WhatsApp Destek Hattı
Yeni Dynaudio The Bookshelf Genişlet
Dynaudio The Bookshelf
  • Dynaudio The Bookshelf
  • Dynaudio The Bookshelf
  • Dynaudio The Bookshelf
  • Dynaudio The Bookshelf

Dynaudio The Bookshelf

DynaudioDynaudio

CA4863

Yeni

Dynaudio The Bookshelf

Ve şimdi tamamen farklı bir hoparlör...

The Bookshelf, Dynaudio, Tokyo'dan Keiji Ashizawa Design ve Japonya'dan Karimoku'nun ortak projesidir.

İşbirliği,

Danimarka'nın Japonya ile olan estetik ilişkisini araştırıyor (bunu 'Japan' + 'Scandi'den 'Japandi' tasarımı olarak biliyor olabilirsiniz). Her iki ülke de yumuşak minimalizm, dürüst malzemelere saygı ve el yapımı parçalara özen gösterme geleneklerini paylaşıyor.

Kabin, ülkenin kuzeyindeki güzel Hokkaido vilayetinden sürdürülebilir şekilde temin edilen Japon meşesinden yapılmıştır. Ahşap, Karimoku'nun Nagoya yakınlarındaki tesisinde üç ila altı ay arasında kurutulup hazırlanıyor, ardından şirketin Gifu'daki fabrikasında dikkatlice kesiliyor, inşa ediliyor ve bitiriliyor. Tasarım dokunsal ve organiktir (sadece parmaklarınızı üst ve yanları çevreleyen eğimli çıkıntı boyunca gezdirmeye direnmeye çalışın) ve isteğe bağlı stand, tüm grubun son teknolojiye sahip minimalist bir oturma odasında tam evde oturmasını sağlamak için yaratılmıştır.

Üstte, The Bookshelf üst seviye Esotar 3 tweeter'ımıza sahiptir ve orta/bas sürücüsü, amiral gemisi Confidence 20 stand-mount hoparlöründe göreceğiniz ile aynıdır. Kabinin içinde güzel, geleneksel olarak basit bir Dynaudio crossover göreceksiniz. Bunların tamamı Danimarka'daki Dynaudio Genel Merkezi'nde test edilmiş ve ayarlanmıştır; buna Dynaudio Laboratuvarları'nın kalbindeki birinci sınıf Jüpiter ölçüm tesisinde test edilmesi de dahildir.

The Bookshelf sınırlı sayıda üretilen bir hoparlör olmasa da nadir ve özel olacak: Biz ve Karimoku her yıl sadece küçük bir miktarın raflara çıkmasını bekliyoruz.

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio The Bookshelf

Dynaudio The Bookshelf