WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Emit 20 Black Genişlet
Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 BOX
 • Dynaudio Emit 20 COLOR
 • Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 Black
 • Dynaudio Emit 20 Walnut
 • Dynaudio Emit 20 Walnut
 • Dynaudio Emit 20 Walnut
 • Dynaudio Emit 20 Walnut
 • Dynaudio Emit 20 White
 • Dynaudio Emit 20 White
 • Dynaudio Emit 20 White
 • Dynaudio Emit 20 White
 • New Dynaudio Emit 20 White

Dynaudio Emit 20

DynaudioDynaudio

CA3626

Yeni

    

    

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI39 691 TL
EURO1 145 €
DOLAR1 219 $
POUND980 £

DYNAUDIO EMIT 20

Yeni EMIT

Dynaudio Emit serisini, M10 ve M20, bağımsız M30 ve merkezi M15C'yi neredeyse tamamen yenilenmiştir. 

Yenilenen modelde sayısal işaretlerden "M" harfi kaldırıldı, merkez hoparlör M15C'nin yerini daha büyük bir 25C aldı, son derece başarılı olan "30'lar"  Xeo'nun boyutuna küçüldü ve en büyük "50'ler" büyüdü.

Boyut değişikliklerinin yanı sıra Emit serisi ciddi bir teknik ve tasarım makyajından geçti. Dönüştürücü kapakları akustik ve renk açısından ön panellere entegre edilmiştir, yeni Emit ailesinde ceviz kaplamada da mevcuttur.

Tüm modeller, efsanevi Danimarka hoparlör patentleri ve sıfırdan inşa edilen ve 2016 yılında devreye alınan Jupiter 3D ölçüm sistemi kullanılarak tasarlanmıştır.

Emit 20, Evoke, Contour i ve Confidence serilerimizden türetilmiş, yüksek performanslı, standmount bir hoparlördür. Küçük ve orta büyüklükteki odalar için mükemmel bir detay ve etki kombinasyonu sunar.

 'Otantik sadakat' terimini hafifçe kullanmıyoruz. Emit 20 ile alacağınız tam olarak bu: fiyatıyla şaşırtan birinci sınıf bir audiophile hoparlör. Emit 20, amiral gemisi Confidence serisine ve Core profesyonel referans monitörlerimize kadar diğer ailelerimizde bulacağınız teknolojiyle  doludur. Hata yapmayın: Bu seviyede beklemeyeceğiniz bir performans yaşayacaksınız.

 Orta/bas gücü ve kontrolü

Emit 20, Evoke serisinde kullandığımıza dayalı 18 cm MSP (Magnezyum Silikat Polimer) woofer kullanır. MSP, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve en ünlü modellerimizde uzun yıllardır kullandığımız bir malzemedir. Koninin kendisi tek parça bir tasarımdır; toz kapağı oyun yüzeyinin bir parçası olarak kalıplanmıştır, bu da onu ileri geri hareket ettiren ses bobiniyle sağlam bir bağlantı sağlar. Bu bağlantıyı, düşük ve orta aralık frekanslarında üstün kontrol ve ayrıntı olarak duyacaksınız.

 

  

Ses bobininin kendisi alüminyumdur ve iki katmanlı cam elyaf şekillendirici üzerine sarılmıştır. Ses bobinlerimizde alüminyum tel kullanma konusunda uzun bir geçmişe sahibiz ve bunun iyi bir nedeni var. Hafiftir, bu nedenle ince hareketi engellemez ve belirli bir tel uzunluğu için ilkinde daha fazla sargı elde edebiliriz. Bu, daha fazla 'BL' veya manyetik güç anlamına gelir. Daha fazla güç, daha fazla yumruk demektir. Alüminyum teli bakırla kaplayarak bunu daha da artırdık.

 

İstiflenmiş ferrit mıknatıs sistemi ve Emit 20'nin uzun mesafeli orta/bas sürücüsüne yüksek ses seviyelerinde bile isteyebileceğiniz tüm bas gücünü veren yeni surround sistemi ve orta kademe frekansları ( gitar, vokal gibi enstrümanlar gibi enstrümanlar ) üzerinde inanılmaz kontrol sağlar.

 

Üst düzey tweeter performansı

Emit 20, Cerotar tweeter'ı doğrudan Evoke'den kullanır. Ustaca tasarlanmış Hexis iç kubbe cihazını içeren 28 mm'lik yumuşak kubbe tasarımıdır. Kaplanmış kumaş kubbe, kulağa hoş gelen yüksek frekanslar sunar, sanatçıların kayıtlarında deneyimlemenizi istediği tüm açıklık ve ayrıntı, Hexis ise şaşırtıcı netlik için frekans yanıtını yumuşatır ve istenmeyen rezonansı azaltır. 

Cerotar, güçlü bir Ferrite+ stronsiyum karbonat seramik mıknatıs sistemi ile çalışır. İstediğiniz tüm nüansı korurken, tweeter'a kırılmadan yüksek sesle çalması için ihtiyaç duyduğu tüm gücü verir.

 Ve sınıfının en iyisi Core profesyonel referans hoparlörlerimizin (kullanıcılarının uzun süre dikkatle dinlemesi gereken) teknolojisini kullandığından, uzun bir oturumun ortasındayken yorulmazsınız.

 

Crossover

Orta/bas sürücüsü ve tweeter, size Heritage Special ve Core'u getiren aynı ekipten özel olarak tasarlanmış bir crossover tarafından sıralanıyor. Mühendislerimiz, sırasıyla tweeter ve woofer için birinci ve ikinci dereceden bir hibrit topoloji kullanarak, her sürücünün davranışı üzerinde onlara olağanüstü kontrol sağladı. Bu, sanatçının duymanızı istediğini ödün vermeden duyacağınız anlamına gelir.

 Montaj vidalarını gizleyen kapak halkalarına bile dikkat ettik. Malzemeye gömülü yüzey kaplaması ile tek parça kalıplanmıştır, bu da cila ihtiyacını ortadan kaldırır  böylece zamanla bozulmazlar.

 Orta büyüklükteki bir odada stereo kurulum için audiophile düzeyinde bir standmount hoparlör istiyorsanız veya arka surround kanallarınızdan biraz daha fazla "oompf" istiyorsanız, Emit 20 ideal seçimdir.

Etkileyici finiş

Emit 20, kabinleri temiz İskandinav tasarımını (Danimarka'daki genel merkezimizde şirket içinde tasarlanmıştır) güzel bir şekilde tamamlayan üç özel tasarım laminat kaplamaya (Siyah, Beyaz ve Ceviz) gelir. Siyah manyetik ızgaralar kutuda standart olarak gelir.

Teknik özellikler

Duyarlılık: 86dB (2.83V/1m)

IEC güç kullanımı: 160 watt

İç direnç: 6 Ω

Frekans yanıtı (± 3 dB):  53Hz - 25kHz (-6 dB 42Hz - 35 Khz)

Kutu prensibi: Bas refleks arka çift alevli bağlantı noktası

Yol: 2 yol

Geçiş frekansı: 3800Hz

Çapraz topoloji:1. sıra tweeter / 2. sıra woofer

Orta Kademe / Woofer:18 cm MSP

Tweeter: Hexis ile Cerotar yumuşak kubbe

Ağırlık:  10,32 kg / 22,8 lb –

Boyutlar (G x Y x D):       205,1 X 370 X 311,5 mm - 8,1 X 14,6 X 12,3 inç

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 205,1 X 370 X 324,5 mm - 8,1 X 14,6 X 12,8 inç

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Emit 20

Dynaudio Emit 20