WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Focus 50 Genişlet
Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50 COLOR
 • Dynaudio Focus 50 Black High Gloss
 • Dynaudio Focus 50 Blonde Wood
 • Dynaudio Focus 50 White High Gloss
 • Dynaudio Focus 50 REMOTE CONTROL
 • Dynaudio Focus 50 Walnut Wood
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50 Rear
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 10 - 30 - 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50
 • Dynaudio Focus 50 Walnut Wood
 • Dynaudio Focus 50 Black High Gloss
 • Dynaudio Focus 50 Blonde Wood
 • Dynaudio Focus 50 White High Gloss

Dynaudio Focus 50

DynaudioDynaudio

CA3926

Yeni

    

     

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI411 247 TL
EURO11 800 €
DOLAR12 746 $
POUND10 038 £

Dynaudio Focus 50

Eksiksiz kablosuz ses sisteminiz

Focus 50, kablosuz müzik sistemlerinin zirvesidir. En prestijli hoparlörlerimizin tüm ağır referanslarına sahip bir içerik sisteminde tüm detaylar.

Focus 50, bağlantılarla dolu aktif bir kablosuz stereo hoparlör sistemidir. Odanızı ve raflarla kabloları doldurmadan, gerçekleştirmek, bu tam boyut için.

MacBook, iPad veya iPhone'unuzdan Apple AirPlay 2 kablosuz bağlantı kurun; Android kullanımızdan, tabletinizden veya Chromebook'unuzdan Google Chromecast ile; Spotify Connect veya Tidal Connect'i kullanarak… üzerinde Spotify veya Tidal olan herhangi bir şey. Roon ile bağlantı kurun; Bluetooth üzerinden. Hatta dijital dijital kaynaklarınızı koaksiyel optik dijital girişler aracılığıyla, analog kaynaklarınızı (pikaplar 8 kanallı makineler ve Edison Konser Fonografları dahil) hat bağlantısı veya uyumlu bir bağlantı aracılığıyla ve ağ cihazlarınızı Ethernet veya Wi-Fi üzerinden bağlayabilirsiniz. .

Focus 50, steril dinleme mağaraları için değil, oturma odaları için tasarlanmıştır. Sevdikleriyle harika bir ses paylaşmak isteyenler için tasarlandı (onları davet edin ve bağlantı kurmalarını sağlayın… ama tekrar ayrılmalarında bol şans). Bu nedenle yerleşik WiSA akışına da sahibiz. Focus 50, TV'nize (ve dolayısıyla ona bağlı herhangi bir şeye) kablosuz olarak bağlanabilir ve devasa bir AV alıcısı/kablo dolaşması/ekipman sehpası kombinasyonunun yerini alabilir. Tek dezavantajı? Kediniz artık amfide kendini ısıtamayacak…

Basit kurulum, güçlü performans

Kutuyu açmaktan dinlemeye geçmeniz beş dakikadan uzun sürseydi şaşırırdık. Hoparlörleri prize takın, beraberindeki Dynaudio uygulamasını başlatın, kılavuzlu kurulum talimatlarını izleyin (bu, ağınıza bağlanmanızı sağlar ve hoparlörlerinizi optimize etmenize yardımcı olur) ve hepsi bu kadar.

Focus 50 yalnızca iki kabloya ihtiyaç duyar: her bir elektrik fişi için bir tane. Bunun nedeni, amplifikatörlerinin yerleşik olmasıdır. Her hoparlör için yalnızca bir amplifikatör değil, her bir sürücünün, tam olarak o üniteyle çalışmak üzere özel olarak ayarlanmış ve optimize edilmiş kendi amplifikatörü vardır. Hiçbir şeye uymayan tek boyutlu amplifikasyondan taviz vermek yok, bileşen eşleştirme ile uğraşmak yok, toz toplayan kablolar yok.

Her hoparlörde üç adet D sınıfı amplifikatör bulunur: Cerotar tweeter için bir 110W ünite, neodimyum orta kademe sürücü için 280W amplifikatör ve ikiz Esotec+ bas sürücüleri için bir 280W amplifikatör (paralel olarak sürülür). Hepsi Kopenhag'daki Pascal'daki ortaklarımızdan geliyor, güçlü Core profesyonel stüdyo sistemlerimiz için enerji santralleri oluşturmak için birlikte çalıştığımız şirket. Tepe güç, soruyorsun? Harika bir 1000W. Focus 50s ve kulaklarınız emin ellerde.

Tüm bu güç, Core ve LYD pro serilerimizde kullandığımız tiple aynı olan gelişmiş DSP (dijital sinyal işleme) teknolojisi ile sıralanır. Uygulamada kurulum sırasında, hoparlörlere odanın neresinde olduklarını (duvarın yanında, bir köşede veya boş alanda) söyleyin ve bu konum için performanslarını optimize etsinler. Ve siz (veya bir kurulumcu) kalibrasyonu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, tam özelleştirme için isteğe bağlı Dirac Live teknolojisi vardır.

Manyetik ızgaranın takılı olup olmadığını hesaba katan özel EQ ön ayarları bile ekledik… ve bunları etkinleştirmek için herhangi bir şey yapmanız gerekmez (tabii ki söz konusu ızgarayı takmanın yanı sıra). Hoparlördeki otomatik algılama teknolojisi, ızgaranın ne zaman açık veya kapalı olduğunu anlar ve 'Y' şeklindeki ışık, bildiğini size bildirmek için kısa bir süre mavi yanar.

