WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Confidence 20 blonde wood Genişlet
Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 color
 • Dynaudio Confidence 20 CASE
 • Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 blonde wood
 • Dynaudio Confidence 20 midnight
 • Dynaudio Confidence 20 midnight
 • Dynaudio Confidence 20 midnight
 • Dynaudio Confidence 20 midnight
 • Dynaudio Confidence20 midnight
 • Dynaudio Confidence 20 ruby wood
 • Dynaudio Confidence 20 ruby wood
 • Dynaudio Confidence 20 ruby wood
 • Dynaudio Confidence 20 ruby wood
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 smoke
 • Dynaudio Confidence 20 raven wood
 • Dynaudio Confidence 20 raven wood
 • Dynaudio Confidence 20 raven wood
 • Dynaudio Confidence 20 raven wood
 • Dynaudio Confidence20 raven wood

Dynaudio Confidence 20

DynaudioDynaudio

CA3637

Yeni

TÜRK LİRASI462 331 TL
EURO12 980 €
DOLAR14 069 $
POUND10 907 £

Dynaudio Confidence20

Klasik pasif hoparlör evrim geçirdi. Yepyeni Confidence, Dynaudio'nun en ünlü ses teknolojilerini yeni malzemeler, teknikler ve teknolojilerle şaşırtıcı boyutlara taşıyor.

Güven saf performans demektir.

Bir hoparlörün boyutunun kulağa ne kadar iyi geldiğini belirlemesi gerektiğini düşünmüyoruz…

Kompakt Confidence 20, serinin daha büyük hoparlörlerinin performansını, tutkusunu ve gücünü alır ve bir stand üzerine koyar.

Dynaudio'nun şimdiye kadar ürettiği en iyi hoparlör serisidir ve sanatı onurlandırmak için özel olarak geliştirilmiş bilimle doludur. Yepyeni sürücüler güçlü yeni Esotar3 tweeter dahil tarihimizdeki en gelişmiş pasif hoparlörü oluşturmak için hassas bir kompozit bölme, yenilikçi kabin tasarımı ve optimize edilmiş crossover ile birleşiyor.

dynaudio-confidence-20-port.jpg

Jüpiter ölçüm tesisimizdeki yoğun analiz, yeni DDC Lens dalga kılavuzu sistemi de dahil olmak üzere Dynaudio'nun yeni nesil DDC ses ışınlama teknolojisiyle sonuçlandı. DDC Lens'teki Esotar3 tweeter, müziğin tam olarak istediğiniz yere, yani kulaklarınıza gitmesini sağlamak için yeni NeoTec woofer'lar, radikal Horizon orta kademe sürücü surround ve yenilikçi Compex bölme ile birlikte çalışır.

Ses konusunda bir masterclass.

Güncellenmiş Confidence serisi, bir dizi yeni teknolojiye sahiptir. Hepsi Danimarka, Skanderborg'daki merkezimizde bulunan dev, son teknoloji Ar-Ge tesisi Dynaudio Labs'de tasarlandı ve mükemmelleştirildi.

Yeni Esotar3 tweeter

Esotar3, Dynaudio yumuşak kubbeli tweeter tasarımının zirvesidir. Bu, yeni Contour ve önceki Confidence serisinde bulunan ünlü Esotar2'nin bir evrimidir ve ödüllü Esotar Forty yıldönümü baskısı tweeter'ında görülen en son hava akımı optimizasyon teknolojisini içerir (ve geliştirir).

Hexis

Bu, yüksek frekans tepkisini yumuşatırken, rezonanslar üzerinde daha da fazla kontrol için Esotar2'nin keçe halkasının yerini alan küçük bir iç kubbedir.

DDC Mercek

Önceki nesil kule tipi Confidence hoparlörler çift tweeter'a sahipti ve inanılmaz derecede karmaşık bir geçiş, zeminlerden ve tavanlardan yansımaları azaltacak bir ses ışını oluşturmaya yardımcı oldu.

NeoTec woofer'lar

Confidence'ın tamamen yeni woofer'ları daha fazla güç, daha fazla incelik ve iyileştirilmiş dinamik aralık için neodimyum mıknatıslar kullanır.

Yeni sürücüler, hava akışı ve havalandırmadaki gelişmelerle birlikte (özellikle boyunduruğun alt kısmında) optimum sertlik için şekillendiricilerinde üç kata kadar cam elyaf kullanan yepyeni ses bobinlerine sahiptir.

Confidence 20, woofer'ında alüminyum bir ses bobini kullanırken, Confidence 30, 50 ve 60 bakır kullanır. 

