WhatsApp Destek Hattı
Focal Electra SW 1000 S Genişlet
Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S BOX
  • Focal Electra SW 1000 S Dimensions
  • Focal Electra SW 1000 S Remote control
  • Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S
  • Focal Electra SW 1000 S

Focal Electra SW 1000 S

FocalFocal

CA3855

Kullanılmış

      

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, % 100 orijinaldir. Orijinal kutusunda, içeriği eksiksiz gönderilecektir.

İlanda kullanılan fotoğraflar alıntı değildir, ürüne ait tarafımızdan çekilmiş güncel fotoğraflardır.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI31 480 TL
EURO1 000 €
DOLAR1 089 $
POUND858 £

focal_logo.jpg

SW 1000 S, Be versiyonunun teknolojilerinin çoğunu içerirken, entegrasyonu kolaylaştırmak için 27 cm W woofer ile çok daha kompakttır. 114 dB SPL'si, ev sineması veya olağanüstü bir trifonik sistem için çok yüksek seviyelerde bile 50 m2'ye kadar olan odalar için idealdir.

Focal Electra SW1000S aktif subwoofer ve 350 watt'lık BASH amplifikasyonu, en zorlu müziklerin tüm coşkusunu ve yoğunluğunu ortaya çıkaracak yapıdadır. Tüm müzik türlerinde eşit derecede evde, geniş alanlarda bile son derece derin ve net bas sağlar.

29 ila 150 Hz arasında değişen bir bant genişliği ile Electra SW1000S aktif subwoofer, düşük kaydın nasıl kolaylıkla kopyalanacağını bilir. Gerçekten de, 27 cm "W" koni hoparlörü birinci sınıf BASH amplifikasyonu ile çalıştırılır. Bu yüksek performanslı hibrit sistem, her zamankinden daha yoğun bir dinleme deneyimi sunmak için D sınıfı (yüksek verimlilik) ve AB (daha müzikal) amplifikasyonun avantajlarını birleştirir. Ses sisteminizi mümkün olduğu kadar iyi entegre edebilmek için SW1000S, subwoofer'ın kesme frekansını hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan ayarlanabilir bir alçak geçiren filtre ile donatılmıştır. Böylece ses kurulumunuzun geri kalanıyla mükemmel bir ses uyumu elde edersiniz! Estetik olarak rafine edilmiş, aynı zamanda son derece dikkat çekici kalitesiyle güven de veriyor.

Güzellik, derinlik ve güvenilirlik, benzeri olmayan bu subwoofer'ın ayırt edici özellikleridir. Focal Electra SW1000S'nin üst düzey aktif subwoofer pazarındaki ölçütlerden biri olması için tüm bileşenler biraradadır.

 

 DSP (Dijital Sinyal İşlemcisi) Ayarların çok hassas optimizasyonu

LCD kontrol ekranı

3. nesil "W" konili 11 inç subwoofer Özel kompozit sandviç.

BASH

Amplifikasyonu Indigo tarafından geliştirilen ve Focal tarafından lisans altında işletilen BASH amplifikasyon teknolojisi, mükemmel enerji verimliliği ile karakterize edilir ve ısı kaybı nedeniyle kayıp olmadan çok yüksek güç elde edilmesini sağlar. D sınıfının avantajları ile yüksek verimliliği ve daha müzikal olduğu söylenen AB sınıfının avantajlarını birleştiren yüksek performanslı bir hibrit sistemdir.

BASH'ın ana fikri, amplifikatörün ihtiyaç duyduğu güç talebine bağlı olarak besleme voltajının düşük, hatta sinyal yokluğunda neredeyse sıfırdan maksimuma kadar sürekli değişken olmasını sağlamaktır. Bunu yapmak için, amplifikasyon modülü bir AB sınıfı mimarisini korur, ancak değişken güç kaynağı, amplifikatörün voltaj gereksinimlerini tam olarak takip etmek için yüksek anahtarlama hızına sahip bir D sınıfı modül tarafından kontrol edilir. AB sınıfının avantajları bu nedenle müzikalite açısından korunur ve burada kurulan D sınıfının verimliliğine %85 ve müzik modunda %50 ile %60 arasında yaklaşır. Diğer avantaj, azaltılmış kayıpların çok kompakt fakat çok güçlü amplifikatör modülleri tasarlamayı mümkün kılması gerçeğiyle bağlantılıdır, çünkü "W" membranlı Woofer Electra hoparlörün "W" membranı, olağanüstü sertlik ve nötrlüğü garanti eden özel bir kompozit sandviç kullanır.

Teknik özellikleri

Tip Bas refleksle çalışan subwoofer

Güç: 350W BASH® amplifikatör (maks. 450W)

Hoparlör çapı (mm): 27 cm

Frekans yanıtı (+/- 3dB) 29Hz – 150Hz –6 dB 25 Hz'de yanıt

Kesim frekansı: 50.0

Aktif Geçiş 50 ila 150 Hz 24 dB/okt., 24 dB/okt'ta sesaltı yapılandırılabilir

Değişken faz, yapılandırılabilir

Gece ve Yükseltme modları

3 kullanıcı hafızası

LFe / Stereo girişleri

Boyutlar (Y x G x D) 430 × 422 × 402 mm

Ağırlık: 25.5kg

 

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Focal Electra SW 1000 S

Focal Electra SW 1000 S