 

Ve yüksek ses seviyelerinde hoparlörün zarar görmesini önlemek için, seviye yükseldikçe woofer sapmasını azaltan özel bir kayar yüksek geçiş filtresi tasarladık.

Geleneksel Dynaudio uzmanlığı

Ürün yelpazemizde yeni amiral gemisi donanımları kullanabilmekten her zaman heyecan duyuyoruz. Focus 50, yüksek kaliteli Contour and Confidence pasif hi-fi ailelerimizde kullanılan teknik ve teknolojilerden büyük ölçüde yararlanır.

Örneğin, yumuşak kubbeli Cerotar tweeter, Confidence'ın Hexis iç kubbesini kullanır. Hava akışını optimize etmek ve istenmeyen rezonansları en aza indirmek için oyun yüzeyinin hemen arkasında bulunan akıllı bir ekstra parçadır. Arkasında, hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak için bir stronsiyum karbonat Ferrit+ mıknatıs sistemi bulunur. İngilizce'de bu, daha uzun süre dinlemesi daha kolay olan daha tatlı, daha net tiz anlamına gelir.

Tweeter'ı tamamlayan, ödüllü Contour 60'tan türetilen özel bir orta kademe sürücüsüdür (Odak serisindeki tek sürücü). Güçlü neodimiyum mıknatıs, cam elyaf ses bobini ve ticari marka Dynaudio alüminyum içeren 15 cm'lik bir ünitedir.Bu filo ayaklı ünite, orta frekanslarda sıkı bir tutuş sağlarken daha fazla çeviklik sağlamak için hafif mıknatıs ve bobin malzemeleri kullanır. Ve sizin için bu, Kontur düzeyinde performans anlamına gelir.

Alt ucu kullanmak, bir çift 18 cm Esotec+ woofer'dır. Sıkı, güçlü bas sağlamak için hem Confidence hem de Contour'dan damlama teknolojisini kullanırlar. Ancak diğer Focus modellerinden farklı olarak, Ferrite+ mıknatısın içinde bakır bir ses bobini bulunur. Bunun nedeni, saf bir bas sürücüsü olarak bu sürücünün çevik orta kademe tonları yeniden üretmesine gerek olmamasıdır ve bu nedenle daha fazla hareketli kütleye sahip olabilir. Güç ve kontrol önde ve merkezdedir.

 

Yaşam için tasarlandı

Hile yok, saçmalık yok sadece temiz, şık Danimarka tasarımı ve işçiliği. Sürücülerin etrafındaki eloksallı fırçalanmış alüminyum kapak halkalarından, hoparlör ızgarasının üstündeki ince Dynaudio logosuna ve hafifçe parlayan ışığa (hoparlörün ne yaptığını size bildirmek için renk değiştiren) kadar, Focus 50'nin parça gibi görünmesini sağladık.

Parmaklarınızı güzel açık damarlı Blonde Wood ve Walnut Wood yüzeylerde gezdirin ya da camsı High Gloss Black ve High Gloss White cilaya hayran kalın. Hafifçe sivrilen kabinin şeklini alın. Arka plakaya bile özel işlem yapıldı.

Focus 50, üstün kaliteli kablosuz hi-fi sistemidir. Modern dijital akış teknolojisinin tüm avantajlarıyla gerçek odyofil kalitesi. Yeni bir şeyler dinlemenin zamanı geldi…

 

Teknik özellikler

Analog girişler (birincil hoparlör): 2x RCA

Dijital girişler (birincil hoparlör): 1x Toslink - 1x RCA

Çıkışlar (birincil hoparlör): 1x RCA (hoparlörler arası bağlantı için) - 1x Alt RCA -         1x Tetik

Dijital girişler (istemci hoparlörü): 1x RCA (hoparlörler arası bağlantı için)

Kablosuz hoparlörler arası bağlantı: WiSA (24 bit/96 kHz'e kadar)

Ağ: Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth

Frekans yanıtı (±3dB @ 85dB): 20Hz-22kHz

Frekans yanıtı (-6dB dinamik): 18Hz-36kHz

Kutu prensibi: Kapalı - Mühürlü

Crossover: 3 yollu DSP tabanlı

Geçiş frekansları: 390Hz / 4.7kHz

Bas hoparlörü: 2x 18cm MSP

Orta seviye: 14cm MSP

Tweeter: 28 mm yumuşak kubbe

Amplifikatör gücü: 280W (woofer'lar) - 280W (orta seviye) - 110W (tweeter)

AC güç girişi: 100-240V 50/60Hz

Bekleme güç tüketimi: < 0,5W

Maksimum güç tüketimi: 280W

Ağırlık: 33,5 kg / 72,8 lb

Boyutlar (G x Y x D): 215x1140x305mm - 81⁄2 x 447⁄8 x 12in

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 305 x 1187 x 401 mm - 12 x 463⁄4 x 153⁄4in

Finiş: Siyah Parlak, Beyaz Parlak, Sarı Ahşap, Ceviz Ağacı

Grill: Siyah manyetik Akıllı Izgara artı otomatik algılamalı EQ

    dynaudio_focus_30_wireless-speaker (1).j

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın