WhatsApp Destek Hattı
MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII Genişlet
MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII
  • MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII
  • MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII
  • MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII
  • MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII

MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII

MOSFET AMP.

MJ Acoustics, 2001 yılında piyasaya sürdüğü PRO 50’den beri bütçeye uygun subwoofer hoparlörlere yeni standartlar getirmektedir. En baştan tasarlanan Bu MK3 versiyonu subwoofer her şeye sahip. İkiz crossover, 120 watt güç, yeniden tasarlanmış 10 inç’lik sürücü onun öne çıkan özellikleri arasında ve üstelik tüm bunlar sadece 280 mm’lik miniminnacık bir küpün içine konulmuş. PRO 50 MK3 ufak uydu hoparlörlerden high-end kule hoparlörlere kadar her tür modelle bütünleşebilir. Bas çıkışının 13hz’e kadar inebilmesi ve oda içinde 19hz’de -3db olarak derecelendirilmesi hakikaten de inanılmaz.
 

PRO 50 MK3, en talepkar sinema ve müzik sistemlerini tamamlayabilecek odyofil düzeyi bir subwoofer. A/B Sınıfı MOSFET amplinin 120 watt’lık gücü son derece dayanıklı tasarıma ve cilaya sahip, ultra uzun atımlı, süper katı, 10 inç’lik sub-bas sürücüyü beslemektedir. Bunlara bir de çok güzel bir saten cila (parlamayan) ve en küçük detaylara gösterilen özeni ekleyin. PRO 50 MK3, 13 Hz’e kadar inen pürüzsüz bir darbe ve sağlam bir yumruk indirirken sesler tam da olması gerektiği gibi kesinlikle uzamıyor.

En son çıkmış teknolojilerin ve ses ayarı yapılmış el yapımı kabinin birleşimi olan bu gerçekten mucizevi subwoofer, sub-bas kontrolünde harikalar yaratıyor. En talepkar film müziklerine yetecek kadar koyu, derin ve güçlü bir ses sunuyor ama öte yandan hi-fi müzik dinletileri için gereken belli belirsiz, atik, hızlı ve tam doğru sesleri üretiyor. Sanki tam orada olmak gibi!


Teknik Özellikleri:

120watt MOSFET Ampli

Kazanç Kontrol Menzili 80 ve 60dB olan hoparlör ve hat düzeyi girişler

Neutrik Speakon konnektör (Yüksek düzey 100k ohm)

Dengelenmemiş RCA (fono) konnektör (Altın Kaplama) (Düşük düzey 10k ohm)

İkiz Sofistike Crossover Devreleri –20Hz ve 120Hz arasında değişkendir

Crossover devrelerini RCA hat düzeyi giriş üzerinde 200hZ’e açan LFE Bypass ayarı

0º ile 180º arasında ayarlanabilir Faz Kontrolü

Frekans cevabı 13hz - 200hz ve I.S.P. (Akıllı Hoparlör Koruma)

Durağan bir malzeme olan 18mm MDF’den özel tasarımlı kabin, volüm ve konfigürasyon

IEC standardında giriş soketi anahtarlı sigorta

250mm (10”) Ultra Uzun Atımlı Sürücü, Çok sağlam çelik şasi ve Çift Mıknatıs

2 yıl garanti

Boyutlar (GxYxD ) 280mm X 318mm X 280mm ve Ağrılık 12.1kg

Black Ash (Küllü Siyah) hakiki ahşap kaplama

Elle cilalanmıştır

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

MJ Acoustics, tam da bunu yapan özel sub-bas sistemleri tasarlar ve kurar. Yaklaşık 20 yıldır, gelişen MJ ürünleri yelpazesi, dünyanın her yerindeki audiophiles ve sinemaseverleri memnun etti ve olağanüstü pozitif eleştiriler aldı. Gerçek hayatta, pound karşılığı ses değeri sağlamadaki üstünlüğü tartışmasız devam ediyor ve gerçek alt basların nadir bir ürün olduğunu ve yalnızca bir uzmandan temin edilebileceğini kanıtlıyor.

Sisteminize bir MJ Sub-bas hoparlörü eklemekten kaynaklanan gerçekçilik gibisi yoktur. Şüphesiz, şimdiye kadar var olan bir sisteme yapacağınız en iyi müzikal yatırım. Gerçekten duyabileceğiniz en iyi müzikle ilgileniyorsanız, bir tane deneyin. Ayrılmak istemeyeceğinizi biliyoruz.

"MÜZİK KULAĞA DOĞRU GELDİĞİ ZAMAN DAHA GERÇEK OLUYOR" "ANINDA ORADA OLMAK GİBİ!" 

MJ Subwoofer'lar bu kadar iyi ses verdiğinde, başka alternatif yoktur. 


Bir değerlendirme yazın

MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII

MJ ACOUSTICS PRO 50 MkIII