WhatsApp Destek Hattı
Bang&Olufsen Beosound 2 GOLD Genişlet
Bang&Olufsen Beosound 2 GOLD
 • Bang&Olufsen Beosound 2 GOLD
 • Bang&Olufsen Beosound 2 COLOR
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2
 • Bang&Olufsen Beosound 2 SILVER
 • Bang&Olufsen Beosound 2 BRONZE
 • Bang&Olufsen Beosound 2 BEJ

Bang&Olufsen Beosound 2

Bang OlufsenBang Olufsen

CA3506

Yeni

    

               

GOLD Rengi

Fiyat renge göre farklılık göstermektedir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI139 000 TL
EURO3 851 €
DOLAR4 206 $
POUND3 240 £

             

Beosound 2

bang&olufsen_beosound_ii_2_camarossaudio

BANG OLUFSEN BEOSOUND 2

BeoSound 2, odayı dolduran 360 derece ses performansı, sağlam ve göze çarpmayan alüminyum tasarım profili ile güçlü bir kablosuz hoparlör sistemidir.
BeoSound 2 bir çekicilik gibi çalışır; kurulum, bağlantı ve kolaylık ve hız ile oynayın. Ve Bluetooth, AirPlay, Spotify Connect, Chromecast yerleşik veya DLNA mevcut seçeneklerin hepsine kadar bağlantı seçeneği mevcuttur.

BANG OLUFSEN BEOSOUND 2 SES SİSTEMİ

Bluetooth veya WIFI ile en sevdiğiniz müzik uygulamalarından doğrudan faydalanın veya Bang & Olufsen uygulaması aracılığıyla tam Bang & Olufsen deneyimini yaşayın.

Spotify, Deezer, QPlay ve TuneIn hepsi entegre olup, milyonlarca şarkıya ve binlerce çalma listesine ve radyo programlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar hatta dinlemeye başlamak için telefonunuzu veya tabletinizi çıkarmanız gerekmez. Akış hizmetleri BeoSound 2’ye dahil olduğundan, mobil cihazınızdaki pil ömrünün korunmasının ek yararı vardır, çünkü hoparlör doğrudan buluttan akar. Bu özellik ayrıca, telefonunuzu, aramaları, metinleri ve oyunları, müziği kesintiye uğratmadan kullanmaya devam etmenizi sağlar. Multiroom teknolojisi ile Bang & Olufsen ve B & O PLAY ürünlerinizi tek bir kablosuz sistemde bağlayabilirsiniz.

BeoSound 2’nin üstüne basit bir dokunuşla, müzik deneyimini otomatik olarak başlatır veya buna katılırsınız.
Farklı odalarda farklı müzik çalabilir veya evinizde aynı ses akışını sağlayabilirsiniz. Bang & Olufsen TV’nizi bile kurulumda kullanabilirsiniz. TV’nin sesini diğer odalara göndermek veya müzik dinlemek için TV hoparlörünü kullanabilirsiniz.

BEOSOUND 2

Konik aluminyum gövdeler, taban ünitelerinin alt kısımlarının altından dışarı çıkmasına izin vererek yerden biraz yukarıda durmaktadır. Akustik nedenlerden ötürü üstte biraz açıklar, ama bunun dışında yüzeyde tekdüze bir ifadeyle karşılandınız böylece deneyimlediğiniz şey sağlamlık ve hassasiyetle azaltılmış bir tasarımdır. Ve alüminyuma ait yapılara daha yakından baktığınız zaman, bunun neredeyse bir alet gibi oluşmasıyla elde edildiğini hissedersiniz. Alüminyum bizim için önemli bir malzemedir ve tamamen tasarım açısından seçilmemiştir; ancak kapalı bir alüminyum kabin, malzeme sertliği, eklemlerden ve köşelerden uyumsuzluktan kaçınma ve bozulmanın ortadan kaldırılması sayesinde en iyi akustik özellikleri sağlar. 360 derecelik ses seviyesinde kendinizi tamamen bırakın . Konuşacağınız ses , konuşmacı nerede yerleştirilirse yerleştirilsin ve nerede olursanız olun , küresel , güçlü ve hassastır .

