WhatsApp Destek Hattı
Electrocompaniet TANA SL-2 Genişlet
Electrocompaniet TANA SL-2
 • Electrocompaniet TANA SL-2
 • Electrocompaniet TANA SL-2 Driver
 • Electrocompaniet TANA SL-2 Size
 • Electrocompaniet TANA SL-2 BOX
 • Electrocompaniet TANA SL-2
 • Electrocompaniet TANA SL-2 Rear
 • Electrocompaniet TANA SL-2
 • Electrocompaniet TANA SL-2 control
 • Electrocompaniet TANA SL-2
 • Electrocompaniet TANA SL-2

                       

TANA SL2

" Tana serisini diğer bir çok rakibinden ayıran en temel farklar;

 Audiophile ses kalitesi, yüksek çözünürlük, arka plan sessizliği, Analog amplifikatör ve finişidir "

MADE IN NORWAY

electrocomponiet-tana.jpg

You tube music

Spotify

Tidal

Qobuz

Airplay

Airplay 2 (gelecekteki yazılım güncellemesi)

Chromecast (gelecekteki yazılım güncellemesi)

Türkçe menü

Kablosuz internet

internet radyosu

Bluetooth

DLNA

192kHz / 24bit DAC

150 watt A / B sınıfı amplifikatör

2 yönlü hoparlör

2 bas

“2’inci nesil TANA SL2 hepsi bir arada bir çözüm. O hem bir kablosuz hoparlör, hem bir ampli ve hem de bir streamer. Koleksiyonunuzdaki parçaları çalabiliyor ve aynı zamanda internetten de akış alabiliyor. Uygulaması veya bir web tarayıcısı üzerinden kolayca kumanda edilebiliyor. Müziğinizi mutfağınıza, çalışma odanıza veya salonunuza taşıyabilmeniz için mükemmel bir çözüm. TANA SL2’yi Tana L2 ile birleştirerek kablosuz bir HiFi stereo sistemi yaratabilirsiniz.


Üstünlüğün yeniden keşfi.

Birçok ödüle sahip TANA SL-1 ve L-1 kablosuz hoparlörlerin devamı olan 2’inci nesil Tana hoparlör, Norveç’in Tau kentinde yer alan tesislerimizde ses, işlevsellik ve performans bakımından iyileştirilerek firmamızın mühendisleri tarafından yeniden tasarlandı.

2’inci nesil Tana, güçlü ve dayanıklı bir kabinin içine yerleştirilmiş olan 150 Watt A/B sınıfı iyileştirilmiş amplisi sayesinde, hem ses bakımından sınıfının en iyisi haline geldi hem de Electrocompaniet imza sesini kompakt boyutlar içinde sunabilen bir hoparlör olarak öne çıktı.


Tana 2’in içerdiği streamer şunları desteklemektedir: Internet Radio, Tidal®, Tidal® Connect*, Qobuz®, Apple® AirPlay 2®*, Spotify® Connect, Roon Ready*. Cihazın  ayrıca Bluetooth uyumluluğu vardır. Tana’nın  üzerinde bulunan 2 dijital giriş üzerinden dijital kaynak bağlantısı yapmak mümkündür.  

Tek başına veya stereo olarak

Tana SL-2, stereo olarak sadece bir veya iki hoparlör kullanmak isteyip istemediğinizi seçmenize izin veren esnek bir hoparlördür. Bir mutfakta veya yatak odasında tek başına, hoparlör size iyi ve zengin ses verir. Tana L-2 ile birlikte stereo ses elde edebilirsiniz, böylece ses deneyimi size tamamen farklı bir alan hissi ve daha büyük bir ses görüntüsü verir. Ya da daha iyisi; Subwoofer Sıra L-1 ile daha fazla dolgunluk ve etki elde edersiniz!

Tana SL-2, EC Living serisinin 2. neslidir. Hoparlör, size daha dolgun ses sağlayan 2 bağımlı baslı daha sert bir şasi ve ilişkili uygulama ile tamamen yeni ve kendi geliştirdiği bir yazılım ile geliştirilmiştir. 

