WhatsApp Destek Hattı
JBL EC25 Genişlet
JBL EC25
  • JBL EC25
  • JBL EC25
  • JBL EC25 center
  • JBL EC25
  • JBL logo

SATILDI

JBL EC25

JBLJBL

CA4604

Kullanılmış

JBL EC25 Center

EC25 2 yollu çift 5" - JBL Studio veya E Serisiyle ses uyumlu, modern televizyonlarla uyum sağlayan, yüksek etkili kalıplanmış muhafazaya sahip merkez kanal hoparlörü, sesi benzersiz netlik ve güçle yeniden üretir. PolyPlas koni woofer, geleneksel özelliklere sahiptir.

JBL mühendisliği; dünyanın her yerindeki stadyumlarda, müzik salonlarında ve sinema salonlarında bulunabilen JBL'in Profesyonel ekipmanlarında kullanılan teknolojilerin aynısıdır.

Korumalı bileşenler, video monitörlerinin yakınına yerleştirilmesine izin verir. Yüksek sıcaklık, büyük boyutlu Kapton ses bobini ve HeatScape motor yapısı bu hoparlörlerin kullanılmasına olanak tanır. Her türlü filmi ve müziği zahmetsizce oynatmak için son derece uygundur..

 

FreeFlow genişletilmiş bağlantı noktası, istenmeyen bağlantı noktası gürültüsünü eklemeden bas tepkisini artırır. JBL'nin özel tasarlanmış sürücüleri, sinyali bozabilecek işlemeyi en aza indiren yüksek kaliteli elektrikli bileşenlere sahip basit, Düz Hat Sinyal Yolu geçiş ağlarının kullanılmasına olanak tanır.

 

Titanyum Kompozit Yüksek Frekans Dönüştürücü Kubbeleri

Zil çarpmaları gibi ışık hızında sesleri doğru bir şekilde yeniden üretecek kadar hafif, ancak kritik yüksek orta aralık frekans bandında distorsiyonu ve kulak yorgunluğunu ortadan kaldıracak kadar güçlüdür.

Eliptik Basık Küresel (EOS) Dalga Kılavuzları

Hoparlörlerin, yüksek frekansları eşit şekilde dağıtmasına ve hoparlörlerin hemen önündeki küçük bir "güzel nokta" yerine, geniş bir dinleme alanı üzerinde hassas stereo görüntüleme oluşturmasına olanak tanır.

PoliPlas

Düşük ve orta frekanslı konilerin organik lif yapısını önemli bir ağırlık eklemeden geliştirir. PolyPlas kaplama iç rezonansları ortadan kaldırır ve pistonik hareketi birleştirir. Daha sıkı bas ve gelişmiş orta aralık tepkisi duyarsınız.

Heatscape Hassas Motor Yapısı

Düşük frekanslı dönüştürücüleri, profesyonel ve ev hoparlör sistemlerinin bir numaralı düşmanı olan yıkıcı termal birikimden korur. Isı, dönüştürücünün hassas ses bobininden uzağa iletilir ve dağıtılır.

Serbest Akış Bağlantı Noktası Mimarisi

Dahili hava hareketini bilgisayar tarafından tasarlanmış geniş bir şekle sahip bir açıklığa bağlayarak düşük frekans tepkisini genişletir ve duyulabilir "port gürültüsü" olmadan maksimum hava akışına izin verir. Sonuç, odanızı doldurmayan bir hoparlörden gelen odayı dolduran bastır.

  

 Teknik özellikler

Güç derecesi: 150w

İç direnç: 8 ohm

Hassasiyet (0 VU): 90 dB (2,83v/1m)

Frekans tepkisi: 80Hz - 20kHz (-3 dB)

Geçiş Frekansı: 4000Hz

Yüksek Frekans Sürücüsü: 3/4" Titanyum-Laminat kubbe

Düşük Frekans Sürücüsü: Çift 5" PolyPlas koni

Korumalı: Evet

FreeFlow Genişletilmiş

Muhafaza: Bas Refleks

Terminaller: 5 yönlü, altın kaplamalı ciltleme direği

Kaplama ve Izgara Rengi: Siyah (çıkarılabilir)

Boyutlar: 18x6,5x10"

Ağırlık: 15,6 lbs.

Bir değerlendirme yazın

JBL EC25

JBL EC25