WhatsApp Destek Hattı
Rega KYTE Genişlet
Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE
  • Rega KYTE

Rega KYTE

RegaRega

CA4142

Yeni

     

    

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI22 745 TL
EURO651 €
DOLAR699 $
POUND550 £

REGA KYTE RAF TİPİ HOPARLÖR

Kyte hoparlör sisteminin şaşırtıcı derecede doğal sesine kendinizi kaptırın. Gerçek Rega sesini uygun bir fiyata sunmak için titizlikle tasarlanmıştır. Kendi ZRR yüksek frekans ünitemizi ve el yapımı bir çift Rega MX-125 bas-orta sürücüsünü kullanan bu kompakt raf tipi hoparlör herhangi bir hi-fi veya ses sistemini tamamlamak için tasarlanmıştır.

Tamamen yeni Kyte hoparlör sistemi ile Rega bileşenlerinin gerçek sesini deneyimleyin. Kyte, benzersiz tasarım fenolik reçine kabinimiz kullanılarak titizlikle elle monte edilir. Dahili olarak, kabini son derece sert hale getirmek için geliştirilmiş seramik plakalara ve özenle tasarlanmış çapraz desteklere sahiptirler. Bu, sürücü birimlerinin doğru çıkışına müdahale eden istenmeyen rezonansları önler ve hem dinamikleri hem de hoparlörden gelen bas performansını doğrudan iyileştirir. Kyte'in konumlandırılması kolaydır ve kullanıcıya daha fazla esneklik sağlayan çeşitli konumlandırmalara izin vermek için isteğe bağlı bir ayakla birlikte verilir. Çok çeşitli üçüncü taraf stantlarında kullanıma izin vermek için özel olarak tasarlanmış bir stant montaj adaptörü mevcuttur (ayrı satılır).

Öne çıkanlar

Özel tasarım fenolik reçine dolapları

Eşsiz seramik plaka ve çapraz destek yapısı

El yapımı MX-125 bas-orta ünitesi

Rega tarafından tasarlanan ZRR yüksek frekans ünitesi

Bas refleks tasarımı, arka portlu

İngiltere tasarlanmış ve üretilmiştir

Stand montaj adaptörü mevcuttur (ayrı satılır)

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

Rega hayranları, pikapları çevreleyen pazarlama ve bilimi her zaman sorguladığımızı bileceklerdir. Deneyler ve araştırmalar, en yaygın inançları çürütmemize ve makul fiyatlarla dünya çapında ses kalitesi üretmek için gerçek mühendisliği kullanmamıza izin verdi. Ancak hoparlör pazarı çok farklıdır çünkü hoparlör pazarında yüzlerce rakip yaratan geçerli bir bilimsel ve mühendislik disiplini mevcuttur. Pek çok hoparlörün başarısı, güçlü pazarlamaya, göz alıcı reklam bütçelerine (Rega'nın sıfır harcadığı) ve perakendecilere mali teşviklere bağlıdır. Çoğu hoparlör şirketinin pazarlamaya harcayacağı fonlar Rega, tamamen benzersiz bir kabin yapısı ve kendi yüksek frekans birimimiz ve bas/orta kademe sürücümüz (dört katmanlı bir ses bobini içeren) elde etmek için her şeyi araştırmaya ve geliştirmeye harcadı. Hatta crossover bileşenlerimizi kendi bünyemizde üretip sarıyoruz.

 Peki neden fenolik? Tarihsel olarak bir hoparlörün kabul edilen algısı, ev ahşap mobilyalarını tamamlayan dikdörtgen şekilli ahşap kaplamalı bir dolaptı.

 

Pazar, her zaman hoparlörlerin mobilya olmasını talep etti ve 90'lı yıllardan beri Avrupalı ​​üreticiler, ev yapımı ahşap kabinler için Uzak Doğu üretimi veya şişirilmiş fiyatlar arasında seçim yaptı. Bununla birlikte, son zamanlarda dünyanın stil algılarını değiştirdiği görüldü ve modern kalıplama şekillerine ve fonksiyonel malzemelerin kullanımına toptan bir yatırım yapıldı. Enjeksiyonla kalıplanmış plastik hoparlör kabinleri yeni değildir, ancak esnek kalıplanmış plastik, sonik performansa göre kolaylık ve taşınabilirliğin öncelikli olduğu PA dünyası veya küçük masaüstü hoparlörler için ayrılmıştır. Ahşap olmayan fonksiyonel kabin şekillerinin daha yakın zamanda yurt içinde kabulü, Rega'nın uzun vadeli bir rüyayı gerçekleştirmesini sağladı. Sert termoset fenolik reçinenin enjeksiyonla kalıplanması için büyük bir yatırım yaptık ve bunu başarmak için İngiliz şirketiyle iş birliği yaptık. Fenolik reçinenin doğal sertliği, seramik plakalar ve karmaşık bir iç çapraz destek yapısı ile daha da geliştirilmiş olan büyük bir avantajdır. Bu benzersiz kabin yapıları, diğer İngiliz yapımı kaliteli hoparlörlerin fiyatının üçte biri ile elde edilmiştir.

 

Teknik özellikler

Sistem: 2 yol

Muhafaza Tasarımı: Bas refleksi, arka portlu

Dolap Yapısı: Fenolik reçine

Orta / Bas Ünitesi: Rega MX-125

İç direnç: Nominal 6 Ω

Duyarlılık: 9 dB

Yüksek Frekans Birimi: Rega ZRR

Boyutlar (arka ayak takılıyken) (Y x G x D): 25 x 188 x 232 mm

Ağırlık (her biri): 3,73 kg

Güç kontrolü

Kanal başına 80 W (bu rakam, kullanılan amplifikasyonların kalitesine bağlı olduğundan, yalnızca bir kılavuz olması amacıyla verilmiştir).

Bir değerlendirme yazın

Rega KYTE

Rega KYTE