WhatsApp Destek Hattı
Bang & Olufsen BeoSound 8 Genişlet
Bang & Olufsen BeoSound 8
  • Bang & Olufsen BeoSound 8
  • Bang & Olufsen BeoSound 8 Remote control
  • Bang & Olufsen BeoSound 8 IPAD
  • Bang & Olufsen BeoSound 8 IPHONE
  • Bang & Olufsen BeoSound 8 WTX - Micro Streamer
  • Bang & Olufsen BeoSound 8
  • Bang & Olufsen BeoSound8
  • Bang & Olufsen BeoSound 8
  • Bang & Olufsen BeoSound 8 White
  • Bang & Olufsen BeoSound 8

Bang & Olufsen BeoSound 8

Bang OlufsenBang Olufsen

CA4536

Kullanılmış

     

     

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI45 116 TL
EURO1 250 €
DOLAR1 365 $
POUND1 052 £

Bang & Olufsen BeoSound 8

Advance Acoustic WTX MicroStream

Çok sayıda bağlantı seçeneği

BeoSound 8'in tek kullanımının bir yerleştirme istasyonu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Bunu, nasıl yaşadığınıza göre tasarlanmış esnek bağlantı seçeneklerine sahip bir hifi istasyonu olarak düşünün.

PC'niz veya Mac'iniz için güçlü bir hoparlöre mi ihtiyacınız var? Sadece BeoSound 8'inizi bağlayın ve işte bu kadar. Bilgisayarınızdan daha önce hiç olmadığı kadar tam, zengin ses duyacaksınız. Ayrıca, çekici BeoSound 8'in kurulumunuza katacağı güzelliği de takdir edeceksiniz.

İPhone'unuzu yerleştirmek zorunda kalmadan BeoSound 8'de müzik dinlemek ister misiniz? Airport Express ile, yuvaya yerleştirme sırasında bağlı kalmak zorunda kalmadan telefonunuzu kullanmak kolaydır. Siz ve telefonunuz kanepede dinlenirken, en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Bu arada telefonunuzun da bataryası dolacaktır. Dilerseniz bir bluetooth adaptörü takarak tüm kaynaklara kablosuz erişim sağlayabilirsiniz.

 

Oda Adaptasyon anahtarı

Herhangi bir yerleşimde mümkün olan en iyi ses için BeoSound 8, Bang & Olufsen'in benzersiz oda adaptasyon anahtarı ile donatılmıştır

BeoSound 8, yaşam alanınıza kolayca sığacak esnek yerleşim seçenekleri sunar. Özel bir duvar braketi kullanarak duvara asabilir veya hoparlörlerin yüzeyin üzerinde milimetrelerce yüzüyormuş gibi görüneceği bir yan masaya yerleştirebilirsiniz. BeoSound 8'inizi bir köşeye yerleştirmeyi tercih ederseniz konik hoparlör sırtları mükemmeldir. Ancak bir hoparlörün performansı, odadaki fiziksel konumundan güçlü bir şekilde etkilenir ve duvarlar özellikle bas seviyesini karıştırarak "birlikte çalma" eğiliminde olacağından, köşe yerleşimi özellikle zor olabilir. Neyse ki, Bang & Olufsen'in bir çözümü var.

BeoSound 8, hoparlörlerin performansını sistemin bir köşeye, duvara yaslanıp yaslanmadığına veya serbestçe durup durmadığına göre ayarlayan manuel bir konum anahtarı aracılığıyla yerleşimine göre ayarlanabilir. Üç anahtar konumu, farklı odalarda farklı pozisyonlarda alınan çok sayıda ölçüme dayanarak bir oda yanıt hedefine göre öncelikle bas kanalının eşitlenmesini değiştirecektir.

Bu benzersiz Bang & Olufsen özelliği, tam bir yerleştirme özgürlüğü ile her zaman doğru ses üretimi sağlamak için tanıtıldı.

