WhatsApp Destek Hattı
Klipschorn AK6 Walnut Genişlet
Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Dimensions
 • Klipschorn AK6 Farbe
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut
 • Klipschorn AK6 Walnut interior

Klipschorn AK6 Natural Walnut

KlipschKlipsch

CA3395

Yeni

    audio-review-logo.jpg  

STOK BİTMİŞTİR SİPARİŞ İLE GETİRİLİR

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI608 699 TL
EURO29 197 €
DOLAR31 739 $
POUND25 712 £

                    

Klipschorn AK6

( Walnut / Ceviz )

Ikonik Klipschorn, Klipsch markasının temelini oluşturan orijinal, üç yollu, tam boynuz yüklü hoparlördür. En son yorumunda, bu tarihi hoparlör, tamamen yeni bir neodimyum tweeter, birinci sınıf kablo yönetim sistemi ve esnek yerleştirme için tamamen kapalı tasarıma sahiptir.

Öne çıkan özellikleri:

Tam Boynuzlu Üç Yönlü Hoparlör

Yepyeni Neodimyum Tweeter

Tamamen Yeni Kapalı Düşük Frekans sürücü Tasarımı

Premium giriş ve kablo yönetim Sistemi

 Uyumlu Ahşap Kaplama

ABD'de Tasarlandı ve Üretildi

TAM HORN YÜKLÜ

Klipschorn, tüketicilere sunulan tek tam hornlu hoparlördür. Üç yollu sistemi ile her sürücü bir horn,a bağlanır ve kendi geçiş bandında çalışacak şekilde optimize edilir. Bu, Klipschorn'un diğer geleneksel hoparlörlerden şaşırtıcı bir şekilde 10 ila 20 kat daha verimli olmasını sağlar. Daha yüksek verimlilik, önemli ölçüde daha az çabayla üretilen daha fazla akustik güç sağlar. Sonuç, tüm müzik aralığı boyunca mümkün olan en temiz, en dinamik sestir.

NEODYMİYUM TWEETER

Klipschorn, 1" poliimid diyaframlı ve bakır kaplı alüminyum ses bobinli neodimyum tweeter'a sahiptir. Bu hafif diyafram tertibatı ve yüksek mukavemetli mıknatıs yapısı, tweeter'ın son derece yüksek 109dB hassasiyetini yaratır ve onu piyasadaki en verimli tüketici tweeter'ı yapar. 90° x 40° Tractrix® horn ile birleştirildiğinde, tweeter dinamik aralık ve çıkış için yeni performans seviyeleri belirler. Faz fiş tasarımı, yüksek frekans performansını 20 kHz'e kadar genişletir, bu da en ince yüksek frekans ayrıntılarını her zamankinden daha iyi duymanız anlamına gelir.

YEPYENİ KAPALI TASARIM

Klipschorn'un düşük frekanslı yapısı yeniden tasarlandı ve artık tamamen kapalı. Bu, hoparlörlerin bir dinleme odasının köşesine sıkıca yerleştirilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Horn yapının tam performansını gerçekleştirmek için hoparlörün yalnızca köşeye yakın olması gerekir. Ek olarak, kapalı arka kısım, en iyi stereo görüntülemeyi elde etmek için hoparlörün açısını ayarlamak için konumlandırma esnekliği sağlar.

PREMIUM GİRİŞ + KABLO YÖNETİMİ

Klipschorn, yalnızca hoparlörün görünümünü iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda hoparlör kablolarının temiz bir şekilde gizlenmesi için kablo yönetimini iyileştiren bir yükseltici tabana sahiptir.

Klipschorn'un birinci sınıf, alüminyum giriş paneli, büyük, yüksek kaliteli hoparlör kablolarını barındırır. Güçlü, çok yönlü ve kaliteli terminaller, bi-kablolama veya bi-amping için izin verir. Kalite, karbon yüklü yalıtım, nitrojen enjeksiyonlu PE ve tek parça uzun damarlı bakır iletkenler içeren dahili kablolama ile devam ediyor.

