WhatsApp Destek Hattı
Klipsch Cornwall IV Genişlet
Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV Spec. Size
 • Klipsch Cornwall IV REAR
 • Klipsch Cornwall IV Color
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV
 • Klipsch Cornwall IV

SATILDI

Klipsch Cornwall IV

KlipschKlipsch

CA3364

Yeni

   

STOK BİTMİŞTİR SİPARİŞ İLE GETİRİLİR 

Daha Fazla Detaylar

              

Cornwall IV

Gelişmiş teknolojiye sahip ikonik Klipsch sesi

Onlarca yıldır, dünyanın dört bir yanındaki müzikseverler, Klipsch'in Cornwall yer tipi hoparlörlerinin inanılmaz sesiyle büyülendi. Şimdi dördüncü yinelemesinde, bu ikonik kulenin en son versiyonu, geliştirilmiş bir Tractrix® Horn tasarımı ile birlikte yeni tasarlanmış bir orta kademe sürücüye sahip. Sonuç, bu all-star hoparlör öncekinden daha iyi ses üretmektedir.

Cornwall IV, olağanüstü net ve doğal ses için (Amerikan cevizinde gösterilmiştir) boynuz yüklü bir tweeter ve orta kademe sürücüye sahiptir.

En iyi performans için bi-amp veya bi-wire

Her kule, bi-amping veya bi-wireingiçin iki çift hoparlör girişi ile donatılmıştır  

YENİ MATERYALLER - DAHA İYİ SES

Mükemmelliğin geliştirilemeyeceği söylendi. Doğru değil.

Klipsch mühendisleri, şirketin kurucusu Paul W. Klipsch'in mirası Cornwall IV'e yapılan güncellemelerle akustik performansa yönelik benzersiz yaklaşımının çığır açan vizyonunu sürdürmeye devam ettiler.

DİNLEYİN VE FARKI GÖRÜN
Cornwall IV'ün içinde, daha iyi netlik ve ayrıntı için yeni, orta frekans sürücüsü ve yeni bir mid range Tractrix ™ Horn, genişletilmiş netlik ve daha derin bas için yeni bağlantı noktaları bulunur.

Cornwall IV'ün dışı da seleflerinden daha gelişmiş. Diğer güncel Heritage ürünlerinde olduğu gibi yeni bir logo tasarımına, göz alıcı bir görünüm sağlamak için fırçalanmış metal premium giriş paneline sahiptir.

SÜRÜCÜLER
Cornwall IV, olağanüstü detay ve dinamikler için bir poliimid diyaframa sahip, tamamen yeni K-702 mid-range kompresör sürücüye sahiptir. K-702 mid range, orta frekansların bile kutupsal tepkisi için patentli Mumps teknolojimizi içeren, size dinleme alanında daha tutarlı ses veren, geliştirilmiş bir Tractrix® Horn ile eşleştirilmiştir.

Klipsch_Cornwall_IV_camarossaudio (5).jp
BİRİNCİ SINIF DEVRE KALİTESİ
Cornwall IV, sınıfının en iyi verimliliği ve güç kullanımı ile daha gerçekçi sesi sağlayabilmesi için tamamen yeni ve birinci sınıf bileşenlerden yararlanarak - devre boyunca elektriksel bozulmayı en aza indirerek - selefinden tamamen yenilenmiş bir hale getirilmiştir. Yeni ağ sistemi, efsanevi KlipschornHeresy ve La Scala hoparlörlerin klasik üç yollu dik eğimli tasarımından yararlanıyor.

TRACTRIX® PORTLARI
Tractrix geometrisini kullanan tamamen yeni Cornwall IV portları, sınıfındaki en verimli, en hızlı hava transferine izin vererek daha güçlü düşük frekanslar için port gürültüsünü azaltır. Klipsch Tractrix portları, portlara giren hava türbülansını azaltmaya yardımcı olan özel olarak tasarlanmış tasarıma sahiptir. Daha az türbülanslı hava, daha temiz, daha güçlü bas için bağlantı noktası gürültüsünün azaltılmasına yardımcı olur.

BI-AMP GİRİŞ PANELİ VE BAĞLANTI NOKTALARI
Cornwall'un birinci sınıf, alüminyum giriş paneli, büyük, yüksek kaliteli hoparlör kablolarını barındırır. Güçlü, çok yönlü ve kaliteli bağlama direkleri, çift kablolama veya çift amplifikatör için benzersiz bir stabilite sağlar. 

BENZERSİZ İŞÇİLİĞE SAHİP AHŞAP KAPLAMA
Klipsch, Heritage serisi için özenle üretilen ahşap kaplamalar kullanır. Kaplama malzemesi, ahşaptan hassas bir şekilde dilimlenir, ayna görüntüsü sağlayacak şekilde hassas bir şekilde üretilir. Bu, her bir Cornwall hoparlöre, diğer ahşap kaplama hoparlörlerden daha estetik, daha çekici ve daha tutarlı bir görünüm sağlar. 

KUSURSUZ İKİZLER
Her bir Heritage serisi hoparlör çifti, aynı ahşaptan gelen ahşap kaplama paneller kullanılarak taneciklerle eşleştirilmiştir. Her kabin dikkatlice eşleştirilir, böylece çiftteki her bir hoparlör pratik olarak diğerinden ayırt edilemez. Fabrikada her bitmiş ürün incelenir ve ardışık seri numaraları ile etiketlenir, böylece Heritage serisi hoparlörünüzün fabrikadan titizlikle hazırlanmış bir set olarak çıkması sağlanır.

Klipsch_Cornwall_IV_camarossaudio (6).jp

HER BİR AŞAMADA KUSURSUZLUK
Cornwall'un her bir bileşeni uzun süre dayanacak şekilde üretilir. Sadece Heritage serisine odaklanan ve Klipsch'in kurulduğu konum olan Arkansas'taki fabrikasından Indianapolis'teki mühendislere kadar Klipsch, kabin tasarımına her zaman olağanüstü bir önem verir. Cornwall muhafazası, en yüksek dereceli yapıştırıcılar ve bağlantı elemanları kullanılarak monte edilir. Klipsch kalitesi böylece nesilden nesile taşınır. 

EN İYİNİN EN İYİSİ
"Kompakt" Heritage hoparlörlerin "en büyüğü" olan Cornwall IV, ürettiğimiz tümüyle Horn yüklü olmayan hoparlörler arasındaki en yüksek performansı sunuyor.


BÜYÜK KARDEŞ
İlk olarak 1959'da tanıtılan Cornwall hoparlörü, iki adet Klipschorn arasında bir merkez kanal hoparlörü olarak kullanıldığında Heresy'ye göre daha kapsamlı bir alternatif olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştı.

Cornwall, dünyanın ticari olarak üretilen ikinci merkez kanal hoparlörü idi, bu mirasını güncel teknolojilerden geri kalmayarak, kendini güncelleyerek yıllar boyu devam ettirmekte. 

Teknik Özellikler

Frekans Aralığı : 34-20kHz +/-4dB

Ses seviyesi : 102 dB @ 2.38V /1 m

Nominal Empedans : 8 ohm

Girişler : Çift bağlantı noktası / bi-wire / bi-amp

Geçiş Frekansı : HF: 5000Hz MF: 700Hz

Güç Kullanımı : 100 watt (400 watt peak)

Yüksek Frekans Sürücüsü : K-107-TI 1 ”(2,54cm) Titanyum diyafram kompresör sürücü

Midrange : K-702 1,75 ”(4,45 cm) poliimid diyafram kompresör sürücü

Düşük Frekans Sürücü : K-33-E 15 ”(38,1 cm) Fiber kompozit koni woofer

Ağırlık : 43.43 Kg

Boyutlar : 96.52 cm X 64.3 cm X 39.4 cm

ABD'de gururla üretildi

Cornwall IV, Hope, Arkansas'ta tasarlanmış ve el yapımıdır. Birbirinin "ayna" görüntüsünü sağlayan, kitapla uyumlu birkaç çekici ahşap kaplama kaplamasında mevcuttur. Bunun nedeni, her bir Cornwall çiftinin aynı ahşap parçasından elde edilmesi ve ek yerinde estetik açıdan hoş bir ayna görüntüsü sağlamak için hassas bir şekilde düzenlenmesidir.

Lütfen Renk seçiniz

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Klipsch Cornwall IV

Klipsch Cornwall IV