Uyarlanabilir Bas Doğrusallaştırma (ABL)

ABL, küçük odalarda bas frekanslarını artırmak için Bang & Olufsen patentli bir çözümdür. İşlem, daha iyi bas üretimi için yerleşik amplifikatörlerde ve sürücü birimlerinde normal dinleme seviyelerinde fazla kapasite kullanır. Ancak ABL, sürücü biriminin daha yüksek ses seviyelerinde ekstra güçlendirmeleri kaldıramama riskini de beraberinde getirir. Bunu çözmek için bang & Olufsen, ses seviyesini izlemek için bir elektrik devresi geliştirdi, böylece müzik daha düşük frekanslı alanlarda zirve yaptığında ve belki de ses kalitesini bozmaya veya sürücü birimine zarar vermeye yaklaştığında, bas sinyali buna göre azaltılır.

Bang & Olufsen, BeoLab 9 gibi üst düzey hoparlörler için Uyarlanabilir Bas Doğrusallaştırmayı geliştirmiş olsa da, bu işlem, küçük alanlarda seslerini geliştirmek için BeoSound 8'dekiler gibi küçük hoparlörlerde de kullanılabilir.

 

Bang & Olufsen deneyimini yanınızda taşıyın

Artık her yere gidebilir ve Bang & Olufsen'in özel tasarımını ve üstün kullanım kolaylığını iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda yanınızda taşıyabilirsiniz. Eve döndüğünüzde değişen tek şey, oynatıcınızı BeoSound 8'e yerleştirirken sizi çevreleyen sesin yüksekliği ve dolgunluğudur.

iTunes üzerinden sunulan BeoPlayer uygulaması, üstün müzik tarama, binlerce internet radyo istasyonu ve gelişmiş bir çalar saati cebinize getirir. Ücretsiz sürüm, dünyanın dört bir yanından 13.000'den fazla internet radyo istasyonuna yükseltme seçeneği ile aralarından seçim yapabileceğiniz 20 harika istasyon sunar. Gelişmiş zamanlama seçeneklerinin yanı sıra, çalar saat size nazik zil sesi veya müzik sesine uyanma arasında bir seçim yapmanızı sağlar.

Nerede olursanız olun Bang & Olufsen ile kendinizi evinizde hissedin.

Cihaz ve dock arasında mükemmel uyum

BeoPlayer uygulaması, iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın görünümünü ve deneyimini Bang & Olufsen sisteminize uyacak şekilde dönüştürür. BeoSound 8'e yerleştirildiğinde, BeoPlayer uygulaması internet radyosunu ve BeoCom 5'ten tanıyabileceğiniz zarif ve renkli saat tasarımını cihazınıza ekleyerek nazik bir zil sesine veya en sevdiğiniz radyo istasyonuna uyanmanızı sağlar. Saatin rengini hoparlörlerin ön kumaşına uyacak şekilde bile özelleştirebilirsiniz.

Eksiksiz bir tasarım, tutarlılık ve kolaylık paketi.

Bunları biliyor muydunuz?

BeoSound 8'deki yerleştirme desteği, ince bir iPod touch, iPhone veya iPod'dan daha hantal iPad'e kadar çeşitli aygıtlara uyum sağlayacak şekilde uyarlanır. Piyasadaki başka hiçbir yerleştirme istasyonu iPad'i bu kadar zarif bir şekilde desteklemez.

"Made for iPod", "Made for iPhone" ve "Made for iPad", bir elektronik aksesuarın sırasıyla iPod, iPhone veya iPad'e özel olarak bağlanacak şekilde tasarlandığı ve geliştirici tarafından Apple Performans Standartlarını karşıladığı onaylandığı anlamına gelir.

Teknik özellikleri

Güç Tüketimi: Tipik: 10W, Beklemede: 0,4W

Hoparlör Kabini Prensibi: Mühürlü kutu

Etkili Frekans Aralığı (-10 dB yeniden ölçülür. Ref seviyesi (200-2000 Hz): 38,3 - 24.000 Hz

Bağlantılar: iPod/iPhone/iPad konektörü, RCA giriş ile USB Line-in

Boyutlar (G x Y x D / Ağırlık): 66,1 x 23,9 x 16,4 cm / 4,25 kg

Malzeme(ler): Boyalı plastik, alüminyum ve kumaş

Bir değerlendirme yazın

Bang & Olufsen BeoSound 8

Bang & Olufsen BeoSound 8