WhatsApp Destek Hattı
Dali Zensor 7 Genişlet
Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7
 • Dali Zensor 7

Dali Zensor 7 ( White )

DaliDali

CA3889

Kullanılmış

            

     

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, %100 orijinaldir, 

İlandaki fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI9 606 TL
EURO570 €
DOLAR603 $
POUND482 £

ZENSOR7

97,8 cm boyunda olan serinin amiral gemisi modeli, parlak lake kaplamasıyla hem dikkat çekiyor hem de çağdaş olarak yerini alıyor. Orta ila büyük boyutlu bir odada makul bir seviyede tam gelişmiş ses deneyimine gerçekten ihtiyacınız varsa, Zensor 7 adaydır.

Serinin Magnum Opus'u olan sadece ZENSOR 7, 2x7” woofer'larla donatılmıştır. Piyasa standartlarına kıyasla tüm ZENSOR'lardaki daha geniş koni alanı, müzikal dinamiklerin oldukça zahmetsiz ve özgün bir şekilde yeniden üretilmesini sağlar. Buna, en yüksek doğrulukta yüksek frekansları yeniden üretmek için bugün piyasadaki çoğu yumuşak kubbe tweeter'ın ağırlığının sadece yarısı olan 25 mm'lik bir yumuşak kubbe tweeter'ı ekleyin.

Her detay özenle işlenir. Birkaç örnek: şık, yuvarlatılmış kenarlar kırınımları azaltarak bozulmayı en aza indirir; sağlam alüminyum ön bölmeyi tamamlar; alüminyum taban, hoparlörü yerden yükseltir; ve esnek görünümler için çıkarılabilir bir ön ızgara dahildir.

Başka bir deyişle: Vizyonumuz, başka bir geleneksel hoparlör yapmak değil, köklerimizin ve temel değerlerimizin zemininde benzersiz ve tamamen tatmin edici bir deneyim olmasını sağlamaktır. Böylece ZENSOR 7, bir stereo sinyalden en ince ayrıntıları üretebilir ve gerçekten güçlü bir hoparlör olarak hizmet edebilir – kendi başına veya bir surround kurulumda güçlü ön hoparlör olarak.

YUMUŞAK DOME TWEETER

Üst düzey serimizden net bir mirasa sahip hafif kubbe tweeter, sınıfının en iyi çözünürlüğünü sunar. ZENSOR 7'deki hafif kubbe tweeter, üst düzey serimizden net bir miras ile sınıfının en iyi çözünürlüğünü sunar. Havalandırmalı ses bobini oluşturucu sayesinde tweeter'ın konumu, en aza indirilmiş sıkıştırma ve artırılmış güç kullanımı nedeniyle zamanlama özelliklerine sahiptir. Kubbenin altındaki sönümleme malzemesi, direk parçasından yansımaları en aza indirir.

AHŞAP LİFLİ SÜRÜCÜLER

Bu kağıt hamuru ve odun lifi karışımı, süürücüleri sert ve hafif hale getirerek sinyaldeki her mikro ayrıntının filtrelenmeden yeniden üretilmesini sağlar. Hem 5,25 inç hem de 7 inç ZENSOR 7 woofer'lar, ahşap fiber koninin maksimum kontrolü için 4 katmanlı ses bobinlerine sahiptir.

Düşük kayıplı yapı, sert bir metal sepet ve titizlikle optimize edilmiş koni ile sağlanır. Sonuç, bas otoritesi, mikro ayrıntıların iyi kontrollü reprodüksiyonu ve harika geçici yeteneklerdir.

DALI SÜRÜCÜ TASARIMI

ZENSOR serisinde kullanılan her sürücü DALI mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. DALI ses ilkelerinin korunmasını ancak bu şekilde sağlanabilir.

DÜŞÜK KAYIPLI TASARIM

Her sürücü bileşenini büyük bir özenle seçerek, hoparlörden geçerken hiçbir sinyalin kaybolmamasını veya değişmemesini sağlıyoruz. Çok düşük mekanik kayıp sayesinde, çok düşük dinleme seviyelerinde bile en kırılgan ses detayları korunur. Sınıfının en iyisi laminatla kaplanmış CNC ile işlenmiş MDF levha, hoparlörün çerçevesini oluşturur. Ek olarak, yerde duran modeller, yapısal rezonansları azaltmak için güçlü iç desteklere sahiptir.

Zamanlamayı optimize etmek için ZENSOR 7, dahili olarak yanlar, üst ve alt kısımlar boyunca akustik sönümleme malzemesi ile donatılmıştır, ancak bu, woofer ve bas portu arasında daha doğrudan bir temas oluşturduğundan ön bölmenin arka tarafında değildir.

Duyulabilir sonuç, orta aralıkta daha hassas bir bas ve artırılmış 'atak'tır.

Zarif alüminyum taban, hoparlörün stabil olmasını sağlarken son drece estetik bir görünüm kazandırır.

Teknik özellikleri

Frekans Aralığı (+/-3 dB) [Hz]: 40 - 26.500

Hassasiyet (2,83 V/1 m) [dB]: 90.0

Nominal Empedans [ohm]: 6

Maksimum SPL [dB]: 110

Önerilen Amplifikatör Gücü W:40 - 150

Geçiş Frekansı [Hz]: 2.400 Hz

Yüksek frekans sürücüsü, Miktar: 1x25 mm

Yüksek frekanslı sürücü, Diyafram tipi: Yumuşak Tekstil Kubbe

Düşük frekans sürücüsü, Miktar: 2x7"

Düşük frekanslı sürücü, Diyafram tipi: Ahşap Elyaf Koni

Muhafaza Tipi: Bas Refleks

Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz]: 40.0

Bağlantı Girişi: Tek Tel

Manyetik Koruyucu: Numara

Önerilen Yerleşim: Zemin

Duvardan Tavsiye Edilen Mesafe [cm]: 20 - 80

Tabanlı Boyutlar (YxGxD) [mm]:994x257x320

Ağırlık (kg]: 14.9

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın