WhatsApp Destek Hattı
Focal Diablo Utopia Colour Evo White Genişlet
Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo Color
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo Dark Walnut
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Diablo Utopia Colour Evo White
 • Focal Utopia Evo

Focal Diablo Utopia Colour Evo

FocalFocal

CA4182

Yeni

       

Ceviz renkler : 859.000 TL

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI789 000 TL
EURO22 151 €
DOLAR24 010 $
POUND18 613 £

Focal Diablo Utopia Colour Evo

UTOPIA III EVO, YENİ STANDART

Utopia III Evo serisinin bir parçası olan Diablo Utopia Color Evo, kompakt, seçkin, büyüleyici ve odyofildir. Diablo, en saf Focal geleneğinde üst düzey referans kitaplık hoparlörünün nihai vizyonudur. Büyük ölçüde Grande Utopia EM Evo'dan esinlenerek , yeni patentli Power Flower sayesinde basta yeni kilometre taşları belirliyor. Özel bir stand üzerine sabitlenen Diablo Utopia Color Evo, tanımıyla orta ve tizleri büyülüyor, şimdiye kadar hiç ulaşılmamış bir yoğunluk ve güç kullanımıyla bası şeytanlaştırıyor.

Yepyeni Utopia III Evo serisinin renk gruplarında mevcut olan ürün, orijinallik için Utopia III Evo serisinin yeni metalik tonlarında veya daha klasik bir görünüm için lake ile sunuluyor.

YÜKSEK DOĞRU BİR SES KEYFİ

Focal, oturma odasında ev gibi görünecek kadar kompakt olmayı başarırken, kararlı bir şekilde üst düzey bir akustik hoparlör elde etti. 43 cm boyunda olan Diablo Utopia Color Evo, sizi boş zamanlarınızda yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmaya davet ediyor. %100 Fransa'da üretilmiştir, orijinal yeni renklerde mevcuttur. Grafit Siyah kaplamalı standına da monte edilebilir.

PATENTLİ BİR TEKNOLOJİ

Diablo Utopia Color Evo kitaplık hoparlörü, Power Flower LDC (Düşük Dinamik Sıkıştırma) sistemini temel alan 16,5 cm'lik bir woofer sunar . Bu patentli teknoloji, orta aralıklarda optimum bas ve mükemmel tanım üretir. Diablo aynı zamanda Utopia III Evo serisinin en son teknolojilerini de entegre ederek olağanüstü kalitede üst düzey bir hoparlör haline getirir.

METALIK RENKLER

Utopia III Evo, otomotiv evreninden ilham alan kendine özgü renkleriyle öne çıkıyor. Diablo Utopia Color Evo, zamansız Siyah Lake ve Carrara Beyazına ek olarak Kül Grisi olarak da sunulacak. Utopia III Evo'nun şekli, sadece yenilenmiş, modern bir stille aynı. Hoparlör muhafazasının her yeri aynı renkte cilalanacaktır: ön ve yan paneller artık aynı olacaktır. Detaylandırma da çok önemlidir; siyah tweeter muhafazası için Grafit Siyahı kaplamasıyla güçlü bir geri dönüş yapıyor. Bu kaplama seçenekleri, yeni renklerin orijinalliğini daha da fazla vurgulayan, daha uyumlu ve daha gizli bir genel tutarlılık sağlar.

AHŞAP ZARAFETİ

Diablo Utopia Color Evo, Noyer kaplamada da mevcuttur:  Noyer Naturel  ve  Noyer Foncé . Kahverengi damarlı bu alaca sarısı ahşap, çarpıcı renk nüanslarına sahiptir. Saten görünümü, bol budakları ve ince, düzensiz taneleri ile bu çeşit son derece dekoratiftir.

Noyer Naturel versiyonu, açık renkli bir gövdeyle zarif bir şekilde eşleşirken, Noyer Foncé kaplama, ev dekorunuza daha da fazla zarafet ve sıcaklık getirerek yoğun renkli bir gövdeyle mükemmel bir şekilde birleşir. Ve bu asil malzemeleri ve çarpıcı kombinasyonları mükemmelliğe tamamlamak için, High Gloss vernik o son gösterişi ekler.

Diablo Utopia Color Evo için Focal, Ain bölgesinden yüz yıllık bir ağaçtan gelen olağanüstü bir Fransız noyer partisi aldı. Focal'ın marangozlarının FEB atölyesindeki benzersiz becerileri sayesinde, bu ahşap parti titizlikle işlenir ve azami saygı ile işlenir. Bu nedenle her parça benzersiz ve el yapımıdır. Yüksek kalite garantisi sunar.

Öne çıkanlar

Yeni Power Flower LDC (Düşük Dinamik Sıkıştırma) woofer

Helmholtz rezonatör

Utopia III teknolojileri: Berilyum, IAL2TM,

Odaklanma SüresiTM, WTM, Güç ÇiçeğiTM, OPCTM,

Gama YapısıTM

Özel alüminyum/MDF Grafit Siyah kaplama

Fransa'da üretilmiştir

focal_diabloutopia_evo-british-racing-gr

Teknik özellikler

Tip: 2 yollu, kompakt bas refleks hoparlör

Sürücüler:

Power Flower "W" 61/2" (16,5 cm) Woofer,

IAL2 saf berilyum ters kubbe 1" (27 mm) tweeter

Frekans tepkisi (±3 dB): 44 Hz - 40 kHz

Düşük frekans noktası (-6 dB): 40 Hz

Hassasiyet (2,83 V/1 m): 89 dB

Nominal empedans: 8 Ω

Minimum empedans: 4 Ω

Geçiş frekansı: 2.200 Hz

Boyutlar (HWD): 16-15/ 16" x 10-3/16" x 16-13/16" (431 x 258 x 427 mm)

Net ağırlık: 44 lb (20 kg)

Stand dahil net ağırlık: 85,8 lb (39 kg)

Bir değerlendirme yazın

Focal Diablo Utopia Colour Evo

Focal Diablo Utopia Colour Evo