Tana L2 ile eşleştirip, Audiophile setup kurabillirsiniz.

Yeni ve geliştirilmiş amplifikatör

Tana SL-2'deki hoparlör unsurları, 150 watt'a kadar güç sağlayan yeni ve yükseltilmiş Sınıf A / B amplifikatör tarafından desteklenmektedir. Amplifikatörün elemanlar üzerinde çelik kontrole sahip olduğu ve Electrocompaniet'in imza sesini kolayca tanıyabileceği açıktır.

Kablosuz oynatma

Tana SL-2, modern enerji hizmetlerinde ihtiyacınız olan şeylerle iyi bir şekilde donatılmıştır. 

Spotify Connect, Tidal, ChromeCast (gelecekteki yazılım güncellemesi), Qobuz, WiFi, Airplay ve Bluetooth gibi özellik ve hizmetlerin desteğiyle, hoparlör tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. 

2 dijital giriş ile TV veya CD çalar gibi harici kaynaklara bağlanabilirsiniz.

Tam kontrol

Electrocompaniet'in yeni iOS ve Android uygulaması, tüm işlevleri ve ayarları kolayca kontrol etmenizi sağlar. Uygulama, son derece kullanıcı dostu olan yeni ve zarif bir kullanıcı ara yüzü ile yükseltildi.

 

Teknik özellikler

GÜÇ AMPLİFİKATÖRÜ

150 Watt Sınıf AB amplifikatör

 DAC 192kHz / 24bit

 32 bit kayan noktalı DSP

KABİNE

 Sert metal muhafaza

 İki yönlü pasif radyatör hoparlörü

BAĞLANTILAR

 Harici depolama için 1 x USB

 1x TOSlink ve COAX girişleri

 1x Ethernet 10/100/1000 Mbit / sn

KABLOSUZ BAĞLANTILAR

 MIMO ile Gelişmiş 802.11 AC WiFi

 96 kHz / 24bit kablosuz hoparlör bağlantısı

 Bluetooth ® 4.2

YAYIN ÖZELLİKLERİ:

 AirPlay ®

 AirPlay 2 ® 

 Spotify ® Connect 

 Qobuz ®

 TIDAL ® 

 TIDAL ® Connect 

 Roon Ready 

 DLNA

 İnternet Radyosu

 Bluetooth özellikli herhangi bir cihazdan Bluetooth akışı

  Gelecekteki yazılım güncellemesi.

DESTEKLENEN FORMATLAR:

 Aşağıdakiler dahil tüm popüler formatlar: WAV / WAVE, MP3, AAC +, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, WMA, 192kHZ / 24bit'e kadar,

DSD, DSD 128'e kadar (5,6 MHz)

BOYUTLAR

 H250 x W180 x D180 mm

 Ağırlık: 7 kg

electrocomponiet-control-volume.jpg

1973 yılındaki bir AES konferansında Dr.Matti Otala, kendisinin Transient Intermodulation (TIM) adını verdiği bir distorsiyonu tarifleyen bir belge sunmuştu. Norveçli bir kayıt ve yayın yapımcısı olan ve aynı zamanda da çok meraklı bir odyofil olan Svein Erik Børja da bu konferansta bulunuyordu.

Dr.Otala’nın TIM üzerine verdiği seminer sayesinde Svein Erik ses amplilerinde karşılaştığı işitilebilir kusurlara dair bir açıklamaya kavuşmuştu. Svein Erik Børja AES’ten aldığı belgeleri Electrocompaniet’e getirerek Dr.Otala’nın ve Dr.Jan Lohstroh’un kuramına dayanarak bir ampli üretip üretmeyeceğimizi sordu. Bunun üzerine birkaç tane prototip ampli üretildi ve elde edilen ses, transistörlü amplilere kıyasla umut vericiydi.   

