WhatsApp Destek Hattı
ATACAMA AUDIO MOSECO 6 Speaker Stand ( Natural Bamboo ) Genişlet
ATACAMA AUDIO MOSECO 6 Speaker Stand ( Natural Bamboo )

ATACAMA AUDIO MOSECO 6 Speaker Stand ( Natural Bamboo )

ATACAMAATACAMA

CA2970

Yeni

STOK BİTMİŞTİR

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI4 309 TL
EURO211 €
DOLAR229 $
POUND185 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

MOSECO 6 Speaker Stand

ATACAMA-MOSECO-6-CAMAROSSAUDİO (3).jpg

Moseco hoparlör kaideleri, bambunun estetik ve ses açısından sağladığı tüm faydaları karbon çelikten çift bacağın getirdiği uyumlanabilirlik, güç ve stabilite ile birleştiriyor. Bu bacaklar bir adet 50mm’lik ön sütun ve bir adet 28mm’lik sütundan oluşmakta ve kablo idraesi özelliğini barındırmaktadır.   

Moseco hoparlör kaidesi tek başına da çok hoş görünmenin yanında aynı zamanda Atacama’nın ödüllü Eris, Evoque Tasarım Edisyonu ve Elara hifi raflarıyla hem renk hem de stil bakımından mükemmel uyumu yakalamakta ve ayrıca orta boyutlardaki raf tipi hoparlörlerin çoğunu da ideal bir şekilde tamamlamaktadır. Hoparlörlerinin performansını daha öteye taşımayı arzu edenler için Moseco’ların hepsinin ön sütununa ses sönümleyici bir malzeme konulabilmetedir (Moseco 5 ve 6 için Atabite SMD-Z7.5HD’den bir kutu, Moseco 7 için 2 kutu, Moseco 10 için 3 kutu yeterli olacaktır). Tercihe bağlı olarak, ağırlık ve stabilite kazandırmak için, Kütle Yükleme plakası da takılabilir.  

Tüm Moseco’lar ayarlanabilir M6 ayaklarla (hassas zemin kaplamalarını korumak için ayak uçları da mevcuttur) ve hoparlörlerinizin tabanını koruması için üst sehpaya takılabilen mini jel yastıklarla birlikte sunulmaktadır.
Standart renk seçeneği Satin Black olup, ekstra ücrete tabi olarak Silver Metallic, Diamond White, Cesium veya yeni Gloss/Satin Black karışımı (in bacak Gloss Black, arka bacak ve üst sehpa Satin Black olmak üzere) seçeneklleri mevcuttur. Taban panelleri standart olarak natürel bambu renginde, ve yine farklı maliyetle orta ve koyu cilalı olarak sunulmaktadır.     

Moseco hoparlör kaideleri İngiltere’de üretilmektedir.

Boyutları
Ayaklar hariç maksimum yükseklik

Moseco 5 515mm (20.3") Moseco 6 615mm (24.2”), Moseco 7 715mm (28.1”), Moseco 10 1015mm (40”)
Üst sehpa genişliği 130mm (5.2”) Üst Sehpa Derinliği 170mm (6.7”)
Daha geniş üst sehpa seçeneği de mevcut olup, ayrıca satılır ve ölçüleri şunlardır: Genişlik160mm (6.3"), Derinlik 220mm (8.7").
Taban paneli genişliği: 240mm (9.5”)
Taban Paneli Derinliği 280mm (11”)
Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi/ kaide başına 7.5Kg


Bambu doğal bir malzemedir bu yüzden her raf renk, doku, damar bakımından çok çeşitlilik gösterebilir ve zamanla değişim yaşayabilir. Bu yüzden de, bir çift Moseco hoparlör kaidesiyle diğer bambu yapımı Atacama üniteleri eşleştirmeye çalıştığınızda hafif renk farklılıklar olabilir. Atacama Audio kullandığı tüm bambuları doğrudan sürdürelebilir ormanlardan tedarik etmektedir.   

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın