WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Xeo 10 Genişlet
Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10 color
 • Dynaudio Xeo 10 remote control
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10
 • Dynaudio Xeo 10 inputs
 • Dynaudio Xeo msp woofer basket
 • Dynaudio Xeo 10 board

Dynaudio Xeo 10

DynaudioDynaudio

CA3644

Yeni

             what-hifi-review-logo_1.jpg

Stok sorunuz..

Daha Fazla Detaylar

XEO10

Tamamen yeni Xeo 10 kablosuz aktif hi-fi hoparlör, "çok yönlülüğün" "ödün vermek" anlamına gelmediğini kanıtlıyor.

Bir rafa koyun, masanın üzerinde, stantlarda, nerede ve nasıl kullanırsanız kullanın, 45 yıllık ses uzmanlığından beklediğiniz tüm performansı garanti edersiniz.

Xeo 10, eski Xeo 2 modelini yeni bileşenler, yeni ayarlar ve yeni kaplamalarla günceller ve iyileştirir… Emin olun bu sadece yeni bir görünümden çok daha fazlasıdır.

 

Xeo 10: özellikler 

Yeni Xeo 10'u eski bir Xeo 2'nin yanına yerleştirirseniz, fark edeceğiniz ilk şey daha pürüzsüz, daha şık tasarım olacaktır. Sürücü bölmeye arkadan monte edilmiştir. Yani artık görünür vidalar yok ve yekpare alüminyum ön bölme yeniden fırçalanmıştır. Xeo 10, Siyah Satin (siyah bölmeli ve ızgaralı) veya Beyaz Saten (gri bölmeli ve ızgaralı) kaplamalarda mevcuttur. 

Süper rijit kompozit kabinin içinde yeni, optimize edilmiş 14 cm MSP woofer 28 mm yumuşak kubbeli tweeter benimsenmiştir.

 

Ve bu aktif bir hoparlör olduğundan, her sürücünün kendi özel 65W dijital amplifikatörü vardır. Bu, yalnızca çalıştırdığı sürücü için her bir amfi üzerinde ince ayar anlamına gelmez, aynı zamanda hoparlörün genel performansı üzerinde daha da fazla kontrole sahip olduğumuz anlamına gelir.

 Xeo 10, daha iyi yüksek hacimli performans için geliştirilmiş sınırlayıcı algoritmaları ile güncellenmiş bir ayara ve ayrıca daha yüksek bir teorik geçiş  noktasına sahiptir, bu, tweeter'ın woofer'ın üst sınırıyla daha büyük bir örtüşme için frekans aralığında daha derine ulaşabileceği anlamına gelir.

 

Tabii ki, Xeo 2'yi ödüllü yapan her şeye hala sahip olursunuz: doğrudan girişler, dokunmaya duyarlı ses kontrolleri ve konuma duyarlı kontroller ( hoparlörlere boş alanda, duvara ya da köşeye ve performanslarını buna göre ayarlayacaklardır ). Bu gerçek yüksek çözünürlüklü 24 bit/96 kHz performans ve isteğe bağlı Dynaudio Connect kutusuyla uyumluluktan ( size daha da fazla giriş, DLNA, çok odalı ses ve daha fazlasını sağlar ) bahsetmeye gerek yok.

 

Üstüne üstlük, yerleştirmede büyük esneklik için isteğe bağlı Dynaudio masa standı ve özel duvar montajının yanı sıra Vesa 100 montaj parçalarıyla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Teknik özellikler

Analog girişler:  Mini jak, RCA stereo

Dijital girişler: Toslink

Kablosuz: 24-bit / 96kHz

Frekans yanıtı (±3dB): 40Hz – 21kHz

Kutu prensibi: Bas refleksi

Yol: 2 yönlü DSP tabanlı

Geçiş frekansları: 5000 Hz

Bas hoparlörü:  14cm MSP

Xeo bölüm 1 için teknik özellik sayfası

Tweeter: 28 mm yumuşak kubbe

Amplifikatör gücü: 2 x 65W

AC güç girişi: 100V – 240V, 50/60Hz

Bekleme güç tüketimi:  <0.5W

Maksimum güç tüketimi: 100W

Ağırlık:  4kg / 8.8lbs

Boyutlar (G x Y x D): 173 x 255 x 154 mm

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 173 x 255 x 164 mm

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın