WhatsApp Destek Hattı
Definitive Technology BP 3000TL Genişlet
Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL Dimensions
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology BP 3000TL
 • Definitive Technology Power Tower

SATILDI

Definitive Technology BP 3000TL

Definitive TechnologyDefinitive Technology

CA4117

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, tamamen orijinal olup özenle kullanılmıştır. Serinin en büyük modelidir. Ender bulunur.

BP3000/CLR3000/BPVX takım olarak satın alabilirsiniz.

definitive-cinema-system.jpg

Daha Fazla Detaylar

         

BP3000TL

Definitive'ın Devrim Niteliğindeki Bipolar kuleleri, en üst düzey dinleme deneyimi için dahili motorlu Subwoofer'lara sahiptir.

Üç kez Grand Prix Ödülü kazanan BP3000TL, evinizde kesinlikle eşsiz sonik performans sunabilen, Definitive'in en iyi, gerçekten de dünya standartlarında bir imza niteliğinde son teknoloji ürünü amiral gemisi sistemidir. Ve karşılaştırılacak bir rakip yoktur. Jilet keskinliğinde görüntü odağı ve ayrıntılı bir armonik sunum ile birlikte muazzam bir ses sahnesi sunar.

 

Sinema severler, Definitive BP3000 bipolar kulelerinin mutlak son teknoloji ürünü performans sunduğunu ve bunlara dayanan ödüllü bipolar ev sineması sistemlerimizin açıkça en iyisi olduğu konusunda hemfikirdir. Bipolar teknoloji sizi sinemaya koymanın ötesine geçer ve aslında sizi filmin içine sokar. Herhangi bir geleneksel ileri yayılan sistemden elde edilemeyen sonik üremenin gerçekçiliğini sağlar.

 

Definitive BP3000 TL Bipolar teknolojisi

Bu benzersiz teknoloji, odaklanma, netlik ve konum verileri sağlayan erken varış ses bilgilerinin gerçekçi bir dengesini ve canlı bir müziğin veya sinematik performansın yemyeşil üç boyutlu ses sahnesini aktaran uygun şekilde geciktirilmiş geç varış bilgilerini sağlar. Bu kombinasyon zengin olan devasa bir ses alanı yaratır, sıcak, ultra net ve canlı canlı.

Buna ek olarak, özel sürücü topolojisi ve geniş dağılımları, nerede otururlarsa otursunlar veya ayakta dururlarsa dursunlar, odanızdaki her dinleyici için gerçekçi seslerin mükemmel bir panoramasını garanti eder. Ancak en önemlisi, Definitive'in bipolar hoparlörleri, odanızın duvarlarının kaybolmuş gibi görünmesini sağlar ve aslında, odanızın boyutunu odanın ses alanına genişletir.

Bu hoparlörler kelimenin tam anlamıyla müziğinizi ve filmlerinizi evinizde hayata geçirecekler. Bir dinleyin ve bir daha asla geleneksel hoparlörlere geri dönemezsiniz! Bipolar Power Towers'ın müzik ve film keyfinize getirdiği en iyi performans deneyimini yaşayın.

 

Dahili yüksek güçlü bilgisayar sentezli çift Subwoofer, ın avantajları :

Müzik ve filmler için güçlü bir subwoofer'ın sonik avantajları, büyük ölçüde genişletilmiş düşük frekanslı tepki, genişletilmiş dinamik aralık, yükseltilmiş etki, geliştirilmiş netlik ve harika sesin ayırt edici özelliği olan "inançsızlığı askıya alma" konusunda neredeyse büyülü yetenek de dahil olmak üzere çoktur.

Definitive; müzik ve filmleri yeniden üretme konusunda daha iyi bir iş çıkaran ve aynı zamanda çift sub'ların daha büyük bas etkisine sahip olan daha iyi sondaj hoparlörleri ve sistemleri oluşturmak için dahili güçlendirilmiş subwoofer'ları icat etti.

Güç kulelerinde, bipolar teknolojinin tüm avantajlarını ve ayrı elektrikli subwoofer'ları (hatta iki tanesini) kullandığınızda mümkün olandan önemli ölçüde daha üstün olan sonik performansa sahip olursunuz.

Ayrıca, ekstra subwoofer kullanımına veya kablo dağınıklığına gerek yoktur. Her devrim niteliğindeki ve patentli Definitive bipolar motorlu kule, yüksek watt'lı ayrı bir MOSFET yüksek akım amplifikatörü ve masif mıknatıs yapısına sahip yüksek güçlü, yüksek çözünürlüklü, uzun mesafeli bir woofer içeren eksiksiz bir dahili bilgisayar sentezlenmiş iletim hattı yüklü yandan ateşlemeli motorlu subwoofer içerir, ayrıca hassas seviye kontrolüne sahip ultra düşük bozulmalı elektronik bir Crossover ve herhangi bir sisteme kolay bağlantı için eksiksiz bir bağlantı tamamlayıcısı içerir.

 

Teknik özellikler

Yanıt: 13 Hz–30 Khz.

Verimlilik: 92 dB.

Sürücüler: 4–61/2" cast-basket, bas/orta seviye sürücüler,

2–1" saf D'Appolito dizilerinde alüminyum kubbe tweeter'lar,

1000 watt ile 18" alt döküm sepet RMS Sonsuz Güç Kaynağı amfisi.

Bağlantılar: Ayrı beş yönlü üç yönlü

Altın kaplama bağlama direkleri (köprüler) ve isteğe bağlı ayrı düşük seviyeli tam aralık ve LFE girişleri. Rec.

Amplifikatör: 30-600 watt.

Nominal İth.: 4–8 ohm.

Otomatik Açma/Kapama: Sinyal algılama.

Finiş: Piyano parlak siyah veya kiraz.

Boyutlar: 9"G x 19"D x 55"Y. /  23cm x 48cm x 140cm

Ağırlık: 153 lbs. / 70 Kg

Bir değerlendirme yazın

Definitive Technology BP 3000TL

Definitive Technology BP 3000TL