WhatsApp Destek Hattı
Yeni VERITY AUDIO Parsifal Encore Genişlet
VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore Spike - accessories
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore Serial number
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore side
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore Aluminyum panel
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore
 • VERITY AUDIO Parsifal Encore

VERITY AUDIO Parsifal Encore

CA4060

Kullanılmış

      

        

  

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, %100 orijinaldir, ara panel opsiyonel olan Aluminyum paneldir (1500$), Nordost Blue Heaven Jumper ve diğer aksesuarları tamdır.

Daha Fazla Detaylar

Gövde de bulunan etiketlerin altında konumlandırılmış yuvalara takılan hoparlör terminalleri yardımıyla odanızın akustik yapısına göre hoparlörlerin dilediğiniz tarafını öne veya arkaya çevirebilirsiniz.

Parsifal Encore 3

VERITY AUDIO Parsifal hoparlör sistemi, bugün mevcut olan en iyi ses bileşenleri arasındadır. Parsifal hoparlör sistemi dikkatli bir şekilde kurulursa, olağanüstü yüksek ses kalitesi sunar.

VERITY AUDIO Parsifal Monitor'de (= orta aralık/tiz modülü) kullanılan orta aralık kasası, VERITY AUDIO'nun katı özelliklerine göre özel olarak üretilmiştir ve yüksek dinleme seslerinde bile doğal ve şeffaf müzik yayını sağlar. Frekans spektrumunun alt oktavlarının güçlü yeniden üretimi, bu boyuttaki diğer hoparlörlere kıyasla dikkat çekicidir. Parsifal monitörlerinin olağanüstü müzik yayını, canlı müzik deneyimini çarpıcı bir şekilde anımsatıyor. Dinamik iletim aralığı, Parsifal monitörleri ve Parsifal subwoofer'ların etkileşimi yoluyla duyulabilir şekilde genişletilir. Eksiksiz VERITY AUDIO Parsifal hoparlör sisteminin sesi o kadar gerçektir ki inanmak için duymanız gerekir.

 

Diğer tüm VERITY AUDIO hoparlörlerinde olduğu gibi aynı geliştirme felsefesi, VERITY AUDIO Parsifal bas modülünün geliştirilmesinde de kullanıldı. Küçük gövde boyutlarına rağmen, bas üretimi derine ulaşır, hacimli ve kontrollüdür, aksi takdirde yalnızca çok daha büyük hoparlör gövdelerine monte edilmiş çok daha büyük sürücülerde olduğu gibi. Maksimum sürücü ofseti, çoğu geleneksel hoparlör sürücüsünün yaklaşık iki katıdır. Yerleşik lineer tahrik sistemi, tüm bozulmalarda genel bir azalma sağlar. 

VERITY AUDIO Parsifal hoparlör sisteminde, kullanılan hoparlör kasasının herhangi bir şekilde sınırlandırılmasını önleyen ve kasanın ilgili özelliklerinin birlikte mükemmel bir bütün halinde akmasını sağlayan ince, çok basit bir geçiş kullanılır. Parsifal hoparlör sisteminin benzersiz muhafazası büyük ölçüde rezonans içermez ve bu nedenle sistemin son derece gerçekçi sesine katkıda bulunur.

 Parsifal muhafazasına en iyi İtalyan piyano cilaları uygulanmıştır - VERITY AUDIO Parsifal hoparlör sistemi bu şekilde en zarif mobilyalara bile uyum sağlar. Parsifal hoparlör sistemi "sadece" bir hoparlörden çok daha fazlasıdır, bir sanat eseridir.

 

VERITY AUDIO Parsifal Encore

Verity Audio Parsifal Encore Monitör VERITY AUDIO Parsifal Encore hoparlör sistemi, sadeliğe gerçeği katar. Sistem, herhangi bir dinleme ortamına kolayca entegre edilebilen son derece esnek, üst düzey bir hoparlördür. Son derece sağlam, güçlendirilmiş ve asimetrik muhafazaya yalnızca en yüksek kalitede özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş parçalar monte edilmiştir. Kullanılan orta kademe şasesi son derece hızlıdır ve bas aralığında sınırlaması olmayan bir elektrostatik cihazın ferahlığı ve temizliği ile sizi şımartır.

 verity-audio-parsifal-encore-speaker-ter

VERITY AUDIO Parsifal Encore hoparlör sistemi son derece esnektir, yükseltilebilir ve herhangi bir dinleme ortamına uyumlu bir şekilde uyum sağlar. VERITY AUDIO için özel olarak üretilen Parsifal bas modülünün benzersiz bas kasası, en düşük bas frekanslarından daha düşük orta aralık frekanslarına kadar distorsiyonsuz bir bas üretimi sunar. VERITY AUDIO Parsifal Encore monitörlerine kusursuz bağlantı, son derece doğal ve şeffaf müzik yayını sağlar. Parsifal Encore hoparlör sisteminde kullanılan tüm bileşenler, bilgisayar tarafından birbiriyle tam olarak eşleştirilir ve optimum görüntü netliği için seçilir.

