WhatsApp Destek Hattı
Mcintosh RS150 Genişlet
Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150
  • Mcintosh RS150

Mcintosh RS150

McIntoshMcIntosh

CA4804

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI62 397 TL
EURO1 800 €
DOLAR1 916 $
POUND1 541 £

Mcintosh RS150

RS150, kullanımı kolay bir kablosuz hoparlördür; nispeten kompakt olmasına rağmen yine de McIntosh'un tanıdığı, olağanüstü bir ev ses performansı sunar. Herhangi bir özel kontrol uygulaması gerektirmeyen, bağımsız, eksiksiz bir kablosuz hoparlör çözümüdür. Bunun yerine Spotify ® Connect, TIDAL ® Connect, Apple ® AirPlay ® 2, Bluetooth ® , Chromecast ve Roon Ready gibi çeşitli yerleşik yayın teknolojilerine sahiptir ve akıllı cihazlarınızdan RS150'ye kolayca akış yapmanızı sağlar.

 

Öne çıkanlar ve yenilikler

Herhangi bir odaya kolayca müzik akışı ekleyin

Dahili yayın: Spotify Connect, TIDAL Connect, Apple AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Roon Ready

Oynatmayı doğrudan favori uyumlu akış uygulamalarınızdan kontrol edin; özel bir kontrol uygulamasına gerek yoktur

Güç çıkışı iki katına çıktı

Yeni, hızlı tepki veren LED dijital ölçüm cihazı

 

RS150, kendinizi veya arkadaşlarınızı ve ailenizi McIntosh'un efsanevi ses kalitesi ve ev ses performansı standartlarıyla tanıştırmanın harika bir yoludur. Orta boyutu, RS150'nin evinizde hemen hemen her yere yerleştirilmesine ve kolayca taşınmasına olanak tanır.

 RS150'nin güç çıkışı, woofer'ın 90 Watt ve tweeter'ın 30 Watt almasıyla iki katına çıkarıldı. Woofer ayrıca 4" çaplı sürücüden 5-1/4" çaplı sürücüye yükseltildi; bu, daha büyük ve yeniden tasarlanmış bir woofer muhafazasıyla birlikte, daha düşük distorsiyon ve daha derin bas uzantısıyla daha yüksek çıkış üretir. Bas kontrolü de eklendi; bu, benzersiz oda özelliklerinize ve dinleme tercihlerinize göre düşük seviye performansına ince ayar yapılmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Tüm bu iyileştirmeler bir araya geldiğinde efsanevi McIntosh ses performansının sağlanmasına yardımcı olur.

 RS150, TIDAL HiFi Kayıpsız Kalitede oynatmayla uyumludur (1411 Kbps'ye kadar). Ayrıca 24 bit/192 kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik dosyalarının akışını da destekler. Yerleşik yüksek çözünürlüklü akış yetenekleriyle RS150, Roon'a Hazır bir uç nokta cihazıdır; Roon Hazır ağ cihazları yerleşik Roon akış teknolojisine sahiptir ve ağ akışında en yüksek düzeyde kalite ve performansı sağlamak üzere Roon Labs tarafından onaylanmıştır. Bluetooth bağlantıları için RS150, hem yüksek bit hızı Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC) standardını hem de yüksek çözünürlüklü ses oynatma için Qualcomm ® aptX ™ HD'yi destekleyen Bluetooth 5.0'ı kullanır . Aynı zamanda sesin geçerli görsel medyayla senkronize olarak iletilmesi için gelişmiş ses aktarım hızı sağlayan Qualcomm aptX Düşük Gecikme özelliğini de içeriyor.

 RS150, yeni aydınlatmalı bir dijital çıkış ölçere sahiptir. RS150 ve RS250  Kablosuz Hoparlör Sistemine özel olan bu ölçüm cihazı, basit bir LED göstergesinden daha fazlasıdır. Hızlı yanıt veren ölçüm cihazı, ses sinyallerini toplamak ve işlemek için analog ölçüm cihazlarımızda bulunan aynı güvenilir devreleri kullanır; daha sonra sonuçları dijitalleştirir ve bunları tanıdık analog ölçüm cihazlarımızın kavisli şeklini paylaşan, titreşimli, dereceli bir çubuk halinde çıkarır. RS150'nin ön tarafı, hoparlörün alt kısmındaki cam ön panel ile geleneksel McIntosh tasarım estetiğine daha çok benzemektedir. Cam panelin üstünde, woofer ve tweeter'ı ortaya çıkarmak için kolayca çıkarılabilen hoparlör ızgarası bulunur.

 RS150'yi ağınıza bağlamak için kablolu bir ethernet bağlantı noktası vardır ve a, b, g, n ve ac Wi-Fi protokollerini destekler. Ayrıca ses kontrolü için Google Asistan uyumludur. RS150'nizi çalıştırmak için Google Asistan kontrol cihazınızla konuşmanız yeterlidir.

 

Teknik özellikler

Güç çıkışı : 120 Watt (Tweeter'a 30 Watt, Woofer'a 90 Watt)

Kanal Sayısı : 1

HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ

Sistem Sürücüsü Tamamlayıcısı :

Bir adet 20 mm Titanyum Kubbeli Sıvı Dolu Tweeter

Bir adet 5-1/4" x 6 inç Uzun Atışlı Woofer

Frekans tepkisi : 48Hz - 20kHz

Geçiş Frekansı : 2.000 Hz

Muhafaza Kaplaması : Yüksek Parlak Siyah

Izgara Kaplaması : Siyah Örgü Kumaş

Izgara Aparatı : Mekanik 

BAĞLANTI :

Kablosuz Giriş :

AAC, aptX HD ve aptX Düşük Gecikme Desteği ile Apple AirPlay 2 Bluetooth 5.0 A2DP

Chromecast

Roon Hazır

Spotify Connect

TIDAL Connect

Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac 2,4/5 GHz

Kablolu Giriş :

1 Ethernet

AĞIRLIKLAR VE BOYUTLAR

Ünite Boyutları (G x Y x D) : 7-3/4" (19,5 cm) x 14-1/2" (36,8 cm) x 8-5/8" (21,9 cm)

Ağırlık birimi : 18,5 lb (8,4 kg)

Kargo ağırlığı : 24 lbs (10,9 kg)

Bir değerlendirme yazın

Mcintosh RS150

Mcintosh RS150