WhatsApp Destek Hattı
Marten Coltrane 3 Genişlet
Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3 COLOR
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3
  • Marten Coltrane 3

Marten Coltrane 3

MARTENMARTEN

CA4509

Yeni

  YETKİLİ-SATICI.jpg   

     

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI5 272 396 TL
EURO150 850 €
DOLAR162 021 $
POUND127 494 £

COLTRANE 3

+-2dB, in sırrı....

Hala orijinal

Orijinal Coltrane, 2003 yılında piyasaya sürüldüğünde hızla bir klasik haline geldi; üçüncü yinelemesinde etkilemeye devam ediyor. Gerçek bir Coltrane 3 hoparlörü yapan her şeye sahip : Supreme 2'den tasarım ve teknoloji ödünç alıyor. Muadillerinin tüm dengesine ve gücüne sahip, ancak salon dostu bir kabin içinde.

NE ALIRSIN?

Mükemmel dengede güç ve kontrol.

Coltrane 3, Supreme 2 için geliştirilen ısmarlama geçiş tekniğini kullanır. Birinci dereceden geçiş, kesinlikle mükemmel zaman ve faz tutarlılığı sağlar; ve kusursuz zaman tesadüfü.

Bu model, sesi tam olarak gerçekte duyduğunuz gibi sadık bir şekilde yeniden üreterek müzikteki hakikat felsefemizi destekler.

Öne çıkanlar

3 yollu bas refleksi

Birinci dereceden geçiş

Accuton Cell sürücüleri

Jorma kabloları

 

ELMAS KUBBELER

Parıldayan ses.

Pure Diamond, hoparlör zarları için nihai malzemedir. Yüksek frekans aralığında kullanıldığında sertlik-ağırlık oranı ve dahili ses hızı emsalsizdir.

Elmas aynı zamanda insanoğlunun bildiği en iyi ısı iletkenidir. Bu, ses bobini için en iyi soğutucuyu sağlayan hoparlör zarları için gereklidir; yüksek güç kullanımı ve çok düşük sıkıştırma ile sonuçlanır.

Diamond tweeter'larımızın sonik karakteri beklediğiniz gibi değil. Diğerleri kulağa "aşırı parlak" veya "elmas kadar sert" gelebilir. Harmonik distorsiyon da sorun olabilir. Crossover'ımız bununla başa çıkmak için dikkatlice tasarlandı. Aslında, tam tersini elde edersiniz - Elmaslar basitçe kaybolur ve geriye yalnızca müziğiniz kalır.

 marten-coltrane-3 (15).jpg

SERAMİK KUBBELER

Doğal ses için ileri teknoloji.

Sert seramik hafiftir, ancak son derece serttir ve bu da onu hoparlör zarları için en iyi malzemelerden biri yapar - Safir olarak da bilinir.

 Seramik kubbelerimiz, rafine bir elektrokimyasal işlem nedeniyle yüksek bir iç sönümleme faktörüne sahiptir. Membran ayrıca yüksek bir malzeme rezonans frekansına sahiptir, yani bozulma minimumdur; üst düzey hoparlör kubbeleri için kutsal olan bir netlik düzeyi sunar.

 

BAS SÜRÜCÜLERİ

Düşük frekanslar.

Düşük distorsiyon

Cell bas sürücü birimleri, uzun gezinime, son derece düşük distorsiyon seviyelerine ve gizli bir surround sese sahiptir. Alüminyum sandviç bal peteğinden yapılmış sürücüler, güçlü bir sunumla zengin, dinamik bas performansı sunar.

 

KABİNLER

Rezonanssız

Yıllarca süren araştırmalar, hoparlör kabinleri için en iyi malzemenin Karbon Fiber laminat olduğunu göstermiştir.

Pek çok malzemeyi test ettik, ancak hiçbiri bu kadar sağlamlık ve sağlamlık sunmadı. Bu, kabini tüm frekans aralığında son derece inert ve rezonanssız hale getirir. Ayrıca hafif olmasına rağmen yüksek dahili sönümleme faktörüne sahiptir.

Kabin yapısının, içinde kullandığınız bileşenler kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Karbon Fiber ideal bir tamamlayıcıdır.

 

DAHİLİ KABLOLAMA

Daha saf ses için birinci sınıf kablolar.

