WhatsApp Destek Hattı
MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White ) Genişlet
MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )
  • MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )
  • MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )
  • MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )
  • MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )

MOREL SOUNDSUB PSW8EW ( Piano White )

MORELMOREL

CA3493

Yeni

             

              

Daha Fazla Detaylar

 Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör  garantili, 

SOUNDSUB PSW8EW

( Piano White )

morel_psw8-ew_sub (1).jpg

SoundSub™ PSW8e, farklı bir tasarıma ve SoundSpot™ uydularıyla aynı yüksek kaliteli “piyano kaplamasına” sahiptir. Muhafaza, Morel'in iç sönümlemesiz hafif ama güçlü kabinler tasarım felsefesini izleyen bir cam elyaf bileşimidir. Bu, hızlı ve çevik bas tepkisi sağlayan daha az depolanmış enerji sağlar.

PSW8ew, düşük elektrik tüketimine sahip 150 W yüksek güçlü dijital amplifikatör tarafından çalıştırılan 8” bir bas ünitesi ile donatılmıştır. PSW8ew, MT-3 ve MT-1 SoundSpot™ sistemleriyle kusursuz entegrasyon sunarak dinamik ve zengin bir bas deneyimi sunar.

1. OTOMATIK GÜÇ : PSW8e-w/10e-w otomatik ses sinyal algılama sistemi ile donatılmıştır. PSW8e-w/10e-w takılıysa, ünite bir ses sinyali algılarsa güç sağlar. Ünite bir ses sinyali algılamadığında otomatik olarak bekleme içine girer.

2. KABLOSUZ GİRİŞ :  Subwoofer'ı kablosuz girişe bağlamak için lütfen Morel'in Sub Wireless alıcı kılavuzuna bakın (ayrı olarak satın alınır).

3. RCA GİRİŞ JAKLARı : Subwoofer amplifikatörün RCA giriş terminali (hat girişi), üniteyi RCA kablosuyla amplifikatörünüze/alıcı subwoofer'ınıza bağlar.

4. FAZ KONTROLÜ : Faz kontrolü, subwoofer'ın ev sinema sisteminizdeki diğer hoparlörlerinkiyle eşleşecek şekilde faz ayarlanmasını sağlar. Sistem açıkken, faz kontrolünü önce 0° sonra 180 ° 'ye çevirin ve odanızdaki bas seviyesinin en güçlü ve en derin sese geldiği konumda bırakın.

5. FREQUNECY CONTROL : Çapraz kontrol, subwoofer'ınızın üreteceği frekans aralığını belirler. 50Hz'e çevrildiğinde, subwoofer yalnızca en düşük bas frekanslarını yayınlayacaktır. Düğmeyi 200Hz'e doğru çevirdiğinizde, subwoofer daha yüksek frekans notaları (daha yüksek aralık) üretir. Çapraz kontrol doğru ayarlandığında, subwoofer, sisteminizdeki diğer hoparlörlerle birlikte tüm frekans aralığını yeniden üretir.

6. SEVİYE KONTROLÜ : Seviye kontrolü subwoofer'ınızın bas seviyesini (ses seviyesini) ayarlar. Gerekli bas seviyenizi sistemdeki diğer hoparlörler tarafından üretilen sese göre ayarlayın. Subwoofer tarafından yeniden üretilen bas seviyesi, amplifikatörünüzdeki/alıcınızdaki ses kontrol ayarını değiştirdiğinizde değişecek ve bu kontrol tarafından ayarlanan göreli seviyeyi koruyacaktır.

 

Teknik özellikler

Yapı : Fiberglas kompozit reçine

Boyutlar : (Ø)    16" x 13" x 9" (41cm x 35cm x 23cm)

Tahrik üniteleri : 

8" (203mm) 2" (50mm) ses bobinli ve arkadan havalandırmalı mıknatıslı düz profilli woofer.

Crossover : 30-160Hz

Amplifikatör : 150W sürekli güç.

Otomatik açma/kapama anahtarı, seviye, geçiş ve faz kontrolleri ile uyumlu tüm formatlar

Giriş : Hat düzeyinde RCA fono jakı

Gerilim : 100-240VAC 50/60Hz, ana besleme otomatik voltaj seçicili

Net ağırlığı : 23 libre (10 Kg)

Finiş : Piyano beyazı, Piyano siyahı

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın