WhatsApp Destek Hattı
Mcintosh RS100 Genişlet
Mcintosh RS100
  • Mcintosh RS100
  • Mcintosh RS100
  • Mcintosh RS100
  • Mcintosh RS100

SATILDI

Mcintosh RS100

McIntoshMcIntosh

CA4363

Kullanılmış

        

Daha Fazla Detaylar

Mcintosh RS100

g958RS100-o_rightphone.jpg

McIntosh, günümüzün ses gereksinimlerine uyum sağlama esnekliğine sahip bir dizi yaşam tarzı ses ürünü sunar. Taşınabilir kod çözme amplifikatörlerinden kablosuz hoparlörlere, kulaklıklara ve akışlı ses ürünlerine kadar, müziğinizle yaşama şeklinize uyan bir çözüm sunuyoruz.

Patentli tasarımlarımızın ve teknolojilerimizin çoğu, bu yerleştirmesi kolay ve kullanımı kolay ses ürünlerine girmiştir. Tümü, efsanevi McIntosh ses kalitesini ve performansını sunmak için diğer ev ses sistemi bileşenlerimizle aynı yüksek standartlarda tasarlanmıştır.

 

McIntosh RS100 Kablosuz Hoparlör

RS100 kablosuz hoparlör, müzik akışı özelliklerini istediğiniz herhangi bir odaya kolayca eklemenizi sağlar.  Mevcut Wi-Fi ağınız üzerinden mobil cihazlarınızda kablosuz olarak müzik çalma özgürlüğü ve esnekliği sağlayan DTS Play-Fi ® teknolojisine sahiptir. Basitçe RS100'ü Wi-Fi ağınıza bağlayın, Play-Fi Apple veya Android mobil uygulamasını veya Windows masaüstü uygulamasını yükleyin ve ardından müzik akışı yapmaya hazırsınız. RS100, kendinizi McIntosh'un efsanevi ses kalitesi ve performans standartlarına (MB50 Akışlı Ses Oynatıcımız dışında başka hiçbir Play-Fi cihazında bulunmayan standartlar) tanıtmak için harika bir ilk parçadır.

Kablosuz hoparlör sisteminizi oluşturmaya başlamak için gereken tek şey tek bir RS100'dür; sisteminizi genişletmek için zamanla daha fazlası eklenebilir. Tek bir Wi-Fi ağına 16 adede kadar hoparlör bağlanabilir; bu, 8 ayrı odada stereo çalma için yeterlidir. Tüm cihazlarınıza Play-Fi uygulaması yüklendiğinde, her cihaz her odaya farklı müzik yayını yapabilir, bu da tüm aile üyelerine veya misafirlere odalarında duymak istediklerinin kontrolünü verir.

mcintosh-rs100 (11).jpg

Uygulamalar, kişisel müzik kitaplığınıza erişmenin yanı sıra Amazon  Prime Music, Deezer, KKBox, Pandora ® , Qobuz, QQMusic, Rhapsody ® , SiriusXM ® , Songza, Spotify ®  ve TIDAL ( liste değişebilir), RS100'ünüzde tüm müzik akışınızın keyfini çıkarmanıza izin verir. RS100, Amazon Works With Alexa sertifikalı bir üründür. RS100'ünüzü herhangi bir odadan çalıştırmak için Alexa kontrol cihazınızla konuşmanız yeterlidir. 2 Alexa uygulamasında RS100'ü Alexa Tercih Edilen Konuşmacınız olarak atayabilirsiniz, ardından üzerinde müzik çalmak için artık RS100'ü adıyla belirtmeniz gerekmez. Bağlı bir kontrol cihazına verilen "Alexa, ilk 40'ı oynat" kadar basit sesli komutlar, RS100'de oynatmayı başlatır.

Yalnızca akışla sınırlı olmayan RS100, akış dışı kurulumlarda kullanılmasına izin veren yardımcı girişi sayesinde esnektir; dinleme tercihinize uyum sağlamak için iki giriş arasında hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Donanım yazılımı güncellemeleri için bir USB bağlantı noktasıyla birlikte bir subwoofer çıkışı dahildir. İki dahili Wi-Fi anteni, sorunsuz oynatma için güçlü bir ağ bağlantısının sağlanmasına yardımcı olur; ayrıca bir USB-Ethernet adaptörü (dahil değildir) aracılığıyla ağınıza fiziksel olarak bağlanabilir.

DTS Play-Fi'nin diğer birçok akış seçeneğiyle karşılaştırıldığında büyük bir avantajı, Kritik Dinleme moduyla Ocak 2017 itibarıyla 24 bit/192 kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü dosyaların yerel olarak oynatılabilmesidir. Bu özelliği kullanmak için Play-Fi uygulamasını en son sürüme yükleyin). .mp3, .m4a, .flac ve .wav dosyaları dahil olmak üzere birçok yaygın ses formatı RS100 ile uyumludur; DLNA desteklenir.

 

 RS100, mavi gösterge ve düğmelere sahip ilk hoparlörümüzdür. Açıkça McIntosh olan bir kablosuz hoparlör üretmek için amplifikatörlerimizden ve ön amplifikatörlerimizden birçok klasik tasarım ipucunu içerir. Fırçalanmış alüminyum uç kapaklarla süslenmiş, manyetik olarak eklenmiş kolay çıkarılabilen bir ızgara, zamansız görünümü tamamlar.

1) Tüm hizmetler tüm bölgelerde bulunmayabilir; belirli hizmetler henüz tüm uygulamalar için etkinleştirilmemiş olabilir; abonelik gerekebilir.

2) Üçüncü taraf Alexa Yerleşik Ürününün (ayrı satılır) kullanılmasını gerektirir. RS100 ve Alexa Yerleşik Ürünü aynı ağ üzerinde olmalıdır.

 mcintosh-rs100 (12).jpg

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ELEKTRONİK ÖZELLİKLER

Güç Değeri: 60 Watt

Frekans Tepkisi: 55Hz - 20kHz (aktif yüksek geçiş)

Ses Basınç Seviyesi, 2.8V/1m: 85dB (1w / 1m)

Geçiş: 2.500Hz

SÜRÜCÜ ÖZELLİKLERİ

Woofer Sayısı: 1

Woofer Boyutu: 4"

Woofer Tipi: 1/2” kalınlığındaki üst plakada asılı ses bobini altında uzun mesafeli, bozulmayı azaltmak için bakır kapaklı

Tweeter Sayısı: 1

Tweeter Boyutu: 3/4"

Tweeter Tipi: Titanyum Kubbe, manyetik sıvı soğutmalı

GENEL ÖZELLİKLER

Sistem Tipi: Bağlantı Noktalı 2 Yollu Kablosuz Hoparlör

Izgara: Siyah örgü kumaş, manyetik olarak tutturulmuş

Mevcut Yüzeyler: Çok Parlak Siyah

AĞIRLIKLAR VE BOYUTLAR

Boyutlar (G x Y x D): 8-1/4" (20,8cm) x 12-3/4" (32,3cm) x 8" (20,3cm)

Ağırlık: 15 lb (6,8 kg)

Nakliye Ağırlığı: 17,5 lb (8 kg)

Ağırlık: 6.8000 kg

Sistem: Tek Ünite, Stereo Çift

Bir değerlendirme yazın

Mcintosh RS100

Mcintosh RS100