Karmaşık bölme

Confidence'ın imza bölmesi ( ön panel ) de yenilendi. Artık gelişmiş bir kompozit olan Compex'ten üretilmiştir, bu sadece çok hafif değil, aynı zamanda son derece güçlüdür, ayrıca istenmeyen rezonansları emmek için sert ve iyi sönümlüdür. Birini kaldırın ve hafifçe vurun, akustik olarak çok ölü olduğunu duyacaksınız. Tam olması gerektiği gibi.

Hibrit aşağı ateşleyen bas portu

Confidence'ın bas portu bir tüpten daha fazlasıdır. Her modelin, tam olarak o konuşmacıya uyması için ayrı ayrı dinlenen, ölçülen ve belirtilen bir bağlantı noktası vardır. Gerçek ısmarlama mühendislik.

Hoparlörün derinliklerinden aşağıya, kaidenin içinden geçtiği ve dışa doğru yayıldığı yere doğru hareket eder etkili bir şekilde iki bağlantı noktalı bir sistem oluşturur. Bu arada, yoğun bir silikon portlu difüzör parlamayı tamamlamak için dikkatle şekillendirilmiş hava akışını böler ve kontrol ederek onu yanlara yönlendirir.

 

Optimize edilmiş çoklu crossover

Yeni Confidence sofistike bir crossover tasarımı kullanıyor.Tweeter ve midrange ünitesi ikinci dereceden crossover kullanırken, Confidence 30, 50 ve 60'daki woofer'lar üçüncü dereceden crossover kullanıyor.

Farklı birimlerin en iyi performansını tam olarak vermek için yüksek, orta ve basın en iyi frekans bantlarında çalışmasını sağlamak ve aynı zamanda DDC-lens sisteminin en iyi çalışma koşuluna ulaşması içindir.

Teknik özellikler

Duyarlılık: 87dB (2.83V / 1m)

IEC güç kullanımı: 250W

İç direnç: 6 Ω (Minimum 5 Ω @ 155Hz)

Frekans yanıtı (± 3 dB):  42Hz–22kHz

Kutu Prensibi:   Bas refleksi aşağı ateşleme bağlantı noktası

Karşıdan karşıya geçmek: 2 yol

Geçiş frekansı: 2325Hz

Çapraz topoloji: 2. sıra

bas hoparlörü: 18cm MSP

Tweeter: 28 mm Esotar3

Ağırlık:  15,2 kg/33,5 lb

Stand dahil ağırlık: 27 kg/59.6 libre

Boyutlar (G x Y x D): 223 x 520 x 414 mm - 8 25/32 x 20 15/32 x 16 19/64 İnç

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 223 x 520 x 444 mm - 8 25/32 x 20 15/32 x 17 31/64 İnç

Stand dahil ölçüler: 368 x 1134 x 458 mm - 14 1/2 x 44 5/8 x 18 inç

     

dynaudio_bookshelf_speakers.jpg

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Derece 
2022-11-19

İnanılmaz detaylar ve Dynaudio Sub 6’yla mükemmel uyum

Uzun yıllar süren HiFi yolculuğumda ulaştığım en iyi hoparlörlerin Confidence 20 olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar daha önce hiç duymadığım kadar detaylı müzik dinleme imkanı sağladı ve gerçekten kısık sesle de dinlendiğinde her şeyi duymanızı sağlıyor. Daha önceki yine üst seviye sayılabilecek hoparlörlerimle müzik dinlerken 2-3 saat sonra yorgunluk oluşuyordu ama Confidence 20 o kadar dengeli ki saatlerce dinlenebiliyor. İnsana, yıllardır dinlediği şarkılarda duymadığı ne çok farklı detaylar olduğunu gösteriyor ve her şarkı adeta ilk kez dinleniyormuş gibi bir his uyandırıyor ancak güçlü ve en az hoparlörler kadar naturel ve transparan bir amplifikatörle gerçek performansının ortaya çıkacağını düşünüyorum. Her bookshelf hoparlör gibi çok düşük frekans sesleri vermesi mümkün değil ancak bunun da çözümü için Dynaudio Sub 6 aldım ve üzerinde Confidence 20 ile uyumlu frekanslarda çalışması için preset olduğu için mükemmel uyum sağladılar. Son olarak kendi tecrübelerim çerçevesinde Confidence 20’lerin şu anda dünyada üretilen en iyi bookshelf hoperlörlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  Dynaudio Confidence 20

  Dynaudio Confidence 20