WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Xeo 20 Genişlet
Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20 color
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20 board
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20
 • Dynaudio Xeo 20

Xeo20

Yeni Xeo 20, eski Xeo 4'te sevdiğimiz her şeyi alıyor, onları daha da sevdiğimiz şeylerle güncelliyor ve birkaç yeni sürpriz ekliyor.

 Dynaudio yenilenen seride köşeleri yuvarlatmış ve kenarları yumuşatmıştır. Kızılötesi alıcıyı daha düzgün ve daha temiz bir görünüm için woofer'ın üstünden altına taşıdılar ve İskandinav sadeliği için metal sürücü parçalarını siyah yaptılar.

 Hoparlörü parçalara ayıracak olsaydınız ( gerçekten bunu yapmamanız gerekir ), içeride de bir o kadar çok gelişme görürdünüz. 14 cm Esotec MSP sürücüsü ve 28 mm Esotec yumuşak kubbe tweeter ( her ikisi de  alüminyum  ses bobinleri ve yenilikçi mıknatıs sistemleri dahil olmak üzere efsanevi Dynaudio teknolojisi ile donatılmıştır ) her biri kendi 65W dijital amplifikatörleri tarafından desteklenmektedir. Ve tek bir boyut her zaman herkese uymadığı için, her bir amfi güç verdiği sürücü için hassas bir şekilde ayarlanmış ve optimize edilmiştir. Bu da hoparlörlerin performansları üzerinde inanılmaz bir kontrol sağlar.

 Xeo 20: profesyonel stüdyo hoparlörlerinden esinlenmiştir. 

Xeo 20'nin ayarı, müzik prodüksiyonunun ön saflarında çalışan ünlü LYD 5 profesyonel stüdyo monitörlerine dayanmaktadır . Size sanatçıdan karıştırma masasına ve oturma odasına kadar doğrudan bir hat verir… ne duyduysanız onu alırsınız.

 Güncellenmiş ürün yazılımı, geliştirilmiş kompresör ve sınırlayıcı algoritmaları ve basitleştirilmiş bir crossover içerir. Bu, inanılmaz entegrasyon, geliştirilmiş bas ve çok daha iyi eksen dışı performans için sürücülerin frekans aralıkları arasında daha büyük bir örtüşme anlamına gelir… Köşe, duvar ve boş alan yerleşimleri için hoparlör konumu telafisini geliştirmek için DSP kartını ( dijital sinyal işleme ) basitleştirdik. Bu arada, yuva tipi bir bas bağlantı noktası, düşük frekans performansını daha da iyileştirmek, sıkılaştırmak ve geliştirmek için hareketli hava aşamasını yönetir.

 Xeo 20: doğrudan girişler 

Yeni Xeo 20 ayrıca doğrudan girişler barındırır, bu nedenle mevcut ekipmanınızı takmak için herhangi bir harici kutu eklemenize gerek yoktur ancak kablosuz 24-bit/96kHz yüksek çözünürlüklü ses dahil olmak üzere daha fazla seçenek istiyorsanız, isteğe bağlı Dynaudio Bağlantı kutusu ( connect ) kullanabilirsiniz.

 Ana hoparlörün ( sol veya sağ kanal olarak ayarlanabilen ) arkasını çevirdiğinizde, tüm kaynaklarınız için 24-bit/192kHz Toslink dijital optik , stereo RCA fono ve 3.5mm mini jak girişleri bulacaksınız .

 Kablo kullanmak istemiyor musunuz? Herhangi bir uyumlu cihazdan kablosuz olarak akış yapabilmeniz için yerleşik aptX Bluetooth bulunmaktadır. Ve Xeo 20 hoparlörler  24/96 yüksek çözünürlüklü bir sinyal kullanarak birlikte iletişim kurduğundan, müziğinizde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacağınızı bilirsiniz.

Koltuğunuzdan kalkmak istemiyorsanız , yeni uzaktan kumandanın Xeo 20'nin doğrudan girişleri ve Dynaudio Connect kutusu ile ve eskisinden daha uzun bir mesafede çalıştığını görebilirsiniz.

 Xeo 20, isteğe bağlı Stand 10 ve Stand 20 ile çalışmak üzere tasarlanmıştır ve ayrıca Vesa 100 montajları için yerleşik hükümler vardır

dynaudio_xeo_20_camarossaudio (10).jpg

Teknik özellikler

Analog girişler:  Mini jak, RCA stereo

Dijital girişler: Toslink

Kablosuz: 24-bit/96kHz

Frekans yanıtı (±3dB): 40Hz – 21kHz

Kutu prensibi: Bas refleksi

Karşıdan karşıya geçmek: 2 yönlü DSP tabanlı

Geçiş frekansları: 4700Hz

bas hoparlörü: 14cm MSP

Tweeter: 28 mm yumuşak kubbe

Amplifikatör gücü: 2 x 65W

AC güç girişi: 100V – 240V, 50/60Hz

Bekleme güç tüketimi: <0.5W

Maksimum güç tüketimi: 100W

Ağırlık:  6,2 kg / 13,7 lb

Boyutlar (G x Y x D): 180x320x257mm

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 180 x 320 x 265 mm

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Xeo 20

Dynaudio Xeo 20