WhatsApp Destek Hattı
POLK AUDIO Signature S55 Genişlet
POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55 BOX
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55
  • POLK AUDIO Signature S55

Signature S55

Yeni Dinamik Dengeli Akustik Dizi

İster ev sinema sisteminizi gelişmiş bir Atmos yapılandırmasıyla yükseltin ister müziğin keyfini çıkarın, Dinamik Denge, ne dinlerseniz dinleyin zengin, temiz, tam kapsamlı bir ses sağlar. Bu patentli teknoloji, hoparlör performansını azaltan sorunları ortadan kaldırır.

 

Özel Orta Sınıf Sürücüler

Bütil kauçuk çevrelere sahip mika ile güçlendirilmiş polipropilen koniler, büyük seramik motor yapıları ve yüksek sıcaklıkta Conex fiber örümcekler, temiz, net bas, daha iyi doğrusallık, daha düşük bozulma ve daha fazla dayanıklılık için olağanüstü yüksek verimlilikte sürücüler oluşturmak için bir araya geliyor.

 

Yüksek Çözünürlüklü Ses Performansı

Yeni tasarlanmış Terylene kubbe tweeter'ımız, vokallerin ve enstrümanların gerçekçi reprodüksiyonu için net ve ayrıntılı yüksek frekans tepkisi sunar. Sertifikalı ve en son yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını desteklemek için 40 kHz verebilme yeteneğine sahip olduğundan, tam oradaymışsınız gibi hissettirir.

 

Amerikan Modern Stil

Kavisli kenarlar, her türlü ev dekoruna uyan, göz alıcı siyah yıkanmış ceviz kaplamalı, şehvetli ama güçlü bir görünüm sunar.

 

Özel Polk Power Port Deep Bass Teknolojisi

Power Port®, hava akışını hoparlörün bağlantı noktasından dinleme alanınıza sorunsuz bir şekilde geçiren patentli tasarımımızdır. Ayrıca, daha büyük, daha müzikal, derin bas etkisi için türbülans ve distorsiyonu ortadan kaldırmak için daha büyük yüzey alanı sağlayarak genel bas portunu genişletir. Ayrıca, geleneksel bir bağlantı noktasına göre 3dB daha fazla bas yanıt çıkışı sunar.

 

Dört Sürücülü Basamaklı Konik Crossover Dizisi

Dinleme odanızın neresinde oturursanız oturun size kusursuz, gerçeğe yakın bir ses alanı sunar. Artık tatlı nokta yok - onun yerine, her tarafınız var.

 

Kaliteli Hazırlanmış Kabin Tasarımı

Güçlü, sert ve akustik olarak inert muhafaza, daha az duyulabilir renklenme için istenmeyen dahili duran dalgaları azaltır. Ekstra destek ve minimum kalın bölme ile rezonant olmayan Meddite MDF yapısı, daha gerçekçi bir ses sağlar.

 

Teknik özellikler

Genel

Önerilen Güç: 20–200 watt

Empedans: 8 Ω

Frekans Tepkisi: 32Hz – 40kHz

Hassasiyet: 90.00 dB

Girişler: Çift altın kaplama 5 yollu bağlama direkleri

Bitiş: Siyah yıkanmış ceviz

KARGO KARTONLARI

Karton 1: 47,9 lbs (21,73 kg)

ZEMİN DAİMİ HOPARLÖRÜ

Dahil Miktar: 1

Taban ile Yükseklik: 41,5 "(105,41 cm)

Tabanlı Genişlik: 11,7 "(29,72 cm)

Tabanlı Derinlik: 12,5 "(31,75 cm)

Ağırlık: 44 lbs (19,96 kg)

Sürücü Tamamlayıcı

(1) 1 "(2,54 cm) d (Yuvarlak) Tweeter - Tweeter

(2) 6,5 "(16,51 cm) d (Yuvarlak) Orta Aralık - Tweeter

POLK KİMDİR? 

Müzik hakkında işte böyle hissediyoruz.

Ve dışarıda bir yerlerde, bizimle aynı şeyleri hisseden birçok insan olduğuna inanıyoruz. Kalplerindeki müzik tutkusunu açıkça yaşayan bizim gibi insanlar var.

Gösteriş için ya da sırf birine bir şeyler ispatlamak için değil bu, müzik bizi öylesine duygulandırıyor ki, bunu göstermekten kendimizi alamıyoruz sadece.   

Üniversiteden fizik ve mühendislik derecesiyle yeni mezun olmuş, üç müzik sever dostu 1972 yılında Polk Audio’yu yaratmaya iten de işte yine buydu. 

Koşulsuz bir müzik sevgisi ve bu sevgiyi sonuna kadar yaşayabilmeniz için muhteşem sesler üretmek üzere teknolojinin sınırlarını zorlayarak dur duraksız yenilik peşinde koşmak…

Biz hala aynı yoldayız. Biz hala aşığız.

TARİHÇEMİZ
Üniversiteden sınıf arkadaşı olan ve fizik, mühendislik ve müzik sevgisini bir arada yaşayan üç dost: Matthew Polk, George Klopfer ve Sandy Gross. Bu üç ahbap 1971 yılında, country müziği üzerine bir konferans ve konser organizasyonu için bir ses sistemi kurma işini üstlendiler ama bunun için organizasyonun yeterli fonu olmadığını anlayınca, bu sistemi tasarlayıp üzerine bir logo koymaya karar verdiler. İşte Polk Audio böylece doğmuş oldu. İlk Polk Audio ofisi, 1972 yılında, Baltimore’un oldukça fazla gelişim göstermiş bir sokağında kuruldu. Üç dostun müzik sevgisi, o günün koşullarına göre sadece daha iyi ses vermenin dışında, aynı zamanda pratik bir hoparlör tasarlamaları için onlara ilham olmuştu.  Konser kalitesini evlere taşımaya odaklanarak, 1972 yılında Monitor Serisini çıkarttılar ve “evde sese” yaklaşımı sonsuza dek değiştirerek, yeni bir performans ve değer standardı belirlediler.

Kurulduğu 1972'den bu güne 55'ten fazla ses teknolojisi patenti bulunan sektör önderi. Çok geniş bir tüketici kesimine yönelik hoparlör ve elektronik tasarımlarıyla Polk Audio her zaman paranızın tam karşılığını sunar.

Bir değerlendirme yazın

POLK AUDIO Signature S55 ( Black Walnut )

POLK AUDIO Signature S55 ( Black Walnut )