Örnek niteliğindeki kalitesi ve performansı için Jorma Design iç kablolarını kullanıyoruz . İsveç'te el yapımı, kablolarda gelişmiş ekranlama ve en yüksek kalitede Bakır için ayrı + ve - kullanılmıştır.

Bu, doğal, şeffaf ses sunar; hoparlörlerimiz için mükemmel seçimdir.

Kablolar ayrılmaz bileşenlerdir, bu nedenle hassas tasarım ve yapımızla uyumlu bir şekilde çalışmalıdırlar. Jorma Design, tam olarak bir Marten konuşmacısının talep ettiği şeyi sunar.

AYAK

Sonraki seviye izolasyon.

Rezonansın azaltılması, hoparlörlerimizin tasarımı için önemlidir, bu, iyi bir hoparlör ile harika bir hoparlör arasındaki fark anlamına gelebilir. IsoAcoustics ile Marten İzolatörlerini yarattık. Bu hassas ürün, kabinin zeminden tamamen izole edilmesini sağlayarak rezonans ve distorsiyonu azaltarak ses sahnesini serbest bırakır.

 Artırılmış güç ve kontrol ile dinamik bas

Doğal açıklık ve netlik

Kabin ağırlığı için optimize edilmiştir

Yanal harekete ve salınımlara karşı dayanıklıdır

İç yansımaları azaltır

halı için uygun

CROSSOVER

Asla en az dirençli yolu takip etmiyoruz.

Marten, crossover'ı Accuton Cell sürücüleriyle mükemmel çalışacak şekilde iyileştirmek için yorulmadan çalıştı. Kolay bir iş değildi ama kesin çözüm buydu.

Birinci dereceden geçiş, mükemmel zaman ve faz tutarlılığına sahip olmayı mümkün kılar; ve kusursuz zaman tesadüfü. Bu, tüm kayıtların kaydedildiği anda tam olarak aynı anda oluşturulduğu anlamına gelir. Tıpkı canlı müzik gibi.

Bakır folyo hava çekirdekli bobinler

Gümüş/Bakır folyo kapasitörler

gümüş folyo kapasitörler

Özel yapım dirençler

Jorma dahili kablolama

 

GÜNCELLEME

Bildirim Sürümü

Coltrane 3, Jorma Bildirisi dahili kabloları ve daha yüksek kaliteli çapraz bileşenler içeren Bildiri Sürümü'ne yükseltilebilir.

SENİN ALANIN

Zorlu dinleyiciler için talepkar hoparlörler

Evinize bir Coltrane yerleştirmek gerçekten karşılığını veren bir taahhüttür. Üzerinde düşünülmüş yerleştirme ve kurulum gerektirirler. Hayattaki en iyi şeyler gibi, sadece içine koyduğunuz kadarını alırsınız. Canlı müzik deneyimini evinize taşımak istiyorsanız, taviz verilmemelidir.

 

FİNİŞ

Tüm modellerde yüksek parlaklıkta karbon fiber yan yüzeyler bulunur ve ön kısımlar özel olarak tasarlanmış masif ahşaptır.

Sıcak Gri

Koyu gri

koyu altın

Gümüş

mat meşe

mat ceviz

Piyano Siyahı

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlör (ön)

1 x 1" Elmas

1 x 7" Seramik

2 x 10" Alüminyum sandviç

Frekans aralığı: 20-60000 Hz +-2dB

Güç derecesi: 350 W

Hassasiyet: 88 dB / 1 m / 2,83V

Empedans: 6 ohm (3,7 Ohm min)

Tip: 3 yollu bas refleksi

Geçiş frekansı: Birinci dereceden: 320 ve 3800 Hz

Terminaller: WBT çift kablolama

Dahili kablo bağlantısı

Jorma Design (isteğe bağlı Açıklama)

Kabin: 25 mm:s karbon fiber laminat kabin, 68 mm lamine ahşap standlar  / Marten İzolatörlü alüminyum ön fırçalanmış paslanmaz çelik

Boyutlar G x Y x D: 39,5 x 122 x 64 cm (15,5 x 48,0 x 25,2")

Net ağırlık: 87 Kg (184 lb)

Bir değerlendirme yazın

Marten Coltrane 3

Marten Coltrane 3