WhatsApp Destek Hattı

Reference 210 MkI

2 adet 50 watt MOSFET Amplifikatör

Pro 100Mk2 kabin tasarımının başarısı , Referans 210'u doğal bir ilerleme haline getirdi . Yerleşik bir platformu alır ve modeli birinci sınıf bir Referans sınıf ses ürününe yansıtan eksik halkayı ekler ve en başarılı ses sisteminin temelini oluşturur. 

2 kanallı bir stereo sistemde bir çift küçük hoparlör veya en büyük kule tipi olması fark etmez. Bu modelin tüm parçaları, Referans 210'u reference serisinde sağlam bir şekilde konumlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Örümcek ve bobin gibi yeni sürücü elemanları, yeni ana CPU anakartı ve sürücüye iletilen artan gücü idare etmek için ayrı bir amplifikatör ve ABR montajı, üstlenilen geliştirme alanlarından sadece birkaçıdır.
MJ Acoustics, şirket kurulduğundan beri küçük bir kabinden gelen büyük bir sesle ilişkilendirildi. Referans 210  ince güzel görünüm dışında bir istisna değildir. 

Görkemli bir kaplama ile dikkatleri kabine çekmeden işitsel büyüsüyle odanın estetiğine kaybolur. 

MJ, büyüklüğün daha iyi kabul edildiği bu dünyada, performansın sınırlayıcı faktörünün boyut olmak zorunda olmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Pek çok öğenin her parçasını süper verimli hale getiriyoruz ve sonuç, Audiophile entegrasyonu düşünüldüğünde, boyutuna inanan ve rekabetin baş ve omuzlarında duran bir subwoofer. Hiç kuşkunuz olmasın, bu bir filmde odanızı mutlu bir şekilde sallayacaktır, ancak bunu yalnızca bir MJ Sub-bas sisteminin yapabileceği şekilde hız hassasiyeti ve müzikal çeviklikle yapar. İkiz geçişlerin eklenmesiyle, eş zamanlı olarak çoklu kaynaklarla entegrasyon için benzersiz bir yeteneğe sahip olursunuz.

Bu kabin platformunu aldık ve çok hassas ayarlamalar yapma yeteneğini ekledik, böylece çoklu subwoofer sistemlerinde, onları kalıcı bellekte saklanabilen tekrarlanabilir ayarlarla düzgün bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Mükemmel sistem entegrasyonu için birden fazla girişin farklı ayarlarla artırılabilmesi için çoklu girişlerin ve ikiz geçişlerin kullanılmasını sağlıyoruz.

Tasarım ekibimiz, kütlesini ve sönümleme niteliklerini ince ayarlayarak ABR'den çıktı verimliliğini artırdı ve ardından mümkün olan en fazla çıktıyı elde etmek için sınırları mümkün olduğunca zorladı, mevcut gücü, gelişmiş filtreler ve geçiş düzenleriyle birlikte yükseltti. 

Tüm bu süreçleri yönetmek için özel bir dijital kontrol seviyesi gerekirken, ses sinyalinin analog alanda kalmasını sağlar. 

DAMP 3rd Gen, bu işletim sistemi kontrolünü sağlar ve bu önemli süreçleri barındırmak için Referans 210'da daha hızlı işlemciler kullanılır .

Parametre ayarının doğruluğu, MJ'in efsanevi DAMP'ının eklenmesiyle sağlanır. Tüm koruma devrelerine ek olarak ekranı, geçişi, kazanç ayarlarını, fazı, güç ölçeri işleyen mikroişlemci devreleri bulunmaktadır. ABR'nin kütlesinden konideki doğal yuvarlanma karakteristik değişikliklerine uyum sağlamak için filtre tasarımında gerekli ince ayarlarla, bu Bass Engine / ABR kombinasyonundan en iyi sonucu çıkaran motor montajı için manyetik bir yapı ve Gauss ayarı oluşturduk. . Gücü 250 watt'a kadar artıran motor tertibatının verimliliği, tüm potansiyelini açığa çıkararak mükemmelliğe yükseltildi ve sonuçlar hemen farkedilebilir. İkiz bağımsız kazanç ayarlarına sahip efsanevi yüksek seviye ve hat seviyesi girişleri tasarımı tamamlar.

Referans 210 , en seçici sinema ve müzik sistemini tamamlar! Sınıf A / B MOSFET amplifikatör, sağlam verimli tasarım ve son işlemin ultra uzun mesafeli süper sert 10 ”alt bas sürücü kombinasyonunu besler. Kabini ileri ateşleme bas çıkışını ayarlayan kritik sönümlü ABR yapısıyla uyumludur. Dinleme konumu, düşük oktavlara geniş ve dinamik bir bas uzantısının yanı sıra önemli orta bant ve tizleri serbest bırakıyor.

Reference 210 ,   korkunç çıkıntı olmadan, güçlü bir 13Hz'e kadar geniş bir yumruk  ve  sağlam bir darbe sunar.

MJ'in özel olarak ayarlanmış el yapımı kapalı kabinle eşleştirilmiş son teknoloji ürünü elektroniklerin benzersiz kombinasyonu, kullanıcıya alt bas kontrolünde son noktayı sağlar. En zorlu film müzikleri için yeterince derin ve güçlü, ancak müzik dinlemede en yüksek doğruluk için ince, çevik, hızlı ve doğru. 

