WhatsApp Destek Hattı
Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER Genişlet
Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER
  • Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER

                            

THX-1200-SW PASSIVE SUBWOOFER

Dünyanın en iyi tiyatro operatörleri , müzikal tanımdan ödün vermeden en yoğun aksiyon filmi müziklerinin tam etkisini sunduğu için Klipsch sinema sistemlerini seçiyor THX-1200-SW subwoofer'ı tasarlarken Klipsch, sinema deneyimini aynı güçlü, derin bası ev konforuna getirmek için uyguladı.

Özellikleri:

12 inç, uzun mesafeli Cerametallic™ sürücü

Önden ateşlemeli bağlantı noktası

Alüminyum ön panel

Birinci sınıf dahili kablolama THX Ultra II sertifikalı

Devasa güç

KW-1200-THX subwoofer, 80 pound saf, katkısız bas gök gürültüsüdür. 15 kiloluk devasa bir mıknatıs yapısına sahip 12 inçlik bir döküm çerçeve, uzun mesafeli sürücü etrafında inşa edilen bu sub, bozulma veya bozulma olmadan şaşırtıcı çıktı sağlar. Sub ayrıca güvenli bir amplifikatör bağlantısı için profesyonel düzeyde bir NL2 SpeakOn™ girişine sahiptir ve NL2 SpeakOn konektörlü 20 fit THX Ultra sertifikalı hoparlör kablosu içerir.

Klipsch, yıllarca birinci sınıf performans sağlamak için THX sertifikalı hoparlörlerini en yüksek standartlarda üretmektedir. Subwoofer ın önden portlu muhafazası, maksimum yapısal bütünlük ve güç için profesyonel hoparlörlerinde bulunan aynı birbirine kenetlenen panel yapısına sahiptir. Üstün sinyal aktarımı ve netlik için üstün kaliteli dahili kablolama kullanılır. Klipsch, KW-1200-THX'i siyah fırçalanmış alüminyumdan güzel ve dayanıklı bir ön panel ile tamamlıyor.

Pürüzsüz bas için temiz güç

Subwoofer sistemi burada Klipsch'in özel olarak eşleşen KA-1000-THX amplifikatörü ile tavsiye edilir. Bu tam özellikli D Sınıfı amfi, yüksek etkili, düşük bozulmalı bas için 500 watt temiz güç sağlar ve iki yüksek performanslı subs'ı sürmek için 4 ohm'luk bir yüke 1000 watt verebilir. Aynı zamanda yerleşik, yenilebilir bir alçak geçişli geçiş ve seviye kontrolü, sınır kazancı dengeleme anahtarı, sürekli değişken faz kontrolü ve olağanüstü esneklik için bir otomatik güç işlevi içerir. İşlenmiş alüminyum ön panel ve düğmelerle siyahla kaplanmış amfinin standart kasa genişliği ve güzel görünümü, diğer bileşenlerinizle kolayca uyum sağlamasına olanak tanır. 

THX ailesinin bir parçası olan bu yüksek performanslı subwoofer, geniş odalarda yoğun, derin bas çıkışı elde etmek için 12 inç, uzun mesafeli Cerametallic™ sürücü ve önden ateşleme bağlantı noktasına sahiptir. 15 pound'luk bir motor yapısı ve Neutrik Speakon® konektörlü 20 fitlik Monster® THX Ultra kablosu içerir. Subwoofer, son derece düşük bozulma ile maksimum çıkış ve güvenilirlik için kendi özelliklerine göre uyarlanmış harici 1 kilowatt'lık bir amplifikatör (KA-1000-THX) tarafından çalıştırılır.

Subwoofer'ın kasası, yapısal bütünlük için Klipsch profesyonel hoparlörlerinde kullanılan dado ve rabbet yapısına sahiptir.

Alüminyum ön panel ile Galaxy siyahı ile kaplanmış KW-1200-THX ayrıca her kükreme veya patlamanın eksiksiz bir netlikle duyulmasını sağlamak için birinci sınıf dahili kablolama özelliğine sahiptir.

Teknik özellikler

Frekans Tepkisi : 20-200Hz ±3dB

Maks. Akustik Çıkış : 30Hz'de 130dB, 20Hz'de 122dB, 15Hz'de 112dB 1/8 boşluk, 1M (THX Ultra2 başına 2 kasa yan yana)

Nominal Empedans : 8 ohm

Muhafaza Tipi : Önden ateşleme yuvası bağlantı noktası aracılığıyla bas refleksi

Amplifikatör Tipi : Yalnızca KA-1000-THX ile kullanın

Amplifikatör Gücü : KA-1000-THX özelliklerine bakın

Woofer : 12" (30.5cm) önden ateşlemeli, Cerametallic™ koni, 240 oz seramik mıknatıs yapılı dökme alüminyum çerçeve sürücüsü

Boyutlar : 20,25" (51,4 cm) Y x 17,75" (45,1 cm) G x 17,75" (45,1 cm) D (ızgaralı)

Ağırlık : 80 lbs. (36kg)

Hoparlör Muhafazası : Orta yoğunluklu sunta konstrüksiyon (MDF)

Bitiş : Siyah eloksallı alüminyum ön panoya sahip Galaxy Black kabin

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER

Klipsch THX-1200-SW SUBWOOFER