Fakat Svein Erik Børja mükemmeliyetçi bir insan olarak, bu ampli tasarım yaklaşımının çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu hissetmeşti. O zamanlar high-end ses tasarımları hakkında pek fazla şey bilmiyorduk. Bu da araştırmamıza tarafsız bir bakış açısı kazandırmıştı ki bunun amplinin başarısına büyük katkıda bulunduğuna inanıyoruz. O zamanki ses tasarımcılarımızı  yeni “TIM’siz” ekolü diye adlandırılabilecek ekolün ilkleri olarak görüyoruz.    

Bunu izleyen 3 yıl daha fazla araştırma ve tasarımın geliştirilmesiyle geçti. Bu süre boyunca duyduğumuz şeyi pratik tasarım parametrelerine, frekans cevabına, vs. çevirecek yeni bir dil yaratmak zorunda kaldık. Transistörün normal DC karakter özelliklerinden ziyade AC (müzik) niteliklerini daha iyi tanımlayacak yeni bir metamatiksel denklem geliştirdik.    

Bu çalışmanın sonucunda ilk 2x 25W ünitemiz olan “The 2 Kanallı Ses Güç Amplisi” ortaya çıktı. Çalışmamız 1976 yılında Amerika’da bu konuda kutsal kitap sayılan The Audio Critic dergisince ürünün test edilip, şunların yazılmasıyla onanmış oldu:

“Ses delileri – çatlayın patlayın! Bu dünyanın en iyi ses veren amplisi.”

Bu ilk zamanlardan bugüne, Electrocompaniet’in tasarımları giderek gelişmiş ve ürün yelpazemiz daha da genişlemiştir. Bugün 50’den fazla ülkede temsilciliklerimiz mevcut ve ürünlerimiz ses endüstrisindeki en iyi ürünlerin arasında görülmektedir.   

Bizi o ilk günlerde harekete geçiren vizyonumuza halen sadığız:

Eğer müzik gerçekten önemliyse... 

Electrocompaniet 

EC Living müziği koşulsuz canlı yapar. 

EC Living, kablosuz HiFi müziği evinize getirmek için basit ve zarif bir yol sunar.

EC Living, en yüksek kalite standartlarına sahip tek bir kablosuz sistemde birleştirilebilen hoparlörlerin /

amplifikatörlerin ve akış cihazlarının kablosuz ve modüler bir ses sistemidir.

Bu bizim mirasımız sizin garantinizdir.

Derece 
2023-06-25

tana

I've had a lot of active speaker experience, tana is the best, audiophile standard.

  Derece 
  2023-06-15

  Gerçek bir HiFi

  Açıkçası eski modelini kısa bir süre deneyimleme şansım olmuştu. İlk jenerasyon dahi aktif sistemler için tüm algımı yıkmaya yetti. En kısa sürede bunu da deneyimlemek istiyorum.

   Derece 
   2023-06-10

   tana

   Much better with subwoofer, I use it at 60m2.

    Derece 
    2023-06-09

    Wifi

    Hi-end

     Derece 
     2023-06-07

     Tana

     Ne zamandır LS50 W2 almak düşüncesindeydim, Tana dinleyince aradaki inanılmaz farkı gördüm ve Tana aldım. Tana dinlemeden anfilli hoparlör almamanızı öneririm.

      Derece 
      2023-06-05

      ......

      Mükemmel...

       Derece 
       2023-06-04

       Aktif hoparlör

       Düne kadar kuşkuyla baktığım bu tarz hoparlörlerin geldiği nokta açıkcası beni çok şaşırttı. Hiç bir kablo karmaşası, bir çok uzaktan kumanda vs. olmadan uygulama üzerinden dilediğinize anında ve yüksek standartda ulaşabiliyorsunuz. Bence günümüzde üstelik bu seviyede müzik dinlemenin en pratik yolu. Teşekkürler Electrocomponiet ve camarossaudio.

        Değerlendirmenizi yazın! !

        Bir değerlendirme yazın

        Electrocompaniet TANA SL-2 All in one (Wireless Speaker / Streamer / Amp. )

        Electrocompaniet TANA SL-2 All in one (Wireless Speaker / Streamer / Amp. )