Muhafazanın iç kısmının sıkılığı, bir kauçuk süspansiyon ve muhafazanın derinliklerine gizlenmiş bir bas refleks tüneli ile sağlanır. Doğrudan hava koşullarından kaçınmak için dış mekan hoparlörlerini bir çatı altına kurmanın daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. Kesinlikle ürün ömrünü uzatır.

Dış mekan hoparlörleri genellikle sökülemeyen alüminyum bir ızgaraya sahiptir, bu da membranları fiziksel hasara karşı ek olarak korur.

Tüm bu zor şartlarda yüksek kalitede-sorunsuz ve uzun ömürlü çalışan hoparlörler IP66 sertifikasına sahiptir.

Kurulum hoparlörleri için ses kalitesi gereksinimleri, klasik yer sehpaları veya kitaplık hoparlörlerinden biraz farklıdır. Bununla birlikte, iki yönlü bir yapı olmasına değer. Mid-woofer, minimum 5 inç çapında bir diyaframa sahip olmalıdır. Dönüştürücünün daha küçük boyutu, akustiği kapalı bir odadakinden tamamen farklı olan açık bir alanı büyütmenize izin vermeyecektir. Bu özellikle düşük frekanslar için geçerlidir. Açık alan, bası belirgin şekilde daha az fark edilir kılar.

Uygun malzeme seçimi, sabitleme ve montaj yöntemi birçok test ve çok fazla teknik bilgi gerektirir. Bu nedenle, saygın üreticilerin dış mekan hoparlörleri, bilinmeyen kökenli meslektaşlarından çok daha pahalı olabilir. Ancak uzun yıllar zor koşullarda bize hizmet edecek hoparlör arıyorsak, tasarruf etmeye değmez. 

Bir değerlendirme yazın

TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )

TRIANGLE Secret EXT7 Outdoor Speaker ( Beyaz )