WhatsApp Destek Hattı

Reference 800 Mkii

mj-acoustics-reference-800-mkii_camaross

600 watt  Mosfet Amplifikatör / 46 cm bass driver

Usta işi bir ses mühendisliği şaheseri!

Evinizdeki talepkar ses ve görüntü sisteminiz için çok yetenekli, hem kompakt hem de büyük bir subwoofera sahip olmak istediğinizde, ihtiyacınıza en uygun düşen ürün nefes kesici özellikteki Reference 800 Mk II aktif sub-bas sistemdir.  

400 mm ultra uzun fırlatmalı süper sertlikteki radyal dökme alaşımlı sub-bas sürücü, savaş gemisine benzer bir yapı, mükemmel bir cila ve en ama en ufak detaya bile önem verilmiş olması, Reference 800 MkII’nin 10 Hz’e kadar düşebilen, ustalıklı ve sert darbeler indirmesini sağlamaktadır, hem de hep korkulduğu gibi aşırıya kaçmadan…

Son teknoloji ürünü elektronik cihazlarımızın ve elde ayarlanmış yalıtımlı kabinimizin bu benzersiz birleşimi, kullanıcılara sub-bas kontrolünde en uç noktayı sunuyor. En zorlu film müzikleri için bile derin ve güçlü ama aynı zamanda müziği en yüksek doğrulukta dinleyebilmeniz için zeki, kıvrak ve hatasızdır. Sanki orada olmak gibi bir şeydir!      

Reference 800 MkII, en geniş kapsamlı ev ses ve sinema sistemlerine uyabilecek güç ve esnekliğe sahiptir. Maksimum seviyede kontrol edilebilir ve tüm ayarlarınızı koruyan dijital ekranı sayesinde kolayca kullanılabilir. 460 mm ultra uzun fırlatmalı süper sertlikteki radyal dökme alaşımlı bir sub-bas sürücüyle, Reference 800 MkII ses meraklılarının hemen ilgisini çekecek, çok ciddi bir ses basıncı düzeyi sunar. Reference 800 MkII harika bir donanıma sahip olup en zorlu filmler ve en detaylı bas sesleri için bile hazırdır. Uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahip kumanda ve bir uzaktan alıcı göz ile 4 adet kullanıcı ön ayarından herhangi birini seçmek tam bir çocuk oyuncağıdır. MJ Acoustics’in her biri özel sipariş üzerine yapılmış gibi özenle ve detayların üzerine düşerek yarattığı ürünlerden biri olan bu subwoofer, sizler için yaratılmış mükemmel bir ses abidesidir!     

İPod / iPad / iPhone / Android Tablet gibi akıllı bir cihaza erişimi olanlarınız için, heyecan verici " akıllı kumanda özelliği eklenmiştir.

Daha hoş bir ses üretmek üzere yeniden tasarlanmış olan bir amplifikatör ile bu subwoofer gereken her şeye sahip. İkiz geçişler, 600 watt güç, çok gelişkin 18 inç sürücü ve tüm bunları içine alan sadece 520 mm küp boyutunda bir küçültücü kabin. Orta boyutta uydulardan, üst teknolojiye sahip yer tiplerine kadar tüm hoparlörlerle uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. 10 hz’e kadar düşebilen bas çıkışı ve oda içinde 19 hz’de güç veren -3db ile, en pes oktavları ses sahnenizin içine dek uzatır. Mükemmel bir ses ve sinema sistemini tamamlamak üzere yaratılmıştır! 600 watt gücündeki MOSFET ampli, pürüzlü tasarım ve yüzeyli ultra uzun boyutlu süper SERT 10” sub-bas sürücüyü beslemektedir. Buna ilave olarak yansıma yapmayan birinci sınıf gerçek ağaç kaplama yüzey kullanılmış ve en ince ve en küçük ayrıntıya özen gösterilmiştir. Reference 800 MkII 10 Hz’e kadar sönümlü, ta içinizde hissedeceğiniz, ustalıklı ve sert darbeler indirir, hem de her zaman korkulduğu gibi fazla abartıya kaçmadan…       

Bir subwoofer bu kadar güzel görünüp bu kadar iyi ses verdiğinde, gerçekten de başka alternatif kalmaz. %100 Britanyalı en iyi subwooferlar sizleri bekliyor.  

 

 Özellikleri: 

Hoparlör Tipi : Aktif Subwoofer 

Kabinet Yapısı : Bass Reflex 

Kabinet Materyali : 30mm MDF

Kaplama Tipi : Gerçek Ağaç 

Hi Level Crossover : Evet 

Low Level Crossover : Evet

Yüksek Geçiren Filtre : Evet

YAPISAL ÖZELLİKLERİç Duvar Destekleri : Evet 

Kırılım Önleyici Ön Duvar : - 

Akustik Şeffaf Kapaklar : Evet 

Zemin Yalıtım Mahmuzları : Evet

Sürücüler : 1x18'Radial Driver with Heavy Duty cast Radial Alloy chassis & High intensity Magnet with Triple suspension

Frekans Bandı : 10Hz-200Hz

Bas Sönüm Frekansı (-6dB)

Crossover Kesim Frekans Aralığı : 20Hz-120Hz

Maksimum Ses Basıncı : 99db

Ampli Gücü (8 Ohm) : 600 Watt Amplifier

Giriş Empedansı : 8Ω

Sinyal/Gürültü Oranı

Faz Ayarı : 0°-180°

Otomatik Uyku Modu : Evet

Giriş/Çıkışlar : LFE,Balanced XLR,High Level İn/Loop Out,12V Trigger,Remote Control Out

GENELRenk ve Kaplama Seçenekleri : Siyah,Rosewood,Cherry

Boyutlar GxYxD (mm) : 520x520x558

Ağırlık : 42.5Kg

Lütfen satın almadan önce renk sorunuz.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

MJ Acoustics, tam da bunu yapan özel sub-bas sistemleri tasarlar ve kurar. Yaklaşık 20 yıldır, gelişen MJ ürünleri yelpazesi, dünyanın her yerindeki audiophiles ve sinemaseverleri memnun etti ve olağanüstü pozitif eleştiriler aldı. Gerçek hayatta, pound karşılığı ses değeri sağlamadaki üstünlüğü tartışmasız devam ediyor ve gerçek alt basların nadir bir ürün olduğunu ve yalnızca bir uzmandan temin edilebileceğini kanıtlıyor.

Sisteminize bir MJ Sub-bas hoparlörü eklemekten kaynaklanan gerçekçilik gibisi yoktur. Şüphesiz, şimdiye kadar var olan bir sisteme yapacağınız en iyi müzikal yatırım. Gerçekten duyabileceğiniz en iyi müzikle ilgileniyorsanız, bir tane deneyin. Ayrılmak istemeyeceğinizi biliyoruz.

"MÜZİK KULAĞA DOĞRU GELDİĞİ ZAMAN DAHA GERÇEK OLUYOR" "ANINDA ORADA OLMAK GİBİ!" 

MJ Subwoofer'lar bu kadar iyi ses verdiğinde, başka alternatif yoktur. 

Bir değerlendirme yazın

MJ ACOUSTICS Reference 800 MkII

MJ ACOUSTICS Reference 800 MkII