WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Emit 25C Black Genişlet
Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C COLOR
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Black
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C Walnut
 • Dynaudio Emit 25C

Dynaudio Emit 25C

DynaudioDynaudio

CA3629

Yeni

TÜRK LİRASI28 425 TL
EURO820 €
DOLAR873 $
POUND702 £

        

Yeni EMIT

Dynaudio, Emit serisini M10 ve M20, bağımsız M30 ve merkezi M15C'yi neredeyse tamamen yenilenmiştir. 

Yenilenen modelde sayısal işaretlerden "M" harfi kaldırıldı, merkez hoparlör M15C'nin yerini daha büyük bir 25C aldı, son derece başarılı olan "30'lar"  Xeo'nun boyutuna küçüldü ve en büyük "50'ler" büyüdü.

Boyut değişikliklerinin yanı sıra Emit serisi ciddi bir teknik ve tasarım makyajından geçti. Dönüştürücü kapakları akustik ve renk açısından ön panellere entegre edilmiştir, yeni Emit ailesinde ceviz kaplamada da mevcuttur.

Tüm modeller, efsanevi Danimarka hoparlör patentleri ve sıfırdan inşa edilen ve 2016 yılında devreye alınan Jupiter 3D ölçüm sistemi kullanılarak tasarlanmıştır.

EMIT 25c

Film müziğinin, film izleme deneyiminin yüzde 80'ine kadar olduğu söylenir. Ve merkez hoparlör bunun en önemli parçasıdır. 

Merkez kanalın herhangi bir surround ses sisteminin en önemli parçası olduğu iddia edilebilir. Bir filmde aslanın diyalog payının geldiği yer ve müziğin odak noktasının genellikle çok kanallı bir karışımda geldiği yerdir.

Esasen, orta / bas sürücüleri tweeter'ın diğer tarafına yerleştirilmiş olarak, kendi tarafına çevrilmiş bir Emit 30'dur. Sürücüler aynı; geçiş, farklı bir kutu ve bağlantı noktası ayarı ile aynıdır. Bu, dinleme konumunuzun etrafına yerleştirdiğiniz diğerleriyle birlikte, merkez hoparlör ile onu çevreleyen (  10'lar, 20'ler, 30'lar ve hatta 50'ler) arasında tam bir tutarlılık elde ettiğiniz anlamına gelir.

 

Yüksek kaliteli orta/bas sürücüleri

Emit 25C, Emit 10 ve Emit 30 ile aynı 14cm MSP woofer'ları kullanır. MSP, Magnezyum Silikat Polimeri anlamına gelir. Onlarca yıl önce geliştirdiğimiz bir malzemedir ve o zamandan beri en efsanevi hoparlörlerimizde ( Confidence, Contour, Heritage Special ve çok daha fazlası dahil ) kullanılmak üzere rafine ediyoruz. MSP, malzemenizi sanatçının duymanızı istediği tüm ayrıntılarla yeniden üretmek için tam olarak doğru hafiflik, sertlik ve sönüm kombinasyonunu sağlar. Her koni, entegre bir toz kapağı ile tek parça halinde yapılır. Merkezde göreceğiniz 'denge kaburgaları' doğrudan ses bobinine bağlanmıştır, bu nedenle tüm mekanizma tek parça olarak hareket eder  onunla birlikte sesi üzerinde muazzam kontrol ve ayrıntı getirir. 

Ses bobinleri, ince bir bakır tabakasıyla kaplanmış hafif alüminyum telden yapılmıştır. Ağırlığı sürücünün hareketini engellemediği için burada iki katmanlı cam elyaf kalıp üzerinde alüminyum kullandık. Bakır katman, çift istiflenmiş ferrit mıknatıs sistemi tarafından üretilen manyetik enerjiden daha fazla yararlanabileceği anlamına gelir. Daha fazla güç için hızlı dinamiklerden ödün vermeden enerjisini büyütür.

 

Üst düzey performans

Emit 25C, diğer tüm Emit hoparlörler ve ödüllü Evoke ailesi ile birlikte yüksek performanslı bir Cerotar tweeter'a sahiptir. Özel Kırkıncı yıl hoparlörümüzde bulunan ünlü Esotar Forty tweeter'ı temel alır ve istenmeyen rezonansı azaltan ve hava akışını optimize eden yenilikçi teknolojiye sahiptir.

Evoke, Confidence ve Contour i'de ( diğerlerinin yanı sıra ) olduğu gibi, gizli bir sır var: Hexis. Bu, oyun yüzeyinin arkasına yansımaları azaltan küçük çukurlu bir iç kubbedir. Etkisini inanılmaz ayrıntı çözünürlüğü biçiminde duyacaksınız: uzun bir dinleme oturumu sırasında bile kulaklarınızı yormayan tatlı, pürüzsüz tiz. Emit 25C, ev sineması hoparlör sisteminizin temel taşıdır. Güç, kontrol ve incelik, tek bir kompakt ünitede toplandı.

Danimarkalı kabin tasarımı

Emit 25C, üç özel laminat kaplamada mevcuttur: Siyah, Beyaz ve Ceviz. Birbirlerini tamamlayacak ve oturma odanıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özellikle (bunu söylemekten nefret etsek de) bir merkez kanal için önemlidir, burada konuşmacının kendisinden çok üstündeki resme bakmak için daha fazla zaman harcamanız gerekir.

Teknik özellikler

Duyarlılık: 87dB (2.83V/1m)

IEC güç kullanımı: 180 watt

İç direnç: 4 Ω

Frekans yanıtı (± 3 dB):  53Hz - 25kHz (-6 dB 46Hz - 35 Khz)

Kutu prensibi: Bas refleks arka çift alevli bağlantı noktası

Karşıdan karşıya geçmek: 2.5 yollu

Geçiş frekansı: 1000/3500Hz

Çapraz topoloji:1. sıra tweeter / 2. sıra woofer

Orta Kademe / Woofer:14 cm MSP

Bas hoparlörü:  14 cm MSP

Tweeter: Hexis ile Cerotar yumuşak kubbe

Ağırlık: 10,98 Kg / 24,2 lb

Boyutlar (G x Y x D): 550 X 170,1 X 271,5 mm - 21,7 X 6,7 X 10,7 inç

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 550 X 170,1 X 284,5 mm - 21,7 X 6,7 X 11,2 inç

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Emit 25C

Dynaudio Emit 25C