T inç tweeter bir reflektöre doğru aşağı doğru oynar ve küresel ses profili tweeter yerleşiminin ve hoparlörün üst ve alt kısmı arasındaki açıklığın bir sonucudur. Akustik Lens Teknolojisi, yüksek frekansları oda çevresinde yatay olarak yayar, zeminden ve tavandan yansımaları azaltır, böylece ses performansı değişmez ve her zaman idealdir.
İki adet 2 inçlik orta kademe sürücüler, daha geniş bir ses spektrumu ve müziğinizle ilgili daha fazla ayrıntı sunarak karmaşık ızgara sisteminin altında arka arkaya yerleştirilir.
5 inçlik bas sürücüsü, kabinin tüm kapasitesini kullanmak ve odaya eşit olarak yayılan bir ses sağlamak için baş aşağı yerleştirilmiştir. Adaptif Baslı Lineerizasyon, amplifikatörlerdeki ve sürücü ünitelerindeki artı kapasiteyi size daha da fazla bas getirirken aynı zamanda sesin aşırı doruklarını izlemek ve ayarlamak için harcar.

KONTROLLER

Beosound 2, varlığınızı algılayan ve kontrol ara yüzünü otomatik olarak size doğru çeviren yerleşik bir yakınlık sensörüne sahiptir. Hoparlörün üst kısmı minimalist bir kontrol paneli olarak çalışır. En sevdiğiniz radyo istasyonunu başlatmak için hafifçe vurun, sesi ayarlamak için çarkı çevirin ve parçaları değiştirmek için kaydırın.

EVİNİZDE NASIL GÖRÜNDÜĞÜNE BAKIN

Hoparlörleri kendi evinizde görmek için Bang & Olufsen AR uygulamasını indirin

Ürünleri istediğiniz yere yerleştirin ve iç stilinize uyacak şekilde özelleştirin.

Sadece sesinizle daha fazlasını yapın

Google Asistan ile Beosound 2. Sadece sesinizle evde kolayca müziğin keyfini çıkarabilirsiniz; En sevdiğiniz müziği çalabilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve dinlediğiniz şarkıyla ilgili bilgileri eller serbest olarak bulabilirsiniz. Ayrıca sadece sesinizi kullanarak gününüzü planlayabilir, alarm kurabilir ve evinizdeki akıllı cihazları kontrol edebilirsiniz.

bang&olufsen_beosound_ii_2_camarossaudio

Teknik özellikleri

Bluetooth Sürümü : 4.2

Kablosuz internet : Wi-Fi/WLAN 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz) Yüksek performanslı akış için Wi-Fi

Akış hizmetleri : Airplay 2 Beolink Çok Odalı Chromecast Dahili

Entegre müzik hizmetleri : Deezer (Deezer HiFi dahil) TuneIn internet radyosu QPlay 2.0 (Çin'e Özel)

Girdiler ve çıktılar : 1 x Şebeke Bağlantısı 1 x Ethernet 10/100 Mbit/sn 1 x 3,5 mm mini jak, sense ile hat girişi

Sesli Asistan Entegrasyonu : Google Voice Assistant yerleşik

Uzaktan kumanda : Bang & Olufsen Uygulaması Beosound Essence Remote Beoremote One BT

Önerilen Oda Boyutu : 10-60 m² 100-600 ft²

Hoparlör Yapılandırması : 1 x ¾" tweeter 2 x 2" orta aralık 1 x 5 ¼" woofer

Amplifikatör : 1 x 40 watt D sınıfı tweeter için 2 x 11 watt D sınıfı orta aralık için 2 x 20 watt D sınıfı woofer için

Frekans aralığı : 33 - 23.400 Hz.

Maksimum Ses Basıncı Seviyesi @1m : 94 dB SPL

Bas Yeteneği : 84 dB SPL

Stereo Eşleştirme : Stereo dinleme deneyiminin keyfini çıkarmak için iki Beosound 2'yi eşleştirin. Google Home üzerinden stereo

eşleştirmeyi kurun.

Gelişmiş Ses Özellikleri : Akustik Lens Teknolojisi Akustik Yerleşim Ayarları Uyarlanabilir Bas Doğrusallaştırma Termal Koruma

Özelleştirilebilir Ses EQ : Bang & Olufsen Uygulaması aracılığıyla kullanılabilir ve tamamen özelleştirilebilir ön ayarlar

Tasarımcı : Torsten Valeur, David Lewis 

Malzemeler : Alüminyum

Ağırlık : 4,1 kg

bang&olufsen_beosound.jpg

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Bang&Olufsen Beosound 2

Bang&Olufsen Beosound 2