Hatta bir görüş hattı IR uzaktan kumanda ve 4 kullanıcı ön ayarından birini mutlak bir esinti haline getirmek için uzaktan göz alıcı seçeneği ile donatılmış olarak gelir. İPod / iPad / iPhone / Android Tablet gibi akıllı bir cihaza erişimi olanlarınız için, heyecan verici akıllı kumanda özellik setini ekledik.

İPod / iPad / iPhone / Android Tablet gibi akıllı bir cihaza erişimi olanlarınız için, heyecan verici " akıllı kumanda özelliği eklenmiştir.

”Bu, daha önce hiç ulaşılamayacak bir şekilde dinleme konumundan ayarları çevirme yeteneğini parmak uçlarınıza getiren, özel olarak geliştirilmiş, gözden uzak bir uzaktan kumandadır. Tamamen MJ Acoustics'e özgü olan ve son 4 yılda şirket içi programlama ekibimiz tarafından geliştirilen bu özellik, kurulumun onsuz nasıl gerçekleştirildiğini anlamayı gerçekten zorlaştıran bir özellik setidir. 

APP biçiminde uzak bir uzaktan kumanda özelliği ve 4 kullanıcı ön ayarından birini çağırmayı mutlak bir keyif haline getirmek için isteğe bağlı IR uzaktan kumanda ve göz alıcısı ile birlikte gelir.

 Özellikleri: 

2 adet 50 watt MOSFET Amplifikatör

Hoparlör ve Kazanç Kontrol Aralığı 99dB

Neutrik Speakon konektörü (Yüksek Seviye 100k ohm) ile Hat Seviyesi girişi

(Sol ve Sol ve Sağ girişler

İkiz Dengesiz RCA (fono) konektör (Altın Kaplama) (Düşük seviye 10k ohm) LFE ve Merkez girişler için

İkiz Gelişmiş Geçiş Devreleri - 20 Hz ve 120 Hz arasında değişken artışlar

LFE Bypass ayarı 200 Hz

12 volt tetik ve hassasiyetle Otomatik Açma / Kapama ayarlar

MJ'in iOS ve Android için Smart Remote uygulamasından True Out of sight Remote .

SR (Akıllı Uzaktan Kumanda)

IR Uzaktan Kumanda için IP adresi gerekmez ve yönlendirici kullanımı gerekmez RM Göz seçeneği ile (ekstra maliyet)

Faz Kontrolü 0º ile 180º arasında kademesiz olarak ayarlanabilir

Frekans yanıtı 13 hz ila 200 hz

DIP (Dinamik Akıllı Koruma)

DAMP (Dijital Olarak Doğru Mikroişlemci 3. nesil)

Özel olarak tasarlanmış kabin yapısı, hacmi ve yapılandırması, 18 ve 25 mm MDF'den

güç çıkış ölçeri ve panel üzerinde frekans ayarlı Dijital Ekrandan yapılmıştır

Anahtarlı sigortalı IEC şebeke giriş soketi

250 mm (10 ” Ağır Hizmet tipi çelik şasi ve Çift Mıknatıslı Ultra Uzun Atışlı Sürücü

Daha uzun piston hareketi için uzatılmış kutup parçasına sahip tamamen doymuş Yüksek Yoğunluklu Mıknatıslar

Ağır Hizmet tipi çelik şasi ve Çift Mıknatıslı Tek 250 mm (10 ”) Ultra Uzun Mesafeli Sürücü

Tek önden ateşlemeli 250 mm (10”) Ultra Uzun mesafeli Ayarlı sönümlemeli kritik şekilli ABR

İngiltere 5 yıllık üreticiler temel garantiye geri dönüyor

Boyutlar (GxYxD) 280mm X 605mm X 280mm 

Ağırlık 22.1kg

Black Ash kaplama standart olarak mevcuttur diğer gerçek ahşap kaplamalarda bulunmaktadır.

Lütfen satın almadan önce renk sorunuz.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

MJ Acoustics, tam da bunu yapan özel sub-bas sistemleri tasarlar ve kurar. Yaklaşık 20 yıldır, gelişen MJ ürünleri yelpazesi, dünyanın her yerindeki audiophiles ve sinemaseverleri memnun etti ve olağanüstü pozitif eleştiriler aldı. Gerçek hayatta, pound karşılığı ses değeri sağlamadaki üstünlüğü tartışmasız devam ediyor ve gerçek alt basların nadir bir ürün olduğunu ve yalnızca bir uzmandan temin edilebileceğini kanıtlıyor.

Sisteminize bir MJ Sub-bas hoparlörü eklemekten kaynaklanan gerçekçilik gibisi yoktur. Şüphesiz, şimdiye kadar var olan bir sisteme yapacağınız en iyi müzikal yatırım. Gerçekten duyabileceğiniz en iyi müzikle ilgileniyorsanız, bir tane deneyin. Ayrılmak istemeyeceğinizi biliyoruz.

"MÜZİK KULAĞA DOĞRU GELDİĞİ ZAMAN DAHA GERÇEK OLUYOR" "ANINDA ORADA OLMAK GİBİ!" 

MJ Subwoofer'lar bu kadar iyi ses verdiğinde, başka alternatif yoktur. 

Bir değerlendirme yazın

MJ ACOUSTICS Reference 210 MkI

MJ ACOUSTICS Reference 210 MkI