WhatsApp Destek Hattı
ProAc D18 Genişlet
ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18 Dimensions
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18
 • ProAc D18

ProAc D18

ProACProAC

CA4477

Kullanılmış

  

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, (ilk sahibinden) tamamen orijinaldir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI71 354 TL
EURO2 075 €
DOLAR2 250 $
POUND1 777 £

            

ProAc D18

ProAc, sağlam ve etkileyici yapı kalitelerinin yanı sıra, korumalarıyla dünyaca ünlü hale geldikleri 'tamamen doğal' tasarım felsefesine bağlılıklarıyla tanınan bir İngiliz hoparlör üreticisidir. Her ProAc hoparlörü, incelik ve ayrıntılara büyük özen gösterilerek elle üretilir, her bir masif kabin akustik olarak sönümlenir ve ardından gerçek ahşap kaplama ile kaplanır.

 

What Hifi Awards 2011 tarafından kategorisinde en iyi kule hoparlörler ödülüne layık görülen 2 yollu refleks yüklemeli Proac Response D18, Proac'ın bugüne kadarki en başarılı kule hoparlör olmaya hazırlanıyor.

 

Elle seçilmiş gerçek ahşap kaplama seçenekleriyle güzel bir şekilde tamamlanan yandan portlu kabin, optimum stabilite ve zemin bağlantısı için rezonansları ve kütle yükünü kontrol etmek için yoğun şekilde sönümlendi. Yan portlama, bas sunumunu bozmadan duvarlara yakın konumlandırılmalarını çok daha kolaylaştırır.

 

Orta bas sürücüsü, akrilik bir faz fişine sahip 165 mm'lik koniyi çalıştırmak için Proac'ın güçlü EXCEL mıknatıs sistemine sahiptir, ortaya çıkan ses kalitesi gerçekten büyüleyicidir. Derin, kontrollü bas, şeffaf, sıvı orta kademe ve narin, yükselen yüksek kayıtlarla birleştirildi.

 

Oksijensiz bakır kabloyla kablolanmış audiophile kalitesinde çapraz bileşenler, hoparlörden yüksek derecede şeffaflık sağlar. D2'ye benzer, ancak daha büyük bir EXCEL mıknatıs düzeneğine ve akrilik sönümleme fazı fişine sahiptir.

Bu iyileştirmelerin kombinasyonunun sonuçları, derin ve güzel bir şekilde kontrol edilen bir bas tepkisi, tatlı ve ayrıntılı bir yüksek frekansa sahip hızlı bir elektrostatik orta aralıktır.

 

20W ile 180W amplifikatör güç çıkışlarını eşleştirme yeteneği ve makul bir hassasiyetle Proac Response D18, inanılmaz derecede tatmin edici bir ses sunmak için çok çeşitli sistemlerde çalışacaktır.

 

Teknik özellikler

Nominal Empedans: 8 ohm

Önerilen Amplifikatörler: 20 ila 180 watt

Frekans tepkisi:30Hz - 30kHz

Duyarlılık: 1 metrede 1 watt için 88 db lineer

Kabin: Özel malzeme ile sönümlenmiş ve  daha iyi bas yüklemesi için yandan havalandırma özelliğine sahip ağır, atıl yapı  .

Bas Sürücüsü: Yeni 6 1/2" (165 mm) ProAc ünitesi, cam elyaf dokuma konisi, büyük EXCEL mıknatıs sistemi ve benzersiz akrilik sönümleme fazı fişi içerir

Tweeter: Petek sargılı ses bobini, özel sönümleme ve ferro-sıvı soğutmalı bobin düzeneği ile 3/4" kubbe ünitesi

Crossover: Boyunca çok telli oksijensiz bakır kablo ile özel devre kartındaki en iyi bileşenler . İsteğe bağlı çift kablolama/bi-amping için ayırma

Boyutlar:

36 5/8" (930 mm) Yükseklik 38" (965 mm), kaide ve çiviler dahil,

7 1/2" (190 mm) genişlik,

10 3/8" (265 mm) derinlik

Ağırlık: 55 lbs (25 Kg)

Zemin Izgarası: Akustik şeffaf kıvrımlı

Kaplama

Standart Kaplamalar: Kara Kül, Maun, Kiraz, Akçaağaç.

Birinci Sınıf Kaplamalar: Gülağacı, Abanoz.

Bir değerlendirme yazın

ProAc D18

ProAc D18