 

Sonuç, canlı olma ve "sadece orada olmak yerine ortada" olma hissini ileten yüksek çözünürlüklü bir hoparlördür. Şüphesiz, VERITY AUDIO Parsifal Encore hoparlör sistemi, görünüşte sınırsız bir frekans spektrumu ve dinamik aralığı ile çok doğal geliyor. Böylece yorgunluk belirtisi göstermeden saatlerce dinlenebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Yüksek kalite, estetik görünüm, az yer kaplama veya uygun fiyat gibi terimler uzun zamandır hayatımızın bir parçası olsa da: VERITY AUDIO Parsifal Encore hoparlör sistemi benzersizdir. İşçiliğin kalitesi ve tüm görünüşün güzelliği bir sanat eseri olarak değerlendirilmeyi hak ediyor. Çok yaşam alanı dostu boyutlar, inanılmaz derecede derin ve doğru bir bas aralığını "gizler".

 

VERITY AUDIO Parsifal Encore Hoparlör Sisteminin öne çıkan Özellikleri ve Faydaları

VERITY AUDIO Parsifal Encore hoparlör sisteminin müziği çok yüksek derecede doğallık ve şeffaflıkla yeniden üretme yeteneği, birçok kullanışlı ekipman/yapı özelliği sayesinde mümkün olmaktadır:

Tutarlı tekdüzelik

Çok katı ve son derece gelişmiş VERITY AUDIO CAM sistemi (bilgisayar destekli eşleştirme), hoparlör sisteminin ses aşamasının istikrarlı bir şekilde görüntülenmesini ve çoğaltılmasını sağlar

Stressiz tarafsızlık

VERITY AUDIO tipik olarak düşük bozulma, yüksek çözünürlüklü sürücüler, rezonanssız kabin tasarımıyla birlikte Parsifal sisteminin yüksek müzikalitesine katkıda bulunur

Makul gövde boyutları ve hem öne hem de arkaya çalıştırılabilen bas modülü sayesinde zarif uyarlanabilirlik , Parsifal sistemi herhangi bir dinleme ortamına kolayca entegre edilebilir

Uzun vadeli güvenilirlik

Çok yüksek esneklik, yüksek kaliteli, seçilmiş bileşenlerin dikkatli bir şekilde işlenmesi ve mükemmel gövde işleme ve boyama, yıllarca memnuniyet ve maksimum müzik zevkini garanti eder.

Nefes kesen hız

Düşük ataletli ve yüksek dönüş hızına ve simetrik şasi düzenine sahip ses bobinleri kullanılarak son derece hızlı ve yüksek çözünürlük elde edilir

Mükemmel bas üretimi

Dinamik, tam ve kontrollü bir bas üretimi, simetrik şasi düzenlemesi ile eşit şekilde geriye yerleştirilmiş mükemmel şasinin kombinasyonu sayesinde elde edilir.

Mükemmel işçilik

Parsifal sistemi muhteşem işçilikle "parlıyor": Lüks parlaklığa sahip İtalyan (polyester) piyano cilası ve yıllarca zevk verecek kusursuz yüzey işlemi, tam siyah. 

Kompakt tasarım

Hoş gövde boyutları, sınırlı bir çalma kalitesiyle el ele gitmez, ancak her dinleme ortamında doğal ve şeffaf bir ses sağlar

 

verity-audio-parsifal-encore-bass-driver

Teknik Özellikleri

Ürün Açıklaması: Modüler üç yollu bas refleks ayaklı hoparlör sistemi

Frekans tepkisi:25Hz - 22kHz +/- 3dB

Bas şasi: Simetrik olarak düzenlenmiş polipropilen koni ve geniş açılı 20,3 cm yüksek performanslı şasi

Orta kademe şasi: Simetrik olarak düzenlenmiş polipropilen konili 12,7 cm şasi

Tweeter kasası:Simetrik olarak düzenlenmiş kumaş kubbeli 1,9 cm şasi

Bağlantılar: Sökülebilir, altın kaplama özel VERITY AUDIO bakır konektörler, banana fişler ve

kablo pabuçları için uygundur

Sivri uçlar: Sağlam, üç parçalı VERITY AUDIO pirinç sivri uçlar, VERITY AUDIO Parsifal subwoofer'lara dahildir

Müzik performansı: 350 watt

Yeterlik: 1m mesafede 1 watt ile 88dB

Maksimum ses basıncı:105dB

İç direnç: 4 ohm

Giriş zamanı: En az 100 saat

Boyutlar (G x Y x D):      

Parsifal Encore Monitor: 21,8 x 34,0 x 27,2cm Arka plakadaki bağlantılar yaklaşık 1,8cm çıkıntı yapar

Parsifal bas modülü: 26,2 x 59,7 x 34,1 cm, çiviler dahil yükseklik yaklaşık 64,2 cm, arka plakadaki bağlantılar yaklaşık 1,8 cm çıkıntı yapar

Parsifal Encore hoparlör sistemi: 26,2 x 96,2 x 34,1 cm (Y = granit levha dahil) Çiviler dahil yükseklik yaklaşık 100,7 cm, arka levhadaki bağlantılar yaklaşık 1,8 cm çıkıntı yapıyor

Ağırlık: 

Parsifal Encore Monitor: 10.4kg/adet

Parsifal Encore bas modülü: 23,6 kg/her biri

"Ardışık seri numaralarına sahiptir"

Bir değerlendirme yazın