WhatsApp Destek Hattı
Chario Syntar 513 Genişlet
Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513 BOX
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513
  • Chario Syntar 513

Chario Syntar 513

CharioChario

CA4354

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI18 664 TL
EURO550 €
DOLAR595 $
POUND471 £

chario-logo.jpg

Syntar 513

Syntar  hoparlör serisi,  yüksek performansın  ve biraz muhafazakar bir görünümün  mükemmel birleşimidir. Hem stereo çözümler hem de Ev Sineması kurulumları için tasarlanan Chario Syntar hoparlör serisi, kompakt çözümlerden etkileyici ayaklı hoparlörlere kadar her şeyi sunar. Akustik muhafazalar, önceden seçilmiş doğal ahşaplardan üretilir. Ahşap daha sonra gözenekli hale getirilir ve uzun dolap yapımı geleneğimiz sayesinde hoparlöre zamansız bir görünüm vermek için kenarlar temizlenir. Hoparlörlerin her birinin altında,   titreşimleri emmek için çok büyük bir kapasiteye sahip olan süspansiyon görevi gören lastik ayaklar  vardır. Bu ayaklar, bası hoparlörden maksimuma çıkarmayı başararak geniş bir performans elde eder.

 chario-syntar-513 (14).jpg

Syntar  serisi   akustik muhafazalar , İngilizce'de Yüksek Yoğunluklu Fiber Levha anlamına gelen HDF'den yapılmıştır. Talaşların toz haline getirilmesi ve reçine ile yapıştırılmasıyla yapılan yüksek yoğunluklu konglomera. Rezonans değerleri son derece düşük olduğu için bu malzeme kullanılmaktadır. Daha sonra, hem yapıştırma işlemi hem de sonuçtaki yoğunluk, ağırlık ve kalınlık yüksek hassasiyetli makineler tarafından milimetreye kadar kontrol edilerek iç ve dış tarafı bir ahşap levha yapıştırılır. İki yaprak ahşap olması istenmeyen titreşimleri azaltır. Hem sol hem de sağ hoparlörlerin ahşabın olabildiğince benzer olması için, ahşabı manuel olarak tek tek seçilir.

 

Her bir hoparlörün montajı  tamamen manuel olarak  ve  aynı anda iki işçi tarafından yapılır. Ayrıca akustik muhafazayı oluşturan parçaların her birinin yapıştırılması, yapıştırıcının eşit şekilde dağıldığından emin olunması gerekir. Chario Syntar hoparlör kabini,  renginin yıllar boyunca aynı kalması için en az dört kez verniklenir  ve son katın ardından kusurları gidermek için cilalanır. Daha sonra hoparlör terminalleri takılır, filtre yerleştirilir ve sürücüler kasaya sabitlenir. Montajdan sonra, hoparlörlerin her biri, optimum performansını kontrol etmek için yankısız bir odaya sokulur ve daha sonra paketleme bölümüne alınır.

 

Woofer'ın yapısında Double Flex teknolojisi benimsenmiştir. Tek bir amaca ulaşmak için özel membranlar geliştirilmiştir: Hedef titreşimleri azaltarak müziğin ayrıntılı ama her şeyden önce doğal bir şekilde yeniden üretilmesini sağlamaktır. Bu amaca ulaşmak için, Chario aylarca çalışma, geliştirme ve psiko-akustik analiz yaparak herhangi bir kesim türü olmadan çift kıvrımlı bir zar üretti. 

 

Syntar serisindeki tüm hoparlörler, Chario Syntar R serisinde de bulduğumuz aynı Tweeter / tweeter'ı kullanır. Bu yumuşak kubbe ve neodimyum mıknatıstan yapılmış 27 mm çapında bir tweeter'dır . Kullanılan membran, alüminyum tozu ile emprenye edildiği üstün Chario Academy serisinden gelmektedir.  Bobin, gerekli sıcaklığa ulaşmasını sağlayan Kapton marka bir desteğe dayanmaktadır. Performans, crossover'ın en düşük distorsiyon, harmonik ve intermodülasyon değerleri olmasıyla tamamlanır.

Öne çıkanlar

NRS havalandırması

2 yollu yapılandırma

27 mm çapında yumuşak kubbeli ve Neodimyum mıknatıslı 1 Tweeter

Double Flex teknolojisine sahip polimerik bir bileşikten yapılmış 130 mm çapında 1 Woofer

87dB hassasiyet

Frekans tepkisi -3dB, 60'tan 20.000Hz'e

Geçiş frekansı 1.450Hz

4 ohm empedans

Teknik özellikler

Düşük frekanslı yük: Havalandırmalı NRS

Yapılandırma: 2 yol

Sürücüler:

1 tweeter 27 mm Silversoft Neodimyum

1 woofer 130 mm Polymeric Double Flex

Duyarlılık: 87 dB SPL

Frekans @-3dB: 60 – 20000Hz

Xover Frekansı:1.450Hz

Nominal Empedans: 4 Ω

Önerilen Amplifikatör: 60 W / 4Ω Ortalama Güç için Derecelendirildi

Boyut (s/g/d): 335 mm / 164 mm / 300 mm

Ağırlık: 6 Kg

Bir değerlendirme yazın

Chario Syntar 513

Chario Syntar 513