WhatsApp Destek Hattı
ATACAMA AUDIO DUO 6i Speaker Stand Genişlet
ATACAMA AUDIO DUO 6i Speaker Stand

SATILDI

ATACAMA AUDIO DUO 6i Speaker Stand

ATACAMAATACAMA

CA2974

Yeni

STOK BİTMİŞTİR

Daha Fazla Detaylar

DUO 6i Speaker Stand

( Beyaz )

Duo 6i hoparlör kaideleri orta boyutta raf tipi hoparlörler için ideal olup, Satin Black ve ücrete tabi olmak suretiyle Metallic Silver, Diamond White ve Cesium cila seçenekleri mevcuttur.

DUO 6i hoparlör kaideleri kablo idaresi, gizli ayaklar ve izolasyon için jel yastıklar gibi özellikleri standart olarak sunmanın yanında evinize muhteşem bir değer de katacaktır.   

HIFI CHOICE MAGAZINE Mayıs 2011 5 STAR AWARD GRUP TESTİ BİRİNCİSİ ve What HiFi? Ses ve Görüntü Sistemleri dergisi 5 STAR ödülü, Şubat 2013 Sayısı.

Duo’ların hepsine stabilite ve ses izolasyonu için için Atacama Kütle Yükleme plakası (Mass Loading Plate) takılabilmektedir ve Duo 6i’nin ana kolonu Atabite dolgu malzemesiyle doldurulabilmekte ve böylelikle ses performansı dikkat çekici ölçüde iyileştirilebilmektedir (Çift kolon için 1 kutu önerilir).  

Ürünle birlikte verilen izolasyon jel yastıkları hoparlörlerinizi temelden destekler, kayma riskini azaltır ve 2mm’lik üst sehpa ile hoparlör arasında izolasyon ve sönümlemeye hizmet eden bir katman oluşturur. Tüm Atacama Duo’lar çift olarak sunulmakta ve İngiltere’de yapılmaktadır.

Boyutları

Y x 600mm (23.6”) G x 250mm (9.8”) D x 300mm (11.8”)

Üst sehpa G x 130mm (5.11)”D x 170mm (6.7”)


Tüm 6i (İzolasyon) versiyonları için Atacama Jel Yastıklar standart olarak sağlanmaktadır.  Bu jel yastıklar toplam yüksekliğe 10 mm daha eklenmesine yol açmaktadır. Kaide başına olması gereken maksimum hoparlör ağırlığı 30 kg’dır. Azami ses performansı sağlanabilmesi açısında Atacama AtabiteSMD-Z 7.5HD iç dolgu malzemesini önermektedir. Bir çift için 10.4 kg’a kadar dolgu kullanılabilir.  

Baştan sona İngiltere’de imal edilmiştir. 

Bir değerlendirme yazın

ATACAMA AUDIO DUO 6i Speaker Stand

ATACAMA AUDIO DUO 6i Speaker Stand