ORTA ARALIK

Paul W. Klipsch'e göre, "orta kademe yaşadığımız yerdir" ve herhangi bir hoparlör tasarımındaki en kritik parçalardan biridir. Klipschorn'un orta kademesi, sistemin gücünü ve performansını en üst düzeye çıkaran yüksek verimli bir üstel korna ile eşleştirilmiş 1 ½” sıkıştırma sürücüleri kullanır. Sonuç olarak, amplifikatör ve hoparlör tarafından daha az bozulma üretilir. Bu, netlik, doğruluk ve dikkat çekici ton tanımı anlamına gelir.

KİTAP UYUMLU AHŞAP KAPLAMA

Klipsch, Heritage serisi hoparlörler için yalnızca kitaba uygun ahşap kaplamalar kullanır. Kaplama yaprakları, keresteden hassas bir şekilde dilimlendiklerinden ve bir kitabın sayfalarını çevirmek gibi, ek yerinde ayna görüntüsü sağlamak üzere hassas bir şekilde düzenli tutulur. Bu, her hoparlöre, diğer ahşap kaplama kesimlerinden daha fazla değer verilen, estetik açıdan çekici ve tutarlı bir görünüm verir.

EŞLEŞEN ÇİFTLER

Her bir Heritage serisi hoparlör çifti, aynı keresteden gelen ahşap kaplama paneller kullanılarak gren uyumludur. Her bir kabin, çiftteki her bir hoparlörün pratik olarak birbirinin aynısı olması için dikkatlice eşleştirilir. Hoparlörler fabrikada sorunsuz bir şekilde birlikte hareket ederken, bitmiş her ürün denetlenir ve sıralı seri numaralarıyla etiketlenir, böylece her Heritage serisi hoparlörün fabrikadan titizlikle hazırlanmış bir set olarak çıkması sağlanır.

SON İNŞA

Klipschorn'un her bir bileşeni uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiş olsa da Klipsch, hoparlör kabininin ses üretimi sürecindeki benzersiz ve kritik rolünü her zaman kabul etmiştir. Hope, AR'deki ustalardan Indianapolis, IN'deki mühendislere kadar Klipsch, kabin tasarımına her zaman olağanüstü bir vurgu yapmıştır. Yüzden fazla ahşap panelden üretilen Klipschorn muhafazası, yalnızca en yüksek dereceli yapıştırıcılar ve bağlantı elemanları kullanılarak monte edilmiştir. 

Bu, nesilden nesile aktaracağınız bir hoparlördür.

klipschhorn-ak6_grill_camarossaudio (2).

STİL

Klipschorn, bu ikonik hoparlörün başlangıcını anımsatan nostaljik bir estetik için tamamen yeni bir yazı logosuna ve lüks gümüş metalik ızgara kumaşına sahiptir.

Teknik özellikler

Frekans Tepkisi (+/- 4 dB): 33 Hz – 20 kHz

Hassasiyet: 105 dB @ 2,83 V / 1 m

Güç İşleme (Tepe/Sürekli): 100 W / 400 W

Maximum SPL: 121 dB Sürekli

Nominal Empedans: 8 ohm Uyumlu

Geçiş Frekansı: HF 4500 Hz, MF 450 Hz

Yüksek Frekans Sürücüsü: K-77-D 1” (2,54 cm) Fenolik diyafram sıkıştırma sürücüsü

Orta kademe: K-55-X 2” (5,08 cm) Fenolik diyafram sıkıştırma sürücüsü

Düşük Frekans Sürücüsü: K-33-E 15” (38.1 cm) Üçgen üstel katlanmış boynuzlu fiber kompozit koni woofer

Muhafaza Malzemesi: Huş Kontrplak ve MDF

Girişler: Çift bağlama direkleri / bi-wire / bi-amp

Yükseklik: 50,75" (128,9,4 cm)

Genişlik: 31,25" (79,38 cm)

Derinlik: 28,25 " (71,75 cm)

Ağırlık: 175 lb (79,5 kg)

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Klipschorn AK6 Natural Walnut

Klipschorn AK6 Natural Walnut