WhatsApp Destek Hattı
Bowers & Wilkins DB1 Genişlet
Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1 Calibration microphone
 • Bowers & Wilkins DB1 Dimensions
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1
 • Bowers & Wilkins DB1

SATILDI

Bowers & Wilkins DB1

Bowers WilkinsBowers Wilkins

CA3537

Kullanılmış

       

      

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, ilk sahibinden (Kullanılmamış denebilir)

kalibrasyon mikrofonu ve kullanım kitabı ile birlikte gönderilecektir, mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Ciddi anlamda güçlü ve hızlı çalışan subwoofer, dır, büyük alanlar ve stereo için de tavsiye edilir.

Daha Fazla Detaylar

Bowers & Wilkins DB1

B&W 800D serisi hoparlörlerinin ortak özelliklerden biri, baştan sona artan netlik ve ayrıntılı olmasıdır.

Bowers & Wilkins, yeniden tasarlanan amiral gemisine ayak uydurabilecek yeni bir subwoofer'a ihtiyaç duydu, böylece DB-1 subwoofer doğdu.

Simetrik olarak düzenlenmiş şasiye sahip kapalı aktif subwoofer sistemi

DB1, Bowers & Wilkins'in şimdiye kadar yaptığı en büyüleyici ve hızlı subwoofer'dır. Yüksek performansını sergileyen ev sinema sistemleri için mükemmel, aynı zamanda bir audiophile hi-fi sisteminin yüksek talepleri için hassas ve hızlıdır.

İnanılmaz düşük seviye güç ve hız için ikiz dengeli Aerofoil™ sürücüleri ile 1000 watt dijital amplifikasyonu birleştiren DB1, en iyi Bowers & Wilkins subwoofer'dır.

Bowers & Wilkins DB1 Subwoofer, yüksek miktarda sıkı, doğru bas sağlayan ancak mütevazı boyutta bir kabine yerleştirilmiş güçlü bir subwoofer'dır. DB1 Subwoofer, yatay olarak birbirinden farklı 12 inçlik iki sürücüye sahiptir. Bu yatay zıt sürücü konfigürasyonunun önemi, kabindeki istenmeyen titreşimleri iptal etmek için çatışan dalgalar kullanmalarıdır. Kaidenin ön panelinde, sağ tarafında artı şeklinde tasarımlı beş düğme ile çevrili küçük, yaklaşık bir inç kare OLED ekran ve en sağ tarafta bir güç düğmesi ve durum ışığı bulunur.

b&w-db1-subwoofer (2).jpg

Kabin, matris teknolojisini içeren üç çeyrek inç destek ile bir inçlik MDF ile yapılmıştır. Sürücü konektörleri, ayrı tellerin kopması durumunda güvenilirliği artırmak için çok telli bir tasarımla tasarlanmıştır.


bowers&wilkins-db1.jpg

Arka panel tipik bir bağlantı koleksiyonu içerir: iyi ayarlanmış ve tek uçlu mono girişler ve tek uçlu stereo giriş. Ön panel, subwoofer seçeneklerini ayarlamak için kullanılan ekran ve kontrollerden oluşur. Bowers ve Wilkins DB1 Subwoofer, giriş hassasiyeti ve alçak geçiren filtre ayarları gibi global ayarları içerir ve bu sayede onu kolayca çalıştırabilir ve harika sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

b&w_db1_sub (2).jpg

Basa daha akıllı bir yaklaşım

DB1'in 1000 Watt amplifikatörü ve 12 inç sürücüleri, sınıfının en iyisi bas dağıtımı için akıllı işleme ile kontrol edilir.

B&W DB1 subwoofer, en iyi düşük frekanslı membran malzemesi olan Rohacell®Sandwich ile birlikte dijital sinyal işleme (DSP) ve dijital amplifikasyonun tüm olanaklarını kullanır. Bu boyuttaki hiçbir bas membranı hiç bu kadar sert ve hafif olmamıştı! 

Dijital sinyal işleme özelliği sayesinde DB1, odadaki akustik koşullara mükemmel şekilde uyarlanabilir. Dijital ayarlar, cihazın ön tarafında bulunan küçük bir OLED ekran aracılığıyla kolayca değiştirilebilir. Ya da daha doğrusu isterseniz bilgisayar ve Mac ve PC için özel olarak geliştirdiğimiz, internetten indirilebilen SubApp yazılımı yardımıyla ayarları yapabilirsiniz.

Kurulumun akustik gereksinimlerine mükemmel uyum ve kullanıcının bireysel istekleri, yüksek kontrastlı OLED ekranda kullanımı kolay menü navigasyonu kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde ayarlanabilir.

b&w_db1_sub (9).jpg

Çevik ve güçlü

Sağlam, dramatik bas, benzersiz şekilli, değişken kalınlıktaki Aerofoil™ koninin sertliği ve hafifliği ile sağlanır.DB1, kendi boyutundaki hoparlörler için kuralları yeniden tanımlıyor ve birinci sınıf ses kalitesi ve eşsiz bas gücü ile etkiliyor. İşin sırrı, aşırılık istendiğinde de en iyi şekilde oynayabileceği muazzam performans potansiyelinde yatmaktadır. 1000 watt'lık özel dijital amplifikatörü sayesinde insan işitme aralığının çok altındaki frekanslara ulaşabilir. 

Bir denge sorusu

Arka arkaya (karşıt) sürücüler, kabin rezonanslarını iptal ederek, tüm gücün odayı sarsan bas oluşturmak için kullanılmasını sağlar, boşa harcanan titreşimleri değil.

Dijital avantaj

Dynamic EQ ve Room EQ, müzik ve filmler için hassas bir ses sağlarken, dijital amplifikasyon, sıkı çalışırken bile serin çalışır ve enerji açısından verimlidir.

Teknik özellikler

Tahrik üniteleri  2x Ø300mm (12 inç) Rohacell® koni uzun atış

15Hz ve 250Hz'de -6dB frekans aralığı

Frekans yanıtı : ±3dB 17Hz - 145Hz

Güç çıkışı:  1000W

Nominal güç tüketimi:  150W

Bekleme modunda güç Tüketimi:  <1W

Giriş empedansı:  15kΩ

Sinyal / gürültü:  >100dB

İşlevler:  5 Ön Ayar

Giriş hassasiyeti

Kazanç

Alçak geçiş filtresi

Grafik eşitleme

Oda telafisi

Otomatik açma/bekleme

Tetik açık/bekleme

Tetik ön ayar değiştirme

RS-232 otomasyon kontrolü

Girişler:  Stereo Line In (2x RCA Fono)

Mono (LFE) Hat Girişi (RCA Fono)

Mono (LFE) Hat Girişi (XLR dengeli)

Yükseklik:  490 mm (19,3 inç) ayaklar dahil değil

Genişlik:  460 mm (18,1 inç) ızgaralar dahil

Derinlik:  Kontroller dahil 410 mm (16,2 inç)

Net ağırlık 44  kg (97 lb)

Kabin kaplaması  Parlak Siyah

Derece 
2022-06-16

B&W

Boss...

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  Bowers & Wilkins DB1

  Bowers & Wilkins DB1