WhatsApp Destek Hattı
Triangle Signature Delta Genişlet
Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta
  • Triangle Signature Delta

Triangle Signature Delta

TriangleTriangle

CA4849

Yeni

TÜRK LİRASI267 825 TL
EURO7 663 €
DOLAR8 318 $
POUND6 568 £

Triangle Signature Delta

Signature Delta hoparlör iyi tasarlanmış bir teknolojik mücevherdir ve TRIANGLE'ın akustik uzmanlığının bir simgesidir.

Triangle'ın Fransa'nın Soissons kentinde bulunan atölyesinde üretilip montajı yapılan Delta Signature, ayrıntılı ve zarif bir ses için 4 sürücüyle donatılmış 3 yollu, kule tipi  bir hoparlördür.

Kabinin üstünde yarı bölmeye monte edilmiş boynuz yüklü bir tweeter, vokallerin doğal şekilde çoğaltılması için bir adet 16 cm (6,5 inç) kağıt orta aralık ve iki adet 16 cm (6,5 inç) woofer bulunur. Her woofer farklı bir kabin muhafazasıyla ayrılmıştır. Woofer'ın arka dalgası, Triangle patentli bir teknoloji olan tek bir çift havalandırma ile boşaltılır.

Signature Delta, yüksek performanslı, iyi dengelenmiş ve müzikal bir hoparlör arayan tüm Yüksek Sadakat tutkunlarına hitap edecek. 15 ila 40 m2 arasındaki odalar için mükemmel bir seçimdir.

TZ2550 tweeter:

Enjeksiyonlu alüminyum çan

25 mm titanyum kubbesine yeni bir fazlama parçası eşlik ediyor. Yeni enjekte edilmiş alüminyum korna, saten kaplama, Magellan programından gelmektedir ve daha geniş yüzey alanı sayesinde yüksek frekansların daha iyi dağılımını sağlar. Tweeter'ın arkasındaki boşluk da revize edildi; sıkıştırma hacmindeki artış daha iyi sönümleme sağlıyor, böylece arka dalgaların kubbeye geri dönmesi engelleniyor. Bu optimizasyonlar, ayrıntı, incelik ve şeffaflık açısından geliştirilmiş yüksek frekansların yanı sıra azaltılmış distorsiyonla sonuçlanır.

 

Orta seviye sürücü:

Kağıt membran, daha fazla şeffaflık

Enjeksiyonlu alüminyumdan yapılmış 185 mm çaplı SIGNATURE salata kasesinin optimizasyonu, çift katmanlı bobinin daha iyi havalandırılmasını sağlar. Kısa hareket mesafesine sahip küçük katlı bir kumaş süspansiyonla donatılmıştır. İşlenmiş kağıt koninin yeni profili, müzikal mesajın bu önemli bölümünde daha iyi şeffaflık sunuyor. Kapalı hacimde çalışan geleneksel bir savaş başlığından hava sızıntısını önlemek için savaş başlığı aynı şekle sahip bir çekirdek kapakla değiştirildi.

 

Woofer:

Daha derin bas için çift ferrit

Orta kademe ile aynı salata kasesi. Çift katmanlı bobin. Daha hızlı seyahat sağlayan negatif süspansiyon. Alüminyum çekirdek kapaklı yeni fiberglas koni profili. Çift ferritli motor. Bu iyileştirmeler daha hızlı ve daha derin bas ile sonuçlanır.

 

Özel Triangle terminal bloğu:

Yüksek kaliteli bakır alaşımı

Serideki tüm modeller, çift kablolamaya veya çift amplifikasyona izin veren bir terminal bloğu sunar. Terminaller aynı zamanda bir Üçgen yaratımıdır. Ağırlıklı olarak bakır alaşımından yapılmış olup çok iyi iletkenlik sağlarlar. 5 mm çapında bir kablonun kullanılmasına izin verirler ve aynı zamanda muz fişleri de barındırabilirler; kendinden kilitlemeli sistemi mükemmel destek sağlar.

 

İkiz Havalandırma sistemi:

Güçlü bir bas 

Twin Vent'in özgünlüğü, bas hoparlörleri tarafından oluşturulan arka dalgayı aynı açıklıktan tahliye etmesidir. Bu cihaz, hoparlörlerin her birinin çalışmasını tamamen izole etmeyi mümkün kılar. Ses düzeyinin arttırılması ton dengesini bozmaz. Bu durumda distorsiyonun tek sınırı hoparlörlerin mekaniği olarak kalır. Sonuçlar güç kullanımı açısından şaşırtıcıdır. Dinlerken bas dinamik, güçlü ve bakımlıdır.

 

Filtreler ve dahili kablolama:

Olağanüstü bileşenlerin seçimi

Her hoparlörün performansını optimize etmek, filtrede daha az bileşen kullanmamıza olanak sağladı. Sinyal yolundaki bileşenlerin sayısının azaltılması, daha fazla şeffaflık ve daha iyi ton dengesi sağlar. Delta ve Alpha modellerinde bas bölümü ile orta/tiz bölümünün ayrıldığı yeni filtreleme, bileşenler arasında elektromanyetik dalgaların iletimini ortadan kaldırır ve böylece orta/tiz frekanslarının inceliğini artırır. Çoğu Triangle hoparlörde olduğu gibi aşırı gerilim koruması hala mevcuttur. 

Dahili kablolama da çok sayıda dinleme testinden sonra her zaman optimizasyon amacıyla seçildi. Seçilen kablo orta/yüksek frekanslarda mükemmel netlik sunar ve düşük frekansların çoğaltılmasında sağlamlık sağlar. Farklı bölümlerden şeritler içeren iki kablonun kombinasyonu rezonansı en aza indirir ve performansı optimize eder.

 

Teknik özellikler

Hassasiyet (dB/W/m) 92

Bant genişliği (+ - 3dB Hz - kHz) 35-20

İzin verilen güç (W) 120

Tekrarlanan tepe gücü (W) 240

Kanal sayısı 3

Nominal Empedans 8

Minimum Empedans 3.2

Bas Kesme Frekansı (Hz) 280

Tiz Kesme Frekansı (KHz) 2,7

Boyutlar (mm, Y x G x D) 1170x233x372

Tabanla birlikte boyutlar (mm, Y x G x D) 1230x233x372

Ağırlık (kg) 33,00

Bir değerlendirme yazın

Triangle Signature Delta

